Autosign

Autosign on liiklusmärkide ja teemärgistuste tarkvara nii 2D, 3D kui BIM võimalustega

Autosign pakub mitmeid aega säästvaid funktsioone, sellega on võimalik projekteeritud taristuid muuta silmatorkavamaks tänu automatiseeritud liiklusmärkide kujundamise protsessile.

Autosign võimaldab kasutajatel asetada liiklusmärkide komplekt projekti, projekteerida teede tähistust ja märkide hoidjaid, ehitada interaktiivseid plaane märkide paigutamiseks ja hinnata märkide disaini oma CAD joonises. Need on vaid üksikud märksõnad kogu tarkvara funktsionaalsusest.

Autosign abil on võimalik ära jätta käsitsi märkide loomine ja kujundamine ning muuta antud protsess automaatseks samas ka täpsemaks ja visuaalselt ilusamaks.

2D, 3D ja BIM valgusfooride projekteerimine

Autosign on professionaalne tarkvaralahendus valgusfooride projekti kavandamiseks Civil 3D-s, AutoCAD-is või BricsCAD-is. Autosign genereerib üksikasjalikud dokumendid, aruanded, üksikasjalikud paigutused, 3D (BIM) objektid ja realistlikud visualiseerimised.

Liiklusmärkide ja teekattematerjalide teegid

Autosign sisaldab ulatuslikke riikidepõhiseid katalooge liiklusmärkide ja teekattemärgistega.

Mugav kasutajaliides

Autosign hoolikalt kujundatud kasutajaliides ja töövood muudavad selle tarkvara kasutajasõbralikuks.

Kasutusvaldkonnad

Infrataristute projekteerimine

  • Sõiduteed
  • Jalakäijate alad
  • Jalgrattateed
  • Linnapiirkonnad

Liikluskorraldus

Autosign tarkvara on liiklusmärkide ja teekattemärgendite kavandamiseks nii linna- kui ka linnadevahelises teede infrastruktuuris, liiklusvoo ümberkujundamiseks kui ka uute praktiliste lahenduste leidmiseks liiklusinseneride probleemidele.

Teetööd ja ajutised olukorrad

Märkige sõiduradade sulgemine ja teetööd, looge ümbersõiduteed, seadke jalakäijate kõnniteele ohutus ja nähtavaid piirdeid ning hallake kõigi oma projektis esinevate ajutiste olukordade märke.

Autode parkimisalad

Autosign pakub tööriistu parkimiskohtade kujundamiseks, näiteks piirjoonte, vertikaalsete märkide, kõrguse reguleerimise pukkide jms kujundamiseks.

Laoalade liikluse loomine ja haldamine

Kujundage märgistused sise- ja väliliikluseks, hoiatus- ja piirangualad ladudele, tootmisrajatistele ja tööstuspiirkondadele.

Jalgrattateede võrgustiku projekteerimine

Linnaplaneerijad saavad kujundada iga katendi märgistuse ja vertikaalse märgi jätkusuutlike jalgrattateede võrkude kujundamiseks, samuti radade või muude elementide värvimiseks.

Suusakeskuse ja spordikeskuse kujundus

Rajatiste projekteerijad leiavad Autosign liiklusmärkide teegist tooted, mis sobivad suusanõlvade märgistamiseks, samuti põrandamärgiseid kõigile spordiväljakutele, isegi jooksuradadele.

Autospordi ringrajad ja boksipeatuste ala

Kujundage märgid, tahvlid ja seadmed kõrgeimal tasemel, et tagada parim kvaliteet ning tagada ohutus.

Peamised funktsioonid ja liiklusmärkide teegid

Liiklusmärkide ja teekattematerjalide kataloogid

Autosign pakub mitmeid riiklike suunistega määratletud riigispetsiifilisi teekatekogusid, sealhulgas liiklusmärke, pikisuunalisi teekattemärke, ristuvate teekattemärkide ja mitmesuguseid muid katendimärke.

Kasutajatel on ka täiustatud võimalus luua oma liiklusmärkide plokkidest kohandatud teek ja kasutada neid kujundustes samade funktsioonidega, mis on saadaval originaalsete Autosign märkidega.

Saadaval on riigipõhiste liiklusmärkide ja 3D / BIM-toega teekattemärgistuse lokaliseeritud kataloogid:

Eesti EVS-le vastavad liiklusmärgid ja teekattemärgised, uusimate täiendustega kuni 2021.
Saksamaa Verkehrszeichenkatalog, 2017.
Poola Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2310)
Sloveenia Pravilnik o prometni signalizaciji in prometni opremi na cestah, 2019
Horvaatia Pravilnik o prometnim znakovima signalizaciji i opremi na cestama NN 92-19, 2019.
Serbia Pravilnik o saobracajnoj signalizaciji, 2014.
Bosnia Pravilnik o saobraćajnim znakovima i signalizaciji na cestama, načinu obilježavanja radova i prepreka na cesti i znakovima koje učesnicima u saobraćaju daje ovlašćena osoba, 2017.
Rumeenia Standard Român ASRO. SR 1848 – 1, 2011.
Leedu Kelio ženklų įrengimo ir vertikaliojo ženklinimo taisykles. Žin., 2008, Nr. 46-1730. 2012.
Austria StVO 1960, Fassung vom 26.05.2020
Tänavamööbel

Autosign sisaldab laia valikut tänavamööblit, nagu näiteks teepukid, foorid ja palju muud.

Liiklusmärkid ja teekattematerjalid projektis

Kui töötate Civil 3D või AutoCAD-ga, siis saab Autosign abil joonestada ja kavandada täieliku maantee märgistamise ning koostada vajaliku dokumentatsiooni.

Autosign märkelemente (liiklusmärgid ja teekattemärgised) saate linkida Civil 3D joonduse või mis tahes muu joonisel oleva joone teabega.

Parkla projekteerimne

Parkla kujundamise tööriist võimaldab parklate parameetrilist kujundamist. Projekteerimise kiirendamiseks pakub Autosign mitmesuguseid maamärgiseid: üksikud jooned, topeltjooned, katkendjooned, värvimilised ja palju teised. Kasutajad saavad, kas kasutada eelnevalt määratletud märgiseid, mis on konkreetsetele riikidele omased *, või  kasutada kohandatud parameetritega märgistuseid, mida saab korduvaks kasutamiseks salvestada.

Kõiki Autosign-iga loodud märgiseid saab projitseerida teepinnale või mis tahes muule DTM-i pinnale, luues 3D-märgised koos määratud BIM-omadustega.

Parkla aruanne on veel üks mugav funktsioon, mis annab teile üksikasjaliku tabeli kogustest, mida saab kas otse kujundusse lisada või eksportida XLS-vormingusse edasiseks kasutamiseks.

 

3D visualiseerimine

Autosign loob 3D liiklusmärke, portaale, teekattemärke ja muid kõrvalteede objekte. Selle põhjal saate hõlpsasti luua atraktiivseid 3D visualiseeringuid ja kasutada 3D-mudelit nägemis- ja turvaanalüüsiks.

BIM | Kasuta InfraWorks, Navisworks tarkvaras, tugi IFC 4.2 jaoks

Autosign loob liiklusmärgid, portaalid, teekattemärgid ja muud külgmised teeobjektid BIM-objektidena (3D objektid, millele on määratud atribuudikomplekti andmed), mida saab vaadata ja manipuleerida Autodesk Navisworksis ja InfraWorksis või vahetada IFC 4.2 failivormingu kaudu BIM tarkvaralahenduses.

Ebakõlade analüüs

Kontrollige võimalikke kokkupõrkeid, mis võivad ilmneda 3D-liiklusmärkide ja teiste projekti 3D BIM-alamudelite vahel. Analüüsige ebakõlasid ja leidke parimad lahendused nende vältimiseks – kõigil CAD-joonisel.

Aruandlus

Autosign sisaldab üksikasjalikke ja kohandatavaid aruandlusvõimalusi iga kujunduses oleva liiklusmärgi ja teekattemärgise kohta, sealhulgas uute ja olemasolevate märkide loetelu, stardikogused ja Excelisse eksportimise funktsioon.

Google Maps import ja Google Earth eksport

Autosign annab võimaluse importida maapinna andmeid (rasterpildid ja kõrgusandmed) Google Mapsist otse teie CAD joonisele, et aidata visualiseerida alasid, kus projektid asuvad.

Samuti saate oma 3D-kujundused eksportida otse Google Earthisse. Nii saate luua projekti täpse visualiseeringu täpsesse asukohta.

 

Toetatud CAD tarkvarad

  • Autodesk AutoCAD 2018 – 2024 (välja arvatud AutoCAD LT)
  • Autodesk Civil 3D 2018 – 2024
  • BricsCAD Pro, BIM ja Ultimate V21 – V23

* Ainult 64-bit versioonid on toetatud


Loe lisaks meie blogist ->


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Koolituste info:
e-mail: koolitus@arucad.eetel: +372 6306 551

Autosign 2021 - Parkla disainimine

Autosign 2021 - 3D liiklusmärgid | Lihtne suuruste haldamine

Autosign 2021 - Kohandatud liiklusmärkide kataloogid

Subscription litsents

Pakub teile suurt paindlikkust ja kulude prognoositavust. Lühi- ja pikaajalised Subscription litsentsid, et saaksite valida oma projekti / ettevõtte vajadustele kõige parema. Kasutate alati tarkvara uusimat versiooni, millel on kõik uusimad funktsioonid ja ühilduvus erinevate CAD-platvormidega.

Subscription litsentsi müüakse perioodidele: 7 päeva, 90 päeva, 1 aasta ja 2 aastat

Püsilitsents

Kuigi püsilitsentsi esialgne maksumus on Subscriptioniga võrreldes kõrgem, omate tarkvara igaveseks. Isegi kui otsustate omada oma litsentsi jaoks aktiivset CGS Labsi hooldusplaani ja  hoiate oma tarkvara ajakohasena on kulud Subscriptioniga võrreldes siiski madalamad.

Single-user software litsents

Saab installida ainult ühte arvutisse ja korraga saab seda kasutada ainult üks kasutaja.

Network software litsents

Seda saavad kasutada kõik kohalikus võrgus olevad kasutajad, kellel on arvutisse installitud tarkvara, kuid korraga piiratud arv kasutajaid. Üht võrgulitsentsi saab korraga kasutada üks kasutaja, kolme võrgulitsentsi saab kasutada 3 kasutajat.

CGS Labs software Maintenance

Aktiivne CSM võimaldab hooldushooajal juurdepääsu kõigile värskendustele, täiendustele ja uutele versioonidele. See hõlmab ka juurdepääsu uutele funktsioonidele ja ühilduvust uusimate CAD-platvormidega. CSM on teenus on seotud püsilitsentsi. ühe kasutaja (Single-user software) või võrgulitsentsiga (Network software).

Kodukasutuslitsentsi eelised

CSM annab teile ka õiguse installida tarkvara täiendava kodukasutuslitsentsi ja pakub tarkvara kasutamiseks paindlikkust koduarvutis või sülearvutis.

CGS Labsi financing

Finantseerimine on atraktiivne võimalus mitme püsilitsentsi ostmisel. See annab teile võimaluse maksta litsents (ide) igakuiste osamaksetena pikema perioodi jooksul ja lisaks sellele on teil õigus tellida täiendavaid ajutisi litsentse väga taskukohase hinnaga.

See on suurepärane võimalus kõigile, kes alustavad uut äri või soovivad lihtsalt minna mõnelt muult tarkvaralt CGS Labsi vastu.


Lisainfo ja hinnapäring:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Omalt poolt aitame Autosign tarkvara paremini selgeks saada.
Korraldame meeskonna- ja individuaalkoolitusi nii Tallinnas, kui teistes linnades.

  • Meeskonnakoolitus: soovides ettevõttesisest koolitust meeskonnale loe lähemalt ja küsi pakkumist siin.
  • Individuaalkoolitusküsi pakkumist!
Koolituste info:
Cristel Kiilstrom – Koolituste müügijuht
e-mail: Cristel.kiilstrom@arucad.eetel: +372 6306 551
Autosign Ultimate Autosign Professional
Juurdepääs riiklikele liiklusmärkide ja teekattemärgiste kataloogidele
Liiklusmärkide kujundamine
Kohandatud liiklusmärgid
Pukkide disain
Katkend märgistuste kujundused (joonemärgid, ristmärgised, saared, nooled jne)
Katkend alade värvimine
Liiklusmärkide ja teekattemärgiste aruanded
Maapinna andmete importimine Google Mapsist
3D liiklusmärgid ja teekattemärgised x
Eksportige 3D-kujundused Google Earthi x
3D objektide tugi (ühildub InfraWorksi ja
Navisworksi)
x
BIM tööriistad x
Ebakõlade analüüs tarkvarades AutoCAD, Civil 3D ja BricsCAD x
Importimine ja eksportimine IFC 4.2 failivormingus andmevahetuseks teiste BIM-tarkvaradega x