Enscape

Enscape ™ on renderdamise ja virtuaalreaalsuse pistikprogramm ehitusprojektidele

Enscape on reaalajas renderdamise ja virtuaalreaalsuse pistikprogramm Reviti-le, SketchUp-ile, Rhino, Archicad-ile ja Vectorworks-ile. See ühendatakse otse tarkvaraga, pakkudes integreeritud visualiseerimise ja disaini võimalust.

Enscape abil on BIM-i modelleerimine ja visualiseerimine lõpuks ühendatud. Erinevalt teistest renderdajatest ei pea te kvaliteetsete visuaalide loomiseks disaini peatama.

Enscape intuitiivse disainivahendina ei vaja kasutamiseks eelnevaid eriteadmisi. Ühest mudelist saate samaaegselt disanida, dokumenteerida ja visualiseerida. See on lihtsaim ja kiireim viis muuta oma hoonemudelid.

Enscape-ga äratate oma projektid ellu ja annate oma klientidele elamus, mida nad pole kunagi varem kogenud. Ülemaailma 100 ettevõttest 85 kasutab Enscape.

Visualiseerige disainimise ajal

Enscape ühendatakse otse teie modelleerimistarkvaraga, pakkudes integreeritud visualiseerimise ja disaini töövoogu. See on lihtsaim ja kiireim viis muuta oma mudelid 3D-maailmaks, kõrvaldades ebamugavused, lühendades tagasisidet ja andes teile rohkem aega disainimiseks.

 

Töötage intuitiivselt
Juurdepääsetav renderdamine, mille kasutamiseks pole vaja eelnevaid eriteadmisi. Disaini nägemiseks ja muutmiseks klõpsake lihtsalt nupul „Alusta“.
Vältige ühenduseta töövooge
Disainige, dokumenteerige ja visualiseerige ühelt mudelilt üheaegselt. Näete Enscape’is koheselt oma projektis tehtud muudatusi.
Tehke paremaid otsuseid kiiremini
Võimalus disainilahendusi reaalajas näha ja hinnata võimaldab tõhusamalt tulemusi meeskondade, partnerite ja klientidega jagada.
Erinege teistest firmadest
Elustage oma disain hämmastava kvaliteediga. Andke oma klientidele enneolematu võimalus näha oma projekti teisiti ja eristage ennast konkurentidest.

Funktsioonid

Eelkujundus

Kiiresti kordage ja esitage kontseptsiooni uuringuid, et leida disainistrateegia, mis vastab kõige paremini projekti ainulaadsetele väljakutsetele.

Skeem

Disaini otsuste langetamisel tasakaalustage ebaselgus ja konkreetsus. Looge ilusaid ja kaasahaaravaid skeeme ning renderdusi, piirdumata väheste võimalustega.

Disaini arendamine

Väärtuslik tööriist kasutajagruppides ja sidusrühmade koosolekutel, reaalajas renderdamine võimaldab tagasisidet hõlpsasti koguda ja uurida disainimeeskonna poolt, et leida oma klientidele kõige paremad lahendused.

Dokumentatsioon

Enscape on alati otseselt seotud dokumentatsioonimudelitega. Koordineerimisprobleemide ilmnemisel saab neid koheselt näha ja kontrollida, et lahendusi saaks kooskõlastada enne, kui need mõjutavad ajakava või eelarvet.

Ehitus

Materjalide ja asjade paigutust saab virtuaalreaalsuse abil tõhusalt ülevaadata ning disainerid ja kliendid saavad detailid enesekindlalt ära kinnitada enne ehitust.


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Enscape 3.0 tutvustus

Real-Time Rendering ja Virtual Reality programm igapäeva tööks

Enscape Revit-is

Enscape SketchUP-is

Subscription litsents

Fixed-seat

Fikseeritud litsents on piiratud ühe arvutiga. Selle kustutamiseks arvutist kasutage menüü General Settings funktsiooni Remove.

litsentsi müüakse perioodidele 30 päeva ja 1 aasta 

Floating

Floating litsentsi saab kasutada mitmel arvutil, kui avatud Enscape’i akende arv ei ületa litsentside arvu. Kui Enscape’i avamise ajal pole Interneti-ühendust, alustab Enscape 24-tunnise ajakava, arvestatuna viimasest edukast valideerimisest. Selle aja jooksul saate Enscape’i kasutada tavapäraselt. Kui teie arvutil pole 24 tunni pärast endiselt ühendust või kui teie arvuti taastab Interneti-ühenduse, kuid kõiki litsentse kasutatakse, saab teie Enscape vesimärgi.

litsentsi müüakse perioodidele 1 aasta 

Educational litsents

Tasuta litsentsid on saadaval üliõpilastele ja õpetajatele, kes õpivad/töötavad ülikoolis või mõnes teises õppeasutusse. Litsentsid on rangelt mitteäriliseks kasutamiseks.

litsentsi kehtib 1 aasta ja vajadusel saab alati pikendada

 


Lisainfo ja hinnapäring:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Arhitektuuri VR koos Oculus Rift ja HTC Vive-ga

Virtuaalne reaalsus (VR) on arhitektuuris kuum teema ja seda põhjusega. Paljud Enscape kasutajad katsetavad arhitektuurikujunduses virtuaalreaalsust ja kasutavad seda juba oma igapäevases äris. VR esitlus pakub teile täieliku 360° vaadet, see võimaldab teil tunda ruumi ja kujundust ning tajuda projekti tegelikku ulatust. Enscape alustas 2013. aastal visiooniga, et ühel päeval saab kõiki arhitektuuriprojekte kogeda virtuaalses reaalsuses.

Virtuaalreaalsuse abil loote 3D-maailma, mis puudutab kliente emotsionaalselt ja esitleb arhitektuuriideid parimal võimalikul viisil. Kuna kõik saavad mudeli elulaadses simulatsioonis osaleda ja seda kogeda ning tänu sellele on lihtsam arutada üksikasju, mida teises vormingus ei pruugi olla nii lihtne näha ja mõista. Samuti on seda lihtne kasutada – vaid ühe klikiga ja VR-peakomplekt hakkab teie mudelit Enscape-is kuvama, võimaldades kõigil hoonet enne selle ehitamist kogeda.

Kuna selliste peakomplektide nagu Oculus Rift, HTC Vive või Microsoft Mixed Reality maksumus on märkimisväärselt langenud, on virtuaalne reaalsus nüüd teostatav kõikidel arhitektidel ja disaineritel. Lisateavet Enscape toetatud VR peakomplektide kohta leiate siit ja kõike, mida peate teadma virtuaalse reaalsuse peakomplektide kohta leiate siit.

SketchUp, Revit, Rhino ja ArchiCAD, VR vaid ühe klikiga!

Alustage arhitektuurset virtuaalreaalsuse loomist otse oma projektis Revit-is, SketchUp-is, Rhino-s või ArchiCAD-is, muutmata oma töövoogu.

Arhitektid ja disainerid saavad projektis parema ülevaate ning suurendavad oma tootlikkus. Mudelis navigeerimine on lihtne. Valige lemmikute hulgast vaade ja tehke ekraanipilte virtuaalses reaalsuses. Projektide esitamine ja ülevaatamine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Virtuaalne arhitektuur, teie otselink BIM-ist

Kaasaegsed ja innovaatilised arhitektid püüavad klientide jaoks alati rohkem väärtust lisada. Virtuaalne reaalsus on kaasahaaravamate ja interaktiivsemate kogemuste võti. Kuidas muidu saavad kliendid oma projekte lähedalt tajuda, koheseid ruumiplaneerimise muutusi tunda ja ise projektidest läbi astuda?

Ehkki virtuaalne reaalsus on olnud juba aastaid, tõid videomängud selle massidesse. Märkimisväärsed ettevõtted nagu KPF, Foster + Partners, ARUP, LHB ja Hassell on oma töövoo ja esitluste optimeerimiseks valinud Enscape virtuaal reaalsuse.

Virtuaalse reaalsuse kasutamine arhitektuuris

Üle maailma 20 suurest arhitektuurifirmast 9 kasutab VR-i projektitestimistes või isegi oma igapäevases äritegevuses ning 83% 100-st parimast arhitektuuribüroost kasutab virtuaalreaalsuse renderdamiseks Enscape-i.

  • Kliendile VR esitlus
    Arhitektuurne virtuaalse reaalsuse kogemus hämmastab teie kliente. Virtuaalne arhitektuur võimaldab teie klientidel disainist paremini aru saada ja kaasab nad projekti emotsionaalselt.
  • VR-esitlused meeskonnas
    Kujunduse näitamine kolleegidele või juhtkonnale VR-is viib kiiremini ja põhjalikumalt aruteludeni – seda tunnistavad isegi tehnoloogia kriitikud. Arhitektid, kes saavad võimaluse oma projekti VR-is kogeda on sellest hetkest alati VR-st vaimustuses.
  • Virtuaalset reaalsust saab kasutada ka sisekujunduse ülevaatamiseks
    Sellised detailid nagu balustraadid või trepid muutuvad virtuaalses reaalsuses vaadatuna palju selgemaks ja see pakub arhitektile võimalust oma tööd realistlikumalt kogeda.

VR arhitektuurse renderdamise tarkvara ja lahendused

VR-i otsene integreerimine CAD-tarkvarasse
Enscape on ainus, mis on otseselt integreeritud CAD tarkvarasse. Integreerimine võimaldab CAD-mudeli otsest kogemust vaid ühe klikiga. Virtuaalreaalsuse rakendus pakub parimaid tulemusi ilma täiendavate jõupingutusteta ja see on eelistatud lahendus kõikidele kasutusjuhtumitele, kus vajate ainult arvutit. Enscape abil ei pea VR loomiseks ootama mitu nädalat ega pea kulutama viiekohalist summat.

VR mängumootoriga
CAD-mudeleid saab eksportida ka arvutimängutööstusest tuntud renderdamismootoritesse. Selle lahenduse eeliseks on kvaliteet, mis on lähedane fotorealistliku renderduse kvaliteedile.

360 ° panoraampilt
Mõned VR kasutajad on huvitatud oma klientidele kvaliteetsete piltide saatmisest. Selleks on parim võimalus eksportida CAD-mudel 360 ° panoraami. Enscape võimaldab teil luua 360 ° panoraame nii stereos kui ka monos. Neid saab salvestada faili või üles laadida pilve, kus neile on veebilingi kaudu juurdepääs. Seejärel saab panoraame vaadata selliste seadmete abil nagu Google Cardboard ja Samsung Gear VR.

VR-seadmete kasutamine Enscape-iga

Oculus Rift
Oculus Rift on pea külge monteeritud ekraan (HMD), mida Enscape praegu toetab. Oculus on üks esimesi ja enimkasutatavaid HMD-sid kogu maailmas. Lõplik versioon töötab eraldusvõimega 2160 × 1200 pikslit. See on eelistatud Enscape lahendus, kuna see on Vive-ga sarnases kvaliteedis aga soodsama hinaga.

HTC Vive
Enscape toetab ka HTC Vive. Ekraanide eraldusvõime on võrreldav Oculus Rift-iga. Vive on varustatud suurepärase positsioonijälgimisega, mis tähendab, et kasutaja saab loomulikult liikuda 5 m × 5 m piirkonnas. See on suur eelis ja samal ajal ka puudus, kuna selle tehnoloogiast maksimumi saamiseks tuleb see paigaldada teatud piirkonda.

Google Cardboard ja Gear VR
Enscape’i abil saate eksportida Google Cardboardi või Gear VR-is töötavaid panoraame. Neid saab hõlpsasti avada veebibrauseri abil. Enscape teeb teie eest hostimise ja üleslaadimise automaatselt.

Virtuaalse reaalsuse kasutamine projekti esitlustel

Andke oma klientidele, töötajatele või olulistele sidusrühmadele virtuaalreaalsuse kogemus. Vaadake, kuidas saate Revit-is virtuaalset reaalsust uurida ja kui lihtne on mudelis navigeerida.

Loe lisaks ->