ParkCAD

ParkCAD – professionaalne CAD tarkvara parkimiskohtade kujundamiseks

Transoft ParkCAD PC_transoft

ParkCAD on täiustatud CAD tarkvara, mis annab kasutajale õiged tööriistad parkimisplatsi plaanide kujundamiseks kiiremini ja nutikamalt, kui traditsioonilised CAD meetodid. Võimsate paigutuse, optimeerimise ja redigeerimis tööriistade abil suurendavad kasutajad tootlikust. ParkCADiga on võimalik säästa ümberjoonestamisele kuluvat aega ja seeläbi ka raha. Planeerimine muutub hõlpsamaks tänu reealajas uuenevatele mahu ja kulu loenditele.

ParkCAD-ist saavad kasu projektijuhid, insenerid, tehnikud ja kõik ülejäänud, kes on kaasatud parkimisplatside kujundamisse ükskõik mis staadiumis. Paljud planeeringute tegijad, arhitketid ja parklate omanikud on selle tarkvara kasutusele võtnud ja väga tõhusaks tunnistanud.

Kui eskiiside tegemine ja erinevate stsenaariumite koostamine saab toimuda suurema aja kuluta, on võimalik võita kiiremini pakkumisi ja osaleda suuremate ajakuludeta rohkematel hangetel. Seeläbi on võimalik jõuda lõplike projektlahendusteni samuti kiiremini ja täpsemalt. Rohkem jääb aega atraktiivsete ja põnevate ideelahenduste välja töötamisele.

Kõige arenenum parkimisplatside kujundamise ja redigeerimise tarkvara

ParkCAD on parklate projekteerimises juhtiv CAD tarkvara, mis võimaldab erinevaid tüüpe parkimisplatse projakteerida ja redigeerida minutites, mitte tundides.

Maksimaalselt parkimikohtasid saate luua näiteks soovitud perimeetri abil või genereerida soovitud aladele CAD joonte abil parkimiskohtade read, vahekäigud, saared, varjualused ja muud objektid, mis parkimisplatside juurde kuuluvad. Kõik kuvatakse realistlikult. Saab katsetada erinevate parkimiskohtade mustrite ja paigutustega. Parameetrite muutmisel, muutub koheselt ka vastav joonise osa ja tänu sellele saate kujundusprotsessist reaalajas tagasisidet.

ParkCADi võimsad paigutuse ja redigeerimise tööriistad võimaldavad kasutajatel suurendada tootlikust, säästa aega ja raha. Optimeerimise tööriistad, optimeerimise käigus reaalajas muutuv parkimiskohtade  arv, nende kohandamise võimalused ja mitmekülgsus viib parklate projekteerimise uuele levelile.

Mis on uut ParkCADis:

  • Nüüd saab lisada ParkCADis liikumis suunda tähistavaid kattemarkeeringu nooli nii ühe- kui kaherealistele tee lõikudele.
  • Disainerid saavad nüüd sõidukite liikumist visualiseerida ja näha, kuidas sõidukid sisenevad parklasse, liiguvad vahekäikudes, pääsevad ligi parkimiskohale ja sõidavad parklast välja.
  • On lisatud uued regionaalsed standardid, et muuta kujundamise võimalused globaalsemaks.
  • Lisatud on valmis kujundiplokkide ja värvilahenduste katalooge, et tuua parkla ümbritsevast alast paremini esile ja seeläbi hinnata visuaalset sobivust.

ParkCADi kasutamise eelised

Kujundusi saab luua mitutite, mitte tundidega. ParkCAD pakub terviklikke lahendusi, mis võimaldab kasutajatel:

  • Kujundada parklad vastavalt nõuetele, minimaalse väljaõppega.
  • CAD jooniste põhjal kujundada kiiremini ja rohkemaid kujundusi.
  • Luua kiiresti mitu kujunduskontseptsiooni ja esitage parkimisplatsi projekt realistlikus stiilis.
  • Arvutada vajalikud juurdepääsu parameetrid, mis on standardite ja määrustega nõutud.
  • Kasutada kas piirkondlike või kohandatud standardlahendusi, mida saab luua, salvestada ja kasutada järgmiste projektide tarbeks.
  • Kasutada olemasolevaid CAD platvorme, ilma, et peaks failitüüpe konverteerima või läbi serverite üles/alla laadima.


Ülevaade funktsioonidest:

Transoft ParkCAD PC5_AMER Transoft ParkCAD PC5_AMER

Mitmed parkimisstandardid

Regionaalsed projekteerimisjuhendid tagavad vastavuse eeskirjadele. Need standardid on enam kui 20 jurisdiktsiooni jaoks üle maailma.

Visualiseeri sõidukite liikumist

Looge parkimisplatsile sisenevaid, vahekäikudes liikuvaid, parkimiskohale sisenevat ja sealt lahkuvaid sõidukeid.

Transoft ParkCAD-Fleches-directionnelles-parkings2 Transoft ParkCAD PC5_AMER

Liikumissuundae nooled

Lisage kattemarkeeringu liikmuissuuna nooled, et määrata sõidukitele liikumissuunad ühe- või kaherealistel teedel.

Parandage üldist ilmet

Valige realistlike katttemarkeeringu joonte, noolte, sümbolite vahel. Samuti saab valida äärekivide ja teiste parkimisaladega seotud CAD-plokkide hulgast tellijale sobivad lahendused.

Vaata kõiki funktsioone

 

ParkCAD impordi ja ekspordi võimalused teiste programmidega:

Autodesk AutoCAD 2010 – 2020 (välja arvatud AutoCAD LT)
Autodesk Civil 3D 2010 – 2020
– Bentley MicroStation V8i, CONNECT®
– Bricsys BricsCAD (Pro and Platinum) V17 – V18


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

ParkCAD 5.0

Parklate kujundamine CAD-objektide põhjal

ParkCAD kohandatud standardite loomine

Lae alla prooviversioon