Maya

Maya – 3D animatsiooni tarkvara

Autodesk Maya® on 3D-modelleerijate, animaatorite ja visualitseerijate tööriist, mis suudab oma ideid täita terve rea tarkvarafunktsioone kasutades. Kõige arenenumad lahendused muudavad loomeprotsessi ja projekti korraldamise ning hooldamise lihtsamaks. Intuitiivne Autodesk Maya® programmihalduse menüü aitab keskenduda pigem loomingulisele kui tehnilisele osale projektist. Maya® projektid on mis tahes etapis kergesti kohandatav, kuna see on hõlpsasti integreeritav teiste rakendustega.

Miks valida Autodesk® Maya®?

  • Sobib väga keeruliste 3D-mudelite loomiseks
  • Tipptasemel animatsioonivahendid
  • Keerukate eriefektide loomine
  • Ühilduvus teie töökorraldusega

Lisainfo ja pakkumised: arucad@arucad.ee, Tel. 6306 551

Autodesk Maya Showreel

Modeling workflow in Maya 2018

Autodesk Games Show Reel 2017

Autodesk Maya tarkvara on võimalik tellida Subscription-perioodi litsentsina, valides 1- või 3-aasta litsents. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused, uus versioon ja Autodesk Advanced support. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee. Autodesk Subscription litsentsi tingimuste kohta lisainfo siit: www.arucad.ee/subscription.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account kasutajakonto keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi haldaja ehk Contract Manageri e-mailile loodud Autodesk ID ja parooliga, seejärel saab alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Juhul kui Contract Manager ei ole ise tarkvara kasutaja, tuleb Autodesk Accountis luua kasutaja "User" ja määrata talle vastava tarkvara kasutusõigus. Seejärel saab antud kasutaja tarkvara alla laadida.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID tagab ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Lisaks saab Autodesk ID-ga aktiveerida tarkvara.