Maya

Maya – 3D animatsiooni tarkvara

Autodesk Maya on maailmas laialt kasutatav ja Oscariga auhinnatud tarkvara, mis pakub filmi, reklaami ja mängude loojatele laiad võmalused oma loominguliste ideede elluviimiseks. Kõike seda tänu tipptasemel terviklahendusele ja 3D-animatsiooni-, modeleerimise-, renderdamise-, liikumise jälgimise ja komposiitimise instrumentide abil.

Tulemused mida on Maya abil võimalik saavutada räägivad tarkvara eest.

Lisainfo ja pakkumised: arucad@arucad.ee, Tel. 6306 551

Autodesk Maya Showreel

Modeling workflow in Maya 2018

Autodesk Games Show Reel 2017

Autodesk Maya tarkvara on võimalik tellida veel püsilitsentsina koos Maintenance-tugilepinguga. Maya on saadaval ka tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register