Meedia ja meelelahutus

Autodeskil on tipptasemel tarkvarad mängu-, flmi-, reklaami- ja meelelahutusvaldkonnale. Neid tarkvarasid kasutatakse maailmakuulsate filmide, mängude ja muude animatsioonide tootmiseks.

Autodesk® Entertainment Creation Suite on terviklahendus, mis on pakub filmi, reklaami ja mängude loojatele kõik võimalused oma loominguliste ideede elluviimiseks.

Entertainment Creation Suite paketid on saadaval eri hinnaga, eri tasemetele.

  • Entertainment Creation Suite Standard pakett on kahe suunaga: 3ds Max ja Maya kasutajatele. Mõlemad paketid lisaks nö peatarkvarale sisaldavad MotionBuilder® (3D karakterite reaalaja animatsiooni loomiseks), Mudbox® (digitaalseks skulptureerimiseks ja tekstureerimiseks), SketchBook Designer® (konseptuualse disaini ja kõrgkvaliteediliste illustratsioonide loomiseks).
  • Entertainment Creation Suite Premium pakett on analoogselt Standard paketile jaotatud 3ds Max ja Maya versioonideks. Antud paketti on lisatud Softimage – 3D personaaži (kaas arvatud näoilme) animatsiooni tarkvara, pakub oma ala spetsialistidele tipptasemel töövahendeid 3D videomängude ja visuaalsete eriefektide loomiseks.

 

Allpoolses on antud valdkonna tuntuimad tooted.

Vali tarkvara