Arnold

Arnold – 3D animatsiooni tarkvara

Autodesk Arnold on ülemaailmselt kasutatav 3D renderdamis tarkvara, mida kasutatakse kõige muljetavaldavamate animatsioonide ja visuaalsete efektide loomiseks. Tarkvara on integreeritud Autodeks Maya ja 3ds max tarkvaradesse ning on mõeldud eelkõige graafilistele kunstnikele.

Mõned tuntumad filmid ja seriaalid kus on Arnold tarkvara kasutatud: Alice in Wonderland, Elysium, Blade Runner 2049, Gravity, Guardians Of The Galaxy 2, Westworld, Arrival jpt.

ARNOLD westworld

Introducing Arnold 5.1

Arnold on saadaval tarkvara Subscription litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3- aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register