3ds Max

Autodesk 3ds Max® on kolmemõõtmeline modelleerimis-, visualiseerimis- ja animatsioonitarkvara, mis on mõeldud arhitektidele, disaineritele ja inseneridele, kes loovad eksklusiivseid projekte ja visualiseerimisi. See Autodesk® toode ühendab AutoCAD®, Autodesk Revit®, Autodesk Inventor®, AutoCAD Architecture® üheks perekonnaks, suurendades nende võimet luua kõrgetasemelisi visualiseerimisi.

Miks valida Autodesk 3ds Max®?

  • Rohkem tootlikkust suurendavaid funktsioone. Autodesk 3ds Max® tarkvara tööriistad muudavad Autodesk Revit® projektide kasutamise lihtsaks ja kiireks olemasolevate valgustussüsteemide, materjalide ja funkstioonide abil.
  • Integreerimine Autodesk 360®-ga. Pilvatehnoloogia võimaldab teile juurdepääsu oma failidele olenemata asukohast, jagada neid kolleegidega või lisades kommentaare;
  • Parandused koostöös. Autodesk 3ds Max®i loodud mudeleid saab ühe klõpsuga üle kanda Autodesk Maya®, Mudbox® ja MotionBuilder® ning jätkata nendega töötamist. See mitte ainult ei säästa aega, kasutades tarkvara tugevaid külgi, vaid muudab töö hõlpsaks ka kolleegile, kes kasutavad oma tegevuses teisi tarkvarasid;
  • Modelleerimis funktsiooni Max Creation Graph abil saate nüüdsest luua protseduurilisi mudeleid ilma programmeerimiseta, kasutades teiste mugavaid arendusvahendeid. Autodesk 3ds Max® abil saate väga lühikese aja jooksul luua unikaalseid mudeleid, mänge või filme.

Soovite rohkem infot takvara kohta? Võtke kontakti:

arucad@arucad.ee,  +372 6306551

 

3ds Max 2019 tutvustus

3ds Max Extension 2 ülevaade

3ds Max ülevaade

3ds Max tarkvara on saadaval Subscription perioodi litsentsina 1 või 3 aasta peale. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. 3ds Max on tellitav üksiktarkvarana või Media & Entertainment Collection paketina. Vaata lähemalt: https://www.arucad.ee/tooted/autodesk/me/. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/registe