3ds Max

Autodesk 3ds Max on maailmas laialt kasutatav 3D modelleerimis-, animeerimis-, simuleerimis- ja visualiseerimistarkvara. Peamiselt loodud filmi ja videomängude valdkonna jaoks, kuid on leidnud austajaid paljudest teistest valdkondadest, näiteks arhitektuurses visualiseerimises.

3ds Max tarkvara võimaldab arhitektidel, disaineritel, inseneridel ja visualiseerijatel avastada, katsetada ja väljendada oma loomingulisi ideid – kontseptuaalmudeli tasandist kuni valmisanimatsiooni paketi, filmikvaliteedilise esitluseni välja. 3ds Max pakub seda nii AutoCAD, Revit aga ka Autodesk Inventor tarkvarade kasutajatele.

Mängude arendajate kasutuses on lai valik instrumente kõikvõimalike objektide (tegelaskujude, ümbruskond) modelleerimiseks.

Hetkel on tarkvara kõige uuem versioon 3ds Max 2019.

Soovite rohkem infot takvara kohta? Võtke kontakti:

arucad@arucad.ee,  +372 6306551

 

3ds Max 2019 tutvustus

3ds Max Extension 2 ülevaade

3ds Max ülevaade

3ds Max tarkvara on saadaval Subscription perioodi litsentsina 1, 2 või 3 aasta peale. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. 3ds Max on tellitav üksiktarkvarana või Media & Entertainment Collection paketina. Vaata lähemalt: https://www.arucad.ee/tooted/autodesk/me/. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/registe