3ds Max

Autodesk 3ds Max – looge massiivseid maailmu ja kvaliteetseid kujundusi

Autodesk 3ds Max on kolmemõõtmeline modelleerimistarkvara, visualiseerimistarkvara ja animatsioonitarkvara, mis on mõeldud arhitektidele, disaineritele ja inseneridele, kes loovad eksklusiivseid projekte ja visualiseerimisi.

Alates tegelaste ja objektide keerulistest detailidest kuni näo eripäradest ja maailmadeni – 3ds Max tarkvara on tööriist kaasahaarava mängukogemuse loomiseks ja keerukate kujunduste visualiseerimiseks.

See Autodesk toode ühendab AutoCAD, Autodesk Revit, Autodesk Inventor ja Civil 3D üheks perekonnaks, suurendades nende võimet luua kõrgetasemelisi visualiseerimisi.

 

Looge võimsate modelleerimistööriistadega realistlikke 3D-kujundusi

Olenemata sellest, kas loote mängude jaoks ulatuslikke maailmu või visualiseerite keerukaid arhitektuurseid kujundusi, on 3ds Maxil modelleerimistööriistad, mida vajate oma 3D-mudelite ellu äratamiseks.

Japanese temple scene at sunset

Valmistage kvaliteetseid renderdusi

Alates valguse segamisest kuni värvide korrigeerimiseni pakub sisseehitatud Arnoldi renderdaja rikkalikku kogemust, mis võimaldab hallata teie kõige keerukamaid tegelasi, stseene ja efekte.

Stylized horse head bust

Autodesk 3ds Max eelised:

 • Rohkem tootlikkust suurendavaid funktsioone. Autodesk 3ds Max tarkvara tööriistad muudavad Autodesk Revit projektide kasutamise lihtsaks ja kiireks olemasolevate valgustussüsteemide, materjalide ja funkstioonide abil
 • Integreerimine Autodesk 360. Pilvatehnoloogia võimaldab teile juurdepääsu oma failidele olenemata asukohast, jagada neid kolleegidega või lisades kommentaare
 • Parandused koostöös. Autodesk 3ds Max loodud mudeleid saab ühe klõpsuga üle kanda Autodesk Maya, Mudbox ja MotionBuilder ning jätkata nendega töötamist. See mitte ainult ei säästa aega, kasutades tarkvara tugevaid külgi, vaid muudab töö hõlpsaks ka kolleegile, kes kasutavad oma tegevuses teisi tarkvarasid
 • Modelleerimis funktsiooni Max Creation Graph abil saate nüüdsest luua protseduurilisi mudeleid ilma programmeerimiseta, kasutades teiste mugavaid arendusvahendeid. Autodesk 3ds Max abil saate väga lühikese aja jooksul luua unikaalseid mudeleid, mänge või filme

Vaadake 3ds Maxi töös

VFX featuring 18th century boats crashing into bridge tower 3ds Max UI shot demonstrating glTF material customization Cities and statues simulated using 3ds Max and TyFlow
Elage minevikku uuesti läbi VFXi abil
3D Generalis Thomas Berg loob VFX-stseene oma töödes Olavi ja kahes sõjadokumentaalfilmis.
Kasutage avatud standardeid
Avastage, kuidas glTF-i tugi võimaldab kasutajatel hõlpsalt avada, luua ja redigeerida suuri 3D-andmeid.
Loo simulatsioone
Edstudios kirjeldab üksikasjalikult, kuidas importida geomeetriat ja osakeste simulatsioone 3ds Max´st ja TyFlow’st Omniverse Create’i.
Vaata videot (29:45 min.)-> Loe Autodeski blogist -> Vaata videot (41:23 min.)->

Lisainfo:
e-mail: terje.korberg@arucad.eetel: +372 6302 327

Loomingulise tipptaseme saavutamine 3ds Max abil

Kiirus ja turvalisus 3ds Max abil sammu võrra kaugemale

Autodesk 3ds Max subscription litsents

Kõiki Autodeski tarkvarasid saab tellida Autodesk Subscription litsentsiga, mille klient saab valida talle sobivale ajaperioodile. SUBSCRIPTION LITSENTS on viis uue tarkvaralitsentsi tellimiseks alates 1. august 2016!

Autodesk 3ds Max Subscription litsentsiga on kasutajale kindla perioodi vältel tagatud:

 • Uued tarkvara versioonid ja tooteuuendused
  Kasuta tarkvara ajakohast versiooni, et püsida konkurentidest eespool.
 • Paindlik litsenseerimine
  Tööta viisil, kuidas on teile kõige sobivam.
  Eelmise versiooni kasutusõigus – tööta nii viimatise versiooni kui viie varasema versiooni tarkvaraga
  Kodukasutaja õigused – installi tarkvara ka teise arvutisse, kui töötad väljaspool kontorit nt. kodust töötades
  Väljaspool kodumaad kasutamine – võimalus kasutada tarkvara ka väljaspool kodumaad
 • Tarkvara tugi
  Probleemide lahendamine Autodeski tehnilise toe ja veebipõhiste õppematerjalide abil.
 • Pilveteenused
  Laienda oma tarkvara võimekust kasutades erinevaid saadavalolevaid pilveteenuseid. 25GB mahtu annab võimaluse kasutada vajalikke faile sõltumata asukohast Autodesk Drive keskkonna abil.
 • Autodesk Account
  Administratiivvahendid, et jälgida litsentside kasutust, lisada kasutajaid, monitoorida cloud krediiti jms.

 

Litsentsi tüüp: Kasutajapõhine üksiklitsents  (kasutamisõigust saab vahetada Account Manager)

Vajab internetiühendust: Installeerimiseks ja aktiveerimiseks, seejärel iga 30-päeva tagant

Kehtivusperiood: 1- või 3-aastat

3ds Max litsentsi saab osta: Üksik tootena, AEC Collection paketiga, PD&M Collection paketiga või M&E Collection paketiga

Lisainfo saamiseks Autodesk tarkvarade litsenseerimisest kirjutage arucad@arucad.ee või tel  +372 63065551.


Autodesk 3ds Max education license – hariduslitsents

Kõik Autodeski tarkvara litsentsid on haridusasutustele kättesaadavad tasuta. Autodesk Education Community on koht, kus leidub kasulikku informatsiooni nii haridusasutustele kui õppuritele.

3ds Maxi kasutatakse üksikasjalike 3D-tegelaste, fotorealistlike kujunduste ja keerukate stseenide modelleerimiseks, animeerimiseks ja renderdamiseks filmide ja telesaadete, mängude ja visualiseerimisprojektide jaoks.
3ds Maxi kasutavad 3D-modelleerijad, animaatorid ja valguskunstnikud mängude arendamiseks, filmi- ja teleproduktsioonideks ning disaini visualiseerimisprojektideks.
3ds Max tarkvara on saadaval Subscription perioodi litsentsina 1 või 3 aasta peale. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. 3ds Max on tellitav üksiktarkvarana või Media & Entertainment Collection paketina. Vaata lähemalt: https://www.arucad.ee/tooted/autodesk/me/. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/registe