Tööpakkumised

Aktiivsed tööpakkumised:

 • Marketingispetsialist
  Vajame oma meeskonda energilist marketingispetsialisti. Kandidaat omab praktilist kogemust ja oskusi sotsiaalmeedia turunduses, on hea suhtleja ning orienteeritud meeskonnatööle.
  Alustada saab osalise tööajaga.
 • Müügi- ja klienditoe assistent
  Vajame oma meeskonda müügi- ja klienditoe assistenti. Kandidaat omab praktilist kogemust müügiteeninduse valdkonnas, on hea suhtleja ning orienteeritud meeskonnatööle.

 

 • Infrasüsteemide insenertarkvara konsultant
  Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd tarkvarakonsultandile. Kandidaat on hea suhtleja, omab piisavat insenertehnilist taipu infra/taristute tarkvaralahenduste klientidele tutvustamisel ja juurutamisel. On valmis kaasa lööma tarkvaraarendustööde projektijuhina.
  Alustada saab osalise tööajaga; töö iseloom on valdavalt projektipõhine.
 • Tehnosüsteemide insenertarkvara konsultant
  Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd tarkvarakonsultandile. Kandidaat on hea suhtleja, omab piisavat insenertehnilist taipu KVVK tarkvaralahenduste klientidele tutvustamisel ja juurutamisel. On valmis kaasa lööma tarkvaraarendustööde projektijuhina.
  Alustada saab osalise tööajaga; töö iseloom on valdavalt projektipõhine.
 • CAD ja BIM modelleerimise tarkvarade koolitaja
  Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd konsultantidele AutoCAD, Revit jt mudelprojekteerimistarkvarade koolituste läbiviimiseks. Kandidaat omab praktilist töökogemust CAD ja BIM tarkvaradega, on hea suhtleja ning orienteeritud meeskonnatööle.

Kui olete huvitatud töötamisest AruCAD Süsteemid tiimis, palun saatke oma kandideerimise avaldus ja CV e-postil info@arucad.ee