Tööpakkumised

Aktiivsed tööpakkumised:

  • Koolituste müügispetsialist
    Pakume tööd nooruslikule, aktiivsele, hea suhtlemisoskusega koolituste müügispetsialistile. Peamisteks tööülesanneteks on koolitusteenuste aktiivne müük, klientide koolitusvajaduste väljaselgitamine ja lahenduste pakkumine, koolituste korraldamine koostöös koolitustiimiga. Kandidaat omab müügi ja/või teeninduse alast töökogemust; on positiivse ellusuhtumisega, orienteeritud meeskonnatööle ja müügitulemustele.
  • BIM (digitaalne ehitusinfo haldus ja koordinatsioon) tarkvaralahenduste konsultant
    Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd BIM tarkvarakonsultandile. Plussiks on head teadmised kasutuselolevatest BIM projektihalduse platvormidest ja meetoditest. Kandidaat omab praktilist kogemust CAD, BIM ja MS Office tarkvaradega, on hea suhtleja, positiivse ellusuhtumisega, orienteeritud meeskonnatööle ja müügitulemustele.
  • CAD ja BIM modelleerimise tarkvarade koolitaja
    Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd konsultantidele AutoCAD, Revit jt mudelprojekteerimistarkvarade koolituste läbiviimiseks. Kandidaat omab praktilist töökogemust CAD ja BIM tarkvaradega, on positiivse ellusuhtumisega ja orienteeritud tulemuslikule meeskonnatööle.

Kui oled huvitatud töötamisest AruCAD Süsteemid tiimis, saada oma CV ja kandideerimise avaldus e-postil info@arucad.ee.