Tööpakkumised

Aktiivsed tööpakkumised:

  • Insenertarkvara lahenduste müügispetsialist
    Pakume tööd aktiivsele, hea tehnilise taibu ja suhtlusoskusega müügispetsialistile. Peamised tööülesanded: insenertarkvara lahenduste müük, müügi koordineerimine ettevõttes, võtmeklientide personaalkonsultatsioonid ja haldus, uute strateegiate väljatöötamine koos müügitiimi ja partneritega. Kandidaat omab müügi ja/või teeninduse alast töökogemust; on positiivse ellusuhtumisega, orienteeritud meeskonnatööle ja müügitulemustele.
  • BIM tarkvaralahenduste konsultant
    Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd BIM tarkvarakonsultandile. Plussiks on head teadmised kasutuselolevatest BIM projektihalduse platvormidest ja meetoditest. Kandidaat omab praktilist kogemust CAD, BIM ja MS Office tarkvaradega, on hea suhtleja, positiivse ellusuhtumisega, orienteeritud meeskonnatööle ja müügitulemustele.
  • CAD ja BIM modelleerimise tarkvarade koolitaja
    Pakume sisukat ja tehniliselt huvitavat tööd koolituskonsultantidele AutoCAD, Revit, Inventor jt mudelprojekteerimistarkvarade koolituste läbiviimiseks. Kandidaat omab praktilist töökogemust CAD ja BIM tarkvaradega, omab vähemalt bakalaureuse kraadi, on positiivse ellusuhtumisega ja orienteeritud tulemuslikule meeskonnatööle.

Kui oled huvitatud töötamisest AruCAD Süsteemid tiimis, saada oma CV ja kandideerimise avaldus e-postil info@arucad.ee.