AruCAD Süsteemid OÜ

AruCAD Süsteemid on insenertarkvarade IKT konsultatsioonifirma. Meil on kogemused ja kompetents 3D, CAD, CAM ja BIM insenertarkvarade ning ning ehitusinfo (BIM) koordineerimise lahenduste konsulteerimises. Peamine eesmärk on leida kliendile sobiv tarkvara lahendus. Tarkvaraga koos pakume professionaalset kasutajakoolitust, mis arvestab kliendi vajadusi.

Autodesk ametlik koolituskeskus, nr. EM302689

Eesti koolitusluba MTR nr: 200658

Innovatiivsed 3D, CAD, CAM ja BIM lahendused inseneridele
Meie missiooniks on tarnida ettevõtetele produktiivseid tarkvaratooteid ning lahendusi, mis aitavad täiustada tööprotsesse. Koostöös partneritega töötame välja lokaliseeritud lahendusi inseneridele ja disaineritele. Aitame kaasa, et muuta kiiremaks taristute planeerimist, projekteerimist ning ehitusprojektide kulgu. Kliendi vajadused ja rahulolu on meile kreedoks.

 

Gasellfirma

Gasellfirma
AruCAD Süsteemid on 2021 ja 2024 aasta Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabelis. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged.

 

KOOLITUSED TEGIJALT TEGIJALE!

ATC-koolituskeskusena saame pakkuda professionaalseid koolitusi. Meie eesmärgiks on pakkuda personaalseid koolitusi, et Te saavutaksite soovitud tulemused väiksema ajakuluga. Avatud koolitused on väikestele gruppidele, et kõik saaksid vastused oma küsimustele. Kõik meie koolitajad on sertifitseeritud ja oma valdkonnas aktiivselt tegutsevad spetsialistid. Tutvu meie koolitustega siin.

 

Meie teenused:

– Insenertarkvara koolitused ja konsultatsioonid
– Tarkvara tugiteenused
– Tarkvara arendusprojektid
– Laserskanneerimise ja 3D modelleerimise eriprojektid

Partnerid ja koostöö:

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik edasimüüja ja koolitaja Eestis. Omame Autodesk Gold Partner müügiõiguseid ning Authorized Training Center koolitusõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele.

Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Omades partnereid nii Lätis kui Leedus, annab see meile lisaväärtust nii kompetentsi kui tarkvara osas. InfoEra tegeleb ka tarkvara arendusega ja omab Autodesk Authorized Developer staatust.

AruCAD Süsteemid on Eesti Digitaalehituse klastri ja Eesti Masinatööstuse Liidu liige. Teeme koostööd mitmete teiste organistatsioonide  ja tehnoloogiaettevõtetega.

Teile sobiva tarkvara ja teenuse aitab leida meie tiim. Meie kontaktid leiad siit.