AruCAD Süsteemid OÜ

AruCAD Süsteemid on insenertarkvarade konsultatsioonifirma aastast 2009. Meil on kogemused ja kompetents 3D, CAD, CAM ja BIM insenertarkvara lahenduste konsulteerimises. Meie peamiseks eesmärgiks on leida kliendile sobiv tarkvara lahendus. Tarkvaraga koos pakume professionaalset kasutajakoolitust, mis arvestab kliendi vajadusi.

Innovatiivsed 3D, CAD, CAM ja BIM lahendused inseneridele
Meie missiooniks on tarnida ettevõtetele produktiivseid tarkvaratooteid ning lahendusi, mis aitavad täiustada tööprotsesse. Koostöös partneritega töötame välja lokaliseeritud lahendusi inseneridele ja disaineritele. Aitame kaasa, et muuta kiiremaks taristute planeerimist, projekteerimist ning ehitusprojektide kulgu. Kliendi vajadused ja rahulolu on meile kreedoks.

 

Gasellfirma

Gasellfirma
AruCAD Süsteemid on uhkusega 2021 aasta Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabelis. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged.

 

KOOLITUSED TEGIJALT TEGIJALE!

ATC-koolituskeskusena saame pakkuda professionaalseid koolitusi. Meie eesmärgiks on pakkuda personaalseid koolitusi, et Te saavutaksite soovitud tulemused väiksema ajakuluga. Avatud koolitused on väikestele gruppidele, et kõik saaksid vastused oma küsimustele. Meie koolitajad on kõik sertifitseeritud ja oma valdkonnas aktiivselt tegutsevad. Tutvu meie koolitustega siin.

 

 

Meie teenused:

– Insenertarkvara koolitused ja konsultatsioonid
– Tarkvara tugiteenused
– Tarkvara arendusprojektid
– Laserskanneerimise ja 3D modelleerimise eriprojektid

 

Partnerid ja koostöö:

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik edasimüüja ja koolitaja Eestis, omades Autodesk Gold Partner müügiõiguseid ning Authorized Training Center ja Certification Center koolitusõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele.

Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Omades partnereid nii Lätis kui Leedus, annab see meile lisaväärtust nii kompetentsi kui tarkvara osas. InfoEra tegeleb ka tarkvara arendusega ja omab Autodesk Authorized Developer staatust.

Oleme Eesti Digitaalehituse klastri ja Eesti Masinatööstuse Liidu liige ning lisaks teeme koostööd veel mitme organistatsiooni  ja tehnoloogiaettevõttega.

 

Teile sobiva tarkvara ja teenuse aitab leida meie tiim. Meie kontaktid leiad siit.