AutoTURN

AutoTURN – toob kaasa uued dimensioonid sõidukite manöövrite modelleerimises, analüüsimises ja visualiseerimises 

transoft solutions

AutoTURN Pro on kaasaegne ja hõlpsalt kasutatav 3D-sõidukite manöövrite analüüsimise tarkvara. Automatiseeritud lahendused aitavad kiiremini ja põhjalikumalt analüüsida 3D gabariitide liikumist ruumis.

AutoTURN Pro sisaldab erinevaid töövahendeid. Swept Path 2.0 tehnoloogia abil saab analüüsida masina gabariidid ja rataste trajektoore. 3D Clearance Analysis võimaldab analüüsida masina põhja vahemaad maapinna suhtes.

AutoTURN sisaldab usaldusväärset ja patendeeritud IntelliPath™ tehnoloogial põhinevat mootorit automatsiseeritud kolmemõõtmeliseks gabariitide ja kliirensi analüüsimiseks mistahes teelõikudel. Kutselised insenerid, arhitektid ja joonestajad saavad kontrollida oma disainlahendusi, teha analüüsi ja hinnata kas vajalikel masinatel on projekteeritavas ruumis võimalik probleemideta manööverdada.

Töötamine 3D keskkonnas: praegu ja tulevikus

AutoTURN®Pro on välja töötatud transpordiprojektides kulude ja jõudlusega seotud probleemide lahendamiseks ning võimaldab inseneridel:

  • Reageerida projekti muudatustele kiiremini
  • Optimeerida disainlahendusi läbi analüüside ja visualiseeringute
  • Säästa aega erinevate stsenaariumite läbi proovimisel ja ohutumate lahenduste leidmisel

Kaasates projekti kõrgusandmed, maapinna mudelid, takistused või muud ruumilised elemendid, mis projekteeritavas ruumis hakkaksid paiknema – saab tuvastada kõik masina sõitu takistavad aspektid 3D ruumis, mida 2D tasapinnal polnud võimalik seni tuvastada.

AutoTURN®Pro versiooni eelised

Seoses BIM (Building Information Modeling) ja VDC (Virtual Design and Construction) tehnoloogiate kasutuselevõtuga tööstuses, on jõudnud need põhimõtted kolmemõõtmeliste projektide loomiseks laialdaselt rakendusse ka insneride ja arhitektide hulgas .  AutoTURN® Pro on välja arendatud neid põhimõtteid ja uuenduslikke algatusi silmas pidades, võimaldamaks kasutajatel 3D CAD-keskkonnas sõidukite simulatsioone ja analüüse luua.

Funktsioonid:

Search-Vehicles-in-AutoTURN Inspect-Simulation-tool-AutoTURN

Vali sõiduk

Leidke kiiresti vajalikud sõidukid, trükkides otsingu kriteeriume või rakendades andmebaasi filtreid. AutoTURN sisaldab üle 1000 standardsõiduki kogu maailmast.

Kontrollige simulatsiooni

Vaadake üle käsitsi valmistatud simulatsioonid, et veenduda, kas need on realistlikud ja vastavad nii kujundus- kui ka ohutuskriteeriumitele. Kontrollige ebareaalseid ja liiga järske raadiuseid ning vaadake, kas sõidukid ei satu pöörangutel teineteisele liialt lähedale.

Cycle-Simulation-AutoTURN 3D-conflict-analysis-AutoTURN

Simuleerige jalgratta liiklemist

Kasutage erinevat tüüpi jalgrattakatalooge (nt haagisega, lamavad jalgrattad või tõukerattad), et simuleerida nende liikumist ja tagada, et nii olemasolevad kui ka projekteeritavad objektid tänavatel ei kujutaks ohtu vajalikele pöördealadele, mis tagavad ohutu kergliikluse.

3D konfliktide analüüs

Viige läbi konfliktide analüüs, et tuvastada projektis geomeetrilised häired 3D sõidukite liikumiskoridorides. Liikumiskoridorides kuvatakse erinevaid värve, mis näitavad kokkupõrkeid objektide või maastikuga.

Vaata kõiki funktsioone

AutoTURN impordi ja ekspordi võimalused teiste programmidega:

Autodesk AutoCAD 2010 – 2020 (välja arvatud AutoCAD LT)
Autodesk Civil 3D 2010 – 2020
– Bentley® MicroStation® V8i (SS4 and up)
– Bentley® MicroStation® CONNECT® (Update 12 and up)
– Bentley® PowerDraft (V8i), PowerCivil (V8i)
– Bentley® Power GEOPAK (V8i), Power InRoads (V8i)
– Bentley® AECOsim Building Designer V8i, CONNECT®
– Bentley® OpenBuildings Designer CONNECT
– Bentley® OpenRoads Designer CONNECT®
– Bentley® OpenCitiesMap CONNECT
– Bentley® OpenSiteDesigner CONNECT
– Bricsys® BricsCAD® (Pro and Platinum) V19 – V20
– ZWSOFT® ZWCAD® Pro 2019 – 2020


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

AutoTURN Pro 11 Showcase

AutoTURN - Basic Functionality

AutoTURN Online

Lae alla prooviversioon