Inventor Professional

Autodesk Inventor on kaasaegne 3D projekteerimise tarkvara

Inventor on erinevate tootearenduse võimalustega, kasutamiseks eeskätt tootedisaineritele ja mehaanikainseneridele.

Inventor Professional võimaldab realiseerida tootedisaini idee kiirelt ja ladusalt, tagada seejuures vajaliku kvaliteedi. Selleks, et läheneda igale projektile paindlikult, tuleb kasutada õigeid tööriistu jõudmaks parima lahenduseni.

Hea tootedisaini idee on kõigest algus. Selleks, et luua edukat toodet on vaja tarkvara, mis on kujutlusvõime laiendus, mis loob mugava töövoo ja võimaluse keskenduda disainile.


Tööta produktiivsemalt spetsiaalsete tarkvaradega


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Autodesk Inventor 2023

Autodesk Inventor: Assembly Modeling Enhancements

Autodesk Inventor: Documentation Enhancements

Autodesk Inventor: Fusion 360 Interoperability

Autodesk Inventor: Part Modeling Enhancements

Autodesk Inventor: Revit Data Exchange

Autodesk Inventor subscription litsents

Kõiki Autodeski tarkvarasid saab tellida Autodesk Subscription litsentsiga, mille klient saab valida talle sobivale ajaperioodile. SUBSCRIPTION LITSENTS on viis uue tarkvaralitsentsi tellimiseks alates 1. august 2016!

Autodesk Inventor Subscription litsentsiga on kasutajale kindla perioodi vältel tagatud:

 • Uued tarkvara versioonid ja tooteuuendused
  Kasuta tarkvara ajakohast versiooni, et püsida konkurentidest eespool.
 • Paindlik litsenseerimine
  Tööta viisil, kuidas on teile kõige sobivam.
  Eelmise versiooni kasutusõigus – tööta nii viimatise versiooni kui viie varasema versiooni tarkvaraga
  Kodukasutaja õigused – installi tarkvara ka teise arvutisse, kui töötad väljaspool kontorit nt. kodust töötades
  Väljaspool kodumaad kasutamine – võimalus kasutada tarkvara ka väljaspool kodumaad
 • Tarkvara tugi
  Probleemide lahendamine Autodeski tehnilise toe ja veebipõhiste õppematerjalide abil.
 • Pilveteenused
  Laienda oma tarkvara võimekust kasutades erinevaid saadavalolevaid pilveteenuseid. 25GB mahtu annab võimaluse kasutada vajalikke faile sõltumata asukohast Autodesk Drive keskkonna abil.
 • Autodesk Account
  Administratiivvahendid, et jälgida litsentside kasutust, lisada kasutajaid, monitoorida cloud krediiti jms.

 

Litsentsi tüüp: Kasutajapõhine üksiklitsents  (kasutamisõigust saab vahetada Account Manager)

Vajab internetiühendust: Installeerimiseks ja aktiveerimiseks, seejärel iga 30-päeva tagant

Kehtivusperiood: 1- või 3-aastat

Inventor litsentsi saab osta: Üksik tootena või PDM Collection paketiga

Lisainfo saamiseks Autodesk tarkvarade litsenseerimisest kirjutage arucad@arucad.ee või tel  +372 63065551.


Autodesk Inventor education license – hariduslitsents

Kõik Autodeski tarkvara litsentsid on haridusasutustele kättesaadavad tasuta. Autodesk Education Community on koht, kus leidub kasulikku informatsiooni nii haridusasutustele kui õppuritele.

Tootedisain ja projekteerimine
Paindlik mudeldamineParameetriline mudeldamineVabavormi mudeldamineOtse mudeldamineKuju generaatorKoostu mudeldamineJooniste loominePlastikdetailidLehtmetall detailid

Kasuta õiget mudeli loomise tööriista iga töö juures:

 • Parameetriline mudeldamine. Määra seosed loodavate elementide ja komponentide vahel.
 • Vabavormi  mudeldamine. Loo keerulisi, orgaanilisi kujundeid kasutades T-Spline tehnoloogiat.
 • Otse mudeldamine. Tee kiireid muudatusi kasutades lihtsat lükka-tõmba kontrolli.
Alusta primitiivist nagu kast, silinder või kera ja hakka vormi punkte ja jooni manipuleerides tekitama orgaanilist kujundit.

Kiirete muudatuste jaoks kasuta otse mudeldamise tööriista Direct Edit.

Kasuta kuju generaatori võimalust, kus määratakse ära baaskuju ja kirjelda, mis materjali kasutatakse ja millised jõud sellele detailide mõjuvad. Tulemuseks genereeritakse optimaalne kuju.
Kasuta tööriistu, millega on võimalik luua toodetavaid plastikdetaile.

Projekteeri keerulisi lehtmetallist detaile ja tooteid.

 

Disaini automatiseerimine
Automaatne toote seadistajaDetaili ja koostu loomise automatiseerimineKomponentide generaatorid ja kalkulaatoridAutomaatne konstruktsiooni genereerimineElektromehhaaniline disain Automaatne torude disain

Kasutades lihtsustatud Ilogic programmeerimist on võimalik luua seadistatavaid tooteid, mis muudavad teie erilahenduse kiiresti muutustele konfigureeritavaks. Määrates eelnevalt vahemikud, milles toode on toodetav ja lisades kõik võimalikud seadistusvalikud, muutub hinnapakkumise protsessi kiiremaks. Võimalik on kasutada ka teenust Configurator 360, millega saavad teie kliendid ise toote seadistada, valida ja tellimuse esitada.

Kasuta sisseehitatud kalkulaatoreid, millega saad arvutada masina ja konstruktsiooni elementide sobivust. Arvuta keevisliiteid, poltliiteid, iste ja palju teisi tähtsaid masinaehitus arvutusi. Masinaelementide generaator võimaldab genereerida vajalikke elemente, alustades erinevate ülekannetega kuni poltliiteni välja.
Lihtsusta konstruktsiooni loomist kasutades Inventoris olevat raamidisaini tööriista, kus saad lisada raamielemente standardipõhiselt või luua oma enda profiiliga elemendid, millele saab luua kõik vajalikud nurgatöötlused.
Tekita ühendus 3D mudeli ja 2D elektrijooniste vahel, kasutades selleks Autodesk AutoCAD Electrical ja Inventor Professionali koostöö võimalust.
Kasuta automaatiseeritud tööriistu, et luua oma projektile vajalik torustik, määrates teekonna ja valides standardi, lisab Inventor kõik vajalikud liitmikud ja arvutab vajamineva toru pikkused ja lisab need mudelisse.

 

Ühilduvus ja koostöö
3D PDFPilvepõhine 3D ülevaadeElektroonika trükkplaadi (PCB) ühildamineTööta koos teiste CAD tarkvaradegaBIM ühilduvusAndmehaldusHSM Express tasuta CAM lahendus

Alates 2017 versioonist on võimalik Inventorist väljastada 3D PDF faile, kuhu sisse saab ka siduda tehnilised joonised.

Jaga oma projekti läbi pilve otse Inventorist, kasutades Autodesk A360 pilvekeskkonda, kus on võimalik projekti mudeli kohta saada vajalik tagasiside, teha märkmeid ja seda igal pool, igas seadmes.

Integreeri oma trükkplaadi disain mudelisse, mis annab võimaluse katsetada erinevate elementide sobivust ja teha vajalikud simulatsioonid, et hinnata elementide koostööd, enne kui midagi on valmistatud.

AnyCAD tehnoloogia võimaldab kasutada teiste CAD tarkvarade faile, ilma tõlgenduseta. Kui teises CAD tarkvaras mudel muutub, siis kantakse need muudatused ka üle Inventorisse. See loob väga hea koostöö ka paralleelselt kasutavate tarkvarade vahel.
Kui sul on vaja jagada oma mudeleid BIM süsteemidega, on selleks Inventorile sisseehitatud mudeli lihtsustamise võimalus.
Lisana on võimalik endale alla laadida CNC masinatele G-koodi tegemiseks CAM tarkvara, mis töötab integreeritult tarkvara sees.

 

 

Simulatsioon ja visualiseerimine
AnimatsioonDünaamiline simulatsioonLõplikuelemendi analüüsVisualiseerimine ja renderdamine

Kasuta Inventori sisseehitatud esitluskeskonda, kus võimalik tekitada exploded view ehk detailide koostamise juhiseid ja neid animeerida.

Hinda oma mehhaanika liikumist, kiirus ja kiirendust, kui sellele rakendub jõud. Selle põhjal on võimalik arvutada resultantjõud, mis mõjuvad su detailidele. See on väga hea tööriist hindamaks reaalseid olukordasid.

Katseta virtuaalselt, kuidas detailid peavad vastu erinevatele jõududele, vastavalt materjali omadustele. Koosta põhjalik lõplikuelemendi analüüs, seda Inventorist lahkumata.

Näita, kuidas hakkab toode välja nägema, kasutades selleks Inventorisse sisseehitatud visualiseerimise võimalusi.

 

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

PD&M on pakett, kus disain ja tootmis tehnoloogia saavad kokku .

Tööstus- ja tootmisvaldkonna pakett annab võialuse luua kõige ambitsioonikamaid ideid, teha tõhusamalt koostööd ja uurida rohkem disaini valikuid kui kunagi varem.

Eelised

Kõik vajalikud tööriistad

Võimaldab luua tooteid kasutades kõige värskemaid projekteerimise tööriistu – kaasaarvatud AutoCAD Toolsets ja Inventor kõik ühes paketis.

Ühendatud töövood

Projekteeri oma toote idee, kas lihtsa kontseptsiooni või detailse tooteni. Refereeri ja uuenda oma toote mudeleid läbi mitme tarkvara. Kasuta ära meeskonna koostöö võimalusi oma töövoo parandamiseks.

Valmistu tulevikuks

Ligipääs pilvepõhistele projekteerimise tööriistadele, valmistu Autodeski tootearenduse platvormi jaoks kasutades Fusion 360 tarkvara.

Tööstus- ja tootmisvaldkonna PD&M paketis on:

Inventor kaasaegne 3D projekteerimise tarkvara erinevate tootearenduse võimalustega AutoCAD2D ja 3D projekteerimiseks. Mis võimaldab projekteerimist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete jagamist süsteemide vahel 3ds Max – kolmemõõtmeline modelleerimis-, visualiseerimis- ja animatsioonitarkvara
Inventor Nastran – CAD-i manustatud lõplike elementide analüüsi tarkvara Fusion 360 – pilvepõhine 3D CAD, CAM ja CAE platvorm tootearenduseks ReCap Pro – Tegelikkuse tabamise ja 3D-skannimise tarkvara intelligentse mudeli loomiseks
Inventor Tolerance AnalysisCAD-i manustatud elementide kogumisanalüüsi tarkvara
Vault -tarkvara mis aitab organiseerida, hallata ja jälgida andmete loomist ja dokumenteerimist projekteerimise meeskondadele HSMWorks– CAM-tarkvara SOLIDWORKS®-i jaoks
Inventor Nestingis – CAD-tarkvara, mis aitab arvutada materjalide toormaterjali kulu Factory Design Utilities – Tehase kujundamise tarkvara tõhusa tehase paigutuse kavandamiseks ja kujundamiseks Autodesk Renderingkiire, kõrge eraldusvõimega pilve renderdamine
Inventor CAM – Inventori integreeritud CAM-tarkvara lihtsustab CNC programmeerimisprotsesse Navisworks Manage – 3D-mudeli ülevaatamise tarkvara arhitektuuri, inseneri ja ehituse jaoks Autodesk Drive – Saate oma 2D ja 3D kujunduse andmeid turvaliselt talletada, eelvaadet vaadata ja jagada

 

 

Loe lisaks siit

Soovituslikud nõuded seadmetele.

Teile sobiva seadmenõuded saate küsida meie konsultandilt.

Nõuded Windows seadmele
Operating System
 • 64-bit Microsoft® Windows® 10 Semi-Annual Channel
 • 64-bit Microsoft Windows 7 SP1 with Update KB4019990 and Internet Explorer® 10 or later
CPU ¹ Recommended:
3.0 GHz or greater, 4 or more coresMinimum:
2.5 GHz or greater
Memory Recommended:
20 GB RAM or moreMinimum:
8 GB RAM for less than 500-part assemblies
Disk Space Installer plus full installation: 40 GB
Graphics Recommended:
4 GB GPU with 106 GB/S Bandwidth and DirectX 11 compliantMinimum:
1 GB GPU with 29 GB/S Bandwidth and DirectX 11 compliantSee the Certified Hardware
Display Resolution Recommended:
3840 x 2160 (4K); Preferred scaling: 100%, 125%, 150% or 200%Minimum:
1280 x 1024
Pointing Device MS-Mouse compliant (3DConnexion 3D Mouse optional)
Productivity: 3DConnexion SpaceMouse®, driver version 10.5.12 or later
Network Internet connection for web install with Autodesk® Desktop App, Autodesk® collaboration functionality, web downloads, and licensing.

Network license manager supports Windows Server® 2016, 2012, 2012 R2, 2008 R2 and the operating systems listed above.

Spreadsheet Full local install of Microsoft® Excel 2010, 2013, 2016 or 2019 for iFeatures, iParts, iAssemblies, Global BOM, Parts Lists, Revision Tables, spreadsheet-driven designs and Studio animation of Positional Representations.

64-bit Microsoft Office is required to export Access 2007, dBase IV, Text and CSV formats.

Office 365 subscribers must ensure they have a local installation of Microsoft Excel 2016.

Windows Excel Starter®, OpenOffice®, and browser-based Office 365 applications are not supported.

Browser Google Chrome™ or equivalent
.NET Framework .NET Framework Version 4.7 or later. Windows Updates enabled for installation.
Nõuded kompleksete mudelite, keeruliste vormikoosseisude ja suurte sõlmede puhul (tavaliselt üle 1000 osa) tegelevale seadmele
CPU Type ¹ Recommended:
3.30 GHz or greater, 4 or more cores
Memory Recommended:
24 GB RAM or greater
Graphics Recommended:
4 GB GPU with 106 GB/S Bandwidth and DirectX 11 compliantSee the Certified Hardware

Notes:

 1. Autodesk® Inventor® is optimized to take advantage of the SSE2 extended instruction sets supported on Pentium 4, AMD Athlon 64, and AMD Opteron processors. Inventor 2020 will not install on computers that do not support SSE2. Several utilities are available on the Internet that report CPUID including supported instructions sets.
 2. Autodesk recommends settings which allow Microsoft Windows to manage virtual memory as needed. There should always be at least twice as much free hard disk space as system memory (RAM).
Inventor Professional tarkvara on saadaval Subscription perioodi litsentsina 1 või 3 aasta peale. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Inventor Professional on tellitav üksiktarkvarana või Product Design Collection paketina. Vaata lähemalt: https://www.arucad.ee/tooted/autodesk/toostus-ja-tootmisvaldkonna-pakett/. Hinnapäring saata arucad@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register