Organisatsioonid

 Digitaalehitus Klaster logo Digitaalehituse klaster –  klastri eesmärk on koondada ettevõtteid, kelle tegevusvaldkond puudutab ehitise elukaart. Klaster soovib oma tegevuse tagajärjel töötada välja ehitise elukaart hõlmava innovaatilise digitaalehituse keskkonna koos uute VDCM toodete, Grid’i ja e-ehituse portaaliga. AruCAD Süsteemid on Digitaalehituse klastri liige aastast 2016 ning tegeleb klastris eeskätt tarkvara lokaliseeringuga ja teiste tarkvara arenduste väljatöötamisega (nt. Revit EST lokaliseering ja Civil3D EST lokaliseering).

Tallinna Tehnikaülikool, Avatud Ülikool – koolituspartner. Avatud ülikoolis pakutavad täienduskoolitused AutoCAD ja Revit tarkvaradele on läbi viidavad AruCAD Süsteemid koolitusinstruktorite poolt.

Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledž – pikaaegne koostöö tarkvaraseminaride korraldamisel nii üliõpilastele kui ettevõtetele. TTÜ Tartu Kolledži õppekavades on väga sisukas ja praktiline Autodesk tarkvarade õpe.

Arvutikool Tallinna Arvutikool – koostöös Tallinna Arvutikooliga viime läbi Autodesk tarkvarade avatud, grupikoolitusi.
Tallinna Arvutikool on uuendusmeelne ja asjatundlik koolitaja ning kliendi ootusi täitev koostööpartner targa e-riigi liikmete konkurentsivõimelisuse kujundamisel
AruCAD Süsteemid OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 93 aastat. Kojal on üle 3300 liikme, kellest enamus on väikese- ja keskmise suurusega ettevõtted. Kaubanduskoja liikmed annavad üle 40 protsendi Eesti firmade kogu netokäibest.