Tarkvara tugi

Tugi Autodesk tarkvara kasutajale

AruCAD Süsteemid pakub klientidele tarkvara tugiteenust Autodesk toodete kasutamisel. Tuge osutame reeglina tarkvaradele, mida tarnime ja millega süvendatult tegeleme, sh AutoCAD, Revit, Fusion 360, Inventor, InfraWorks, Civil 3D, Hsbdesign, Autosign, Lumion, Bluebeam jt tarkvarad.

Kõik kliendid, kes on ostnud meilt tarkvara ja kellel on kehtiv Subscription litsentsileping, võivad probleemide korral vabalt meile kirjutada e-postile support@arucad.ee. Küsimustele vastame võimalusel 24h jooksul. Pakiliste küsimuste korral võib helistada ka telefonile 6306523. Kui küsimused muutuvad regulaarseteks ja keerukateks, mis nõuavad eraldi reaalajas nõustamist, siis ka selleks on lahendus.

Tugi erinevateks vajadusteks ja erinevale tasemele

Soovides saada regulaarset reaalajas tuge, eeldame vastava tugiteenuse lepingu sõlmimist. Täpsed sätted ja tehnilised tingimused lepime kokku selles lepingus. Tuge saame pakkuda erinevas mahus ja hinnaklassis, vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Tugileping tagab kliendile järgmised teenused ja soodustused:

Tehniline tugi e-posti, telefoni ja interneti teel kokkulepitud aja jooksul, kokku lepitud tariifiga
Kõik tasulised lisateenused (sh erikoolitused, konsultatsioonid ja arendus) 10% soodustusega.
Tarkvara lisalitsentside soetamine lisasoodustusega.

Kommunikatsioon

Tuge osutame reeglina järgmiste kanalite kaudu: e-posti, telefoni, Microsoft Teams ja Teamviewer veebitarkvarade abil kooskõlastatult kliendiga. Tuge on võimalik osutada ka kliendi juures, mil tuleb aga arvestada lisanduvate transpordi kulude ja kohaletuleku tasuga.

Oluline:
Tulemusliku regulaarse toe eelduseks on vähemalt tarkvara baaskoolituse läbimine, mis tagab tarkvara kasutamise põhitõed ja alusteadmised. Firmadele pakume tiimipõhiseid erikoolitusi, mis kindlustavad eduka meeskonnatöö projekteerimisosakonna siseselt ka edasiseks. Koolituste käigus tekib samuti parem ja sujuvam side tarkvara kasutajate ja tugikonsultantide vahel.

Soovides saada täpsemat teavet meie erikoolituste, konsultatsioonide ja tugiteenuste kohta, võtke kontakti: arucad@arucad.ee, tel 6306 523