Undet Point Cloud

Undet

Seminar “Scan2BIM”

Tutvustame uue põlvkonna tehnikat ja tarkvara lahendusi punktipilvedega töös ja töötlemisel

Tutvu seminari kavaga ja registreeru ->

Undet Point Cloud Software on efektiivne töövahend punktipilvede järeltöötluseks.

Undet Point Cloud on tarkvara, mis aitab kiirelt võtta erinevaid tüüpe punktipilvi projekteerimistarkvarasse. Undeti installimisel liidetakse Undeti funktsioonid projekteerimistarkvarade tööriistakomplekti. Undeti liitmist toetavad AutoCAD, Revit, Ares Commander ja SketchUp.

Undeti kasutamine algab laserskaneerimisel saadud failide koondamisega üheks projektifailiks. Seejärel on punkte võimalik kuvada eri variatsioonides: mõõdistamisel saadud värvitoonides, spektraalsetes värvitoonides, laseri peegelduse heleduse intensiivsuse, klassifitseerimis tulemuste järgi, kui ka kasutaja enda määratud reeglite järgi. Siinkohal ei tasu alahinnata mõõdistust ennast ning selle käigus loodud andmesisu kvaliteeti.

Punktide rägastikust endale vajalike sektsioonide loomine on Undeti peamine efekt kiireks töövoo tagamiseks, mille käigus eraldatakse ebaoluline olulisest. Kuvatavad punktid  on vajadusel võimalik eksportida eraldiseisvaks .las või .ASCII failiks ning teha algust projekteeritavate objektide loomisega.

Undet pakub oma kasutajaliideses üldlevinud joonestusvahendeid (sh automaatset sirgjoone ja ringi moodustajat), kuid ei piira projekteerimistarkvaras endas olevate tööriistade kasutust. Samuti on Undeti abil võimalik klassifitseerimata punktipilvedest genereerida lihtsa vaevaga maapinna mesh, surface või solid.

 

Praegu on ainus pistikprogramm turul, mis võimaldab teil kasutada mis tahes suurusega punktpilvi otse SketchUpis.

Intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav!

Dünaamiliste vaadete genereerimiseks punktpilvedest lisage pistikprogramm. Loodud pildid on punktpilvedest heledamad ja neil on veelgi parem vaade, ilma et need panoraami ja suumi ajal maha jääksid. Võimas AutoCAD-i pistikprogramm konkreetsete tööriistadega, et täiustada ja optimeerida teie ettevõtte töövoogu, et lahendada keerulisi vajadusi punktpilvedega seotud projektide jaoks. Tasuv lahendus suure jõudlusega punktpilvemootoriga 2D töövoogude jaoks (põrandaplaanid, kõrgused, lõigud). Intuitiivne CAD-kasutajaliides ja loomulik DWG-tugi.
Loe rohkem Loe rohkem Loe rohkem Loe rohkem

 

Lisaks tarkvara lahendusele pakume ka asjakohast konsultatsiooni ja erikoolitusi. Tundes huvi meie laserskanneerimise, järeltöötluse ja 3D-mudelduse teenuste vastu, võtke julgelt kontakti.


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Koolituste info:
Katrina Kaljuste – koolituste ja müügitugi
e-mail: katrina.kaljuste@arucad.eetel: +372 6306 551

Undet Point Cloud tutvustus

Undet for SketchUp

Undet for Revit

Undet for AutoCAD

Undet for Ares Commander

Undeti litsensi hinda küsige meie konsultandilt.

e-mail: arucad@arucad.ee tel: 6306 5236306 551


NB! Undet Point Cloud Software tarkvara litsentse saab tellida meilt soodustingimustel, kui see tellitakse koos uue Autodesk tarkvara tootepaketiga: