Ehitus ja arhitektuur

Autdeski tooteportfellis on tipptasemel tarkvarad, millega arhitektid oma ideid teostada saavad. Kuna BIM tehnoloogia on ehitusvaldkonnas jõudsasti arenemas ka Eesti turul on just Autodeski tarkvaralahendustest ehitusettevõtetel palju kasu võimalik lõigata. Alustades 3D mudelite loomisega ja liikudes sealt edasi 3D mudelite ja BIM-tehnoloogia kasutamisele ehitusobjektil. Ehitusettevõttele on Autodeskil välja töötatud BIM360 tarkvaralahenduste pakett, et objektil BIM tehnoloogiast kasu lõigata.

Tootepakett, mis on ehitus/arhitektuuri valdkonnale sobilik on allpoolses kirjeldatud.

Autodesk® Building Design Suite on täielik ehitiste projekteerimise tarkvaralahendus, mis kindlustab sobivad töövahendid nii CAD-joonestuseks kui ka Ehitusinfo modelleerimiseks (BIM) ühes paindlikus, säästlikus paketis.

Building Design Suite paketid on saadaval eri hinnaga, eri tasemetele.

  • Building Design Suite (BDS) Standard on sobiv pakett ehitiste projekteerijatele ja joonestajatele. AutoCAD’il põhinevad töövahendid ja lisatarkvarad visualiseerimiseks võimaldavad koostada efektiivselt eelprojekte ja tööjooniseid audentses DWG formaadis.
  • BDS Premium on kõige optimaalsem pakett arhitektidele ja inseneridele ehituslikuks projekteerimiseks. Paketis sisalduvad: Autodesk® Revit® tarkvara BIM-projekteerimiseks, AutoCAD joonisdokumentide koostamiseks ja 3ds Max Design tipptasemel visualiseerimiseks. Tarkvarades on analüüsivahendid arhitektuurse disaini ja konstruktsioonide planeerimiseks.
  • BDS Ultimate on täielik BIM-tarkvara pakett arhitektuuri, tehnosüsteemide ja konstruktsioonide professionaalsetele projekteerijatele. Paketis sisalduvad kõik vajalikud vahendid 3D ehitismudeli loomiseks ja konstrueerimiseks ning BIM töövoogude koordineerimiseks.

 

Allpoolses on antud valdkonna populaarseimad tooted.

Vali tarkvara