Ehitus ja arhitektuur

Autodeski tooteportfellis on tipptasemel tarkvarad, millega arhitektid oma ideid teostada saavad. Kuna BIM tehnoloogia on ehitusvaldkonnas jõudsasti arenemas ka Eesti turul on just Autodeski tarkvaralahendustest ehitusettevõtetel palju kasu võimalik lõigata. Alustades 3D mudelite loomisega ja liikudes sealt edasi 3D mudelite ja BIM-tehnoloogia kasutamisele ehitusobjektil. Ehitusettevõttele on Autodeskil välja töötatud Autodesk Construction Cloud tarkvaralahenduste pakett, et objektil BIM tehnoloogiast kasu lõigata.

Architecture Engineering & Construction Collection (AEC) on täielik ehitiste projekteerimise tarkvaralahendus, mis kindlustab sobivad töövahendid nii CAD-joonestuseks kui ka Ehitusinfo modelleerimiseks (BIM) ühes paindlikus, säästlikus paketis.

AEC Collection oluline märksõna on meeskonna koostöö ja kvaliteetsemate andmete jagamine meeskonnas. Paketis on olemas kõik vahendid, et töötada meeskonnas ühel platvormil ja kasutada tarkvara parimaid omadusi, katmaks kõiki teie vajadusi. AEC Collection innovatiivsed tarkvarad ja pilvetehnoloogiad aitavad teil konkureerida kõrgeimal tasemel ja annavad parima ülevaate teie projektist.

Allpoolses on antud valdkonna populaarseimad tooted.

Vali tarkvara