AutoCAD LT

AUTOCAD LT – KÕIK VAJALIK 2D JOONESTUSEKS

AutoCAD LT – sisaldab kõiki funktsioone ja käske, mis on vajalikud lihtsama plaanilise projekti loomiseks. Tarkvara võimaldab joonestamist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete haldamist projektipõhiselt. AutoCAD LT töökeskkonda saab seadistada vastavalt vajadusele ning valmiskujul tööriistaribad võimaldavad kiire kavandamise ja kvaliteedi.

AutoCAD LT on sobiv joonestuseks ja detailiseerimiseks projekteerimisala spetsialistidele, kes igapäevaselt tegelevad dwg-formaadis plaanjoonistega. Samas ei vaja nad oma töös otseselt 3D-projekteerimise võimalusi ega tarkvara kohaldamist erirakendusteks. Tarkvara on rakendatav kõigis valdkondades, kus vajatakse Autocadi DWG formaadis jooniseid.

AutoCAD LT® on professionaalne 2D joonestustarkvara. See sisaldab:

  • Joonisdokumendi vormistus. Teil on kõik vajalik oma ideede ja projektide dokumenteerimiseks – parim komplekt 2D joonestuse ja detailiseerimise töövahendeid.
  • Koostöö vahendid. Luues tööjooniseid DWG™ failiformaadis saate neid oma partnerite ja klientidega mugavasti jagada – selleks on tarkvarapaketis kõik vajalik olemas.
  • Optimeeritud töökeskkond. AutoCAD LT 2D menüüsid ja kasutajaliidest saab lihtsasti seadistada.
  • Joonestuse tööriistad – standardkujundid nagu jooned, kaared, ringjooned ja ellipsid on kõik „käepäraselt“ kasutatavad, et luua lihtsamaid või keerukamaid 2D jooniseid.
  • Objektide redigeerimine – objektide geomeetriat saab lihtsasti muuta käskudega stretch (venita), scale (skaleerimine), ja rotate (pööra). Saate luua uusi objekte, neid hõlpsasti joonisel kopeerida, paralleel-joondada ja peegeldada kasutadades käskusid copymirroroffset jmt.
  • Jooniste märgistused – joonistele saab lihtsasti sisestada tekste, mõõtusid, viirutusi jm komponente lisamärgeteks.
  • Printimine, plottimine, veebis avaldamine – koostage joonismaterjale multisheet-DWF™, DWFx või PDF formaadis või looge terveid plottimiskomplekte paberile trükiks.

Hetkel on tarkvara kõige uuem versioon AutoCAD LT 2020.

AutoCAD LT tarkvara kohta saate küsida e-mailil: katrina.kaljuste@arucad.ee või telefonil: +372 6306551.

AutoCAD LT 2020

Lühiülevaade uutest omadustest 2020 versioonis.

AutoCAD LT web application

AutoCAD LT uus lisaväärtus web applicationi näol.

AutoCAD LT on olemas ka Mac OSX platvormile. TrustedDWG tehnoloogial põhinev DWG joonestusstandard.

AutoCAD LT vs AutoCAD LT for Mac


 

 

AutoCAD mobile (formerly known as AutoCAD 360) on tasuta mobiilirakendus, millega saate oma 2D jooniseid kuvada, redigeerida, teha mõõdistusi sõltumata asukohast.

AutoCAD mobile on töötav nii veebibrauseris, iOS, Android kui Windows seadmes.

 

Nõuded riistvarale on sõltuvad tarkvara versioonist. Vastavalt versioonile on riistvara soovitused toodud SIIN>>

System requirements for AutoCAD LT 2020
Operating SystemMicrosoft® Windows® 10 (64-bit only) (version 1803 or higher)

Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355 (32-bit & 64-bit)

Microsoft Windows 7 SP1 with Update KB4019990 (32-bit & 64-bit)

CPU TypeBasic: 2.5–2.9 GHz processor
Recommended: 3+ GHz processor
MemoryBasic: 8 GB
Recommended: 16 GB
Display ResolutionConventional Displays:
1920 x 1080 with True Color
High Resolution & 4K Displays:
Resolutions up to 3840 x 2160 supported on Windows 10, 64 bit systems (with capable display card)
Display CardBasic: 1 GB GPU with 29 GB/s Bandwidth and DirectX 11 compliant
Recommended: 4 GB GPU with 106 GB/s Bandwidth and DirectX 11 compliant
Disk Space6.0 GB
Pointing DeviceMS-Mouse compliant
BrowserGoogle Chrome™  (for AutoCAD web app)
.NET Framework.NET Framework Version 4.7
*DirectX11 recommended by supported OS
InstallerMSI 5.0
NetworkDeployment via Deployment Wizard.

The license server and all workstations that will run applications dependent on network licensing must run TCP/IP protocol.

Either Microsoft® or Novell TCP/IP protocol stacks are acceptable. Primary login on workstations may be Netware or Windows.

In addition to operating systems supported for the application, the license server will run on the Windows Server® 2016, Windows Server 2012, and Windows Server 2012 R2 editions.

Citrix® XenApp™ 7.6, Citrix® XenDesktop™ 7.6

AutoCAD LT võimaldab parimal viisil teostada kõiki vajalikke 2D ehk plaanis joonestustöid ja projekteerimisi. AutoCAD LT puudub 3D modelleerimise liides. AutoCAD LT-ga ei ole võimalik tarkvara sees renderdada.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account kasutajakonto keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi haldaja ehk Contract Manageri e-mailile loodud Autodesk ID ja parooliga, seejärel saab alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Juhul kui Contract Manager ei ole ise tarkvara kasutaja, tuleb Autodesk Accountis luua kasutaja "User" ja määrata talle vastava tarkvara kasutusõigus. Seejärel saab antud kasutaja tarkvara alla laadida.
AutoCAD LT on saadaval tarkvara Single Subscription litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused, uus versioon ja Autodesk Advanced Support. Hinnapäring saata: katrina.kaljuste@arucad.ee; 6306551.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID tagab ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Lisaks saab Autodesk ID-ga aktiveerida tarkvara.