Revit Käsiraamat

Revit Käsiraamat. Baasteadmised

Hind: 30€ +km

Autor: Stojan Lumilaan
Pehmekaaneline / 124 lk / Ilmumisaasta 2023

Ilmunud on Revit Käsiraamat, esmakordne Revit tarkvara laiemale ringkonnale tutvustav maakeelne väljaanne. Käsiraamat on suunatud kõigile Eestis mudelprojekteerimisega ehitusvaldkonnas tegelevatele spetsialistidele ja asjatundjatele.

Käsiraamatu eesmärk
Revit Käsiraamat on eeskätt mõeldud baastasemel Revit oskuste andmiseks arhitektile, konstruktorile ja tehnosüsteemide projekteerijale või nendeks õppijale. Käsiraamatus tutvustatakse BIM mudelprojekteerimise tarkvara Revit, mille arendajaks on Autodesk Inc. Tutvustame tarkvara üldist olemust, üldsätteid, kasutajaliidest ja projektide ülesehitust. Loome projekti mudeli, millele lisame vajalikud andmed, vaatleme mudelis erinevate vaadete ja jooniste tegemist ning vormistamist ja teeme ka väljatrüki. Raamatus antud näited on koostatud arhitekti ja insenerkonstruktori perspektiivist, kuid on edukalt kasutatavad ka tehnosüsteemide (nn. eriosad) projekteerija või ka näiteks projektijuhi töös. Arhitekti, konstruktori või tehnosüsteemide projekteerija spetsiaaltööriistu siin eraldi ei tutvustata.

Vaata tutvustavat videot

Autorist
Stojan Lumilaan on AruCAD Süsteemid ATC-koolituskeskuse (Authorized Training Center) sertifitseeritud koolitusinstruktor ja AEC Structure lahenduste konsultant. Stojan alustas Reviti Structural mooduli koolitustega 2014. aastast ning Dynamo visuaalse skriptimise koolitustega 2017. aastast. Üldine huvi tarkvara vastu ning Tallinna Tehnikaülikoolis omandatud magistrikraad tööstus- ja tsiviilehituses aitavad lahendada keerukaid insenertehnilisi probleeme. Ta on nende aastate jooksul viinud läbi hulganisti erinevaid koolitusprojekte, aidanud klientidel teostada pilootprojekte ning osalenud mitmete Revit erilahenduste väljatöötamisel.

  Telli "Revit Käsiraamat Baasteadmised"

  Nimi (vajalik)

  Ettevõtte nimi

  E-mail (vajalik)

  Telefoninumber (vajalik)

  Mitu raamatut tellite (vajalik)

  Kättesaamise koht (vajalik)

  Lisainfo / Pakiautomaadi asukoht

  Omniva pakiautomaatide asukohad: https://www.omniva.ee/abi/kaart