AUTODESK MAINTENANCE TO SUBSCRIPTION ÜLEMINEKU SOODUSPAKKUMUS

Nüüd on soodne moment püsilitsentsi kasutamiselt Subscription litsentsile üleminekuks!

Autodesk pakub kõigile kehtiva tugilepinguga püsilitsentsi omanikele soodustingimustel üleminekut ‘Maintenance to Subscription’ ehk M2S erikampaanias! 

Autodeski visiooniks on üle minna Subscription litsentside kasutamisele varasema püsilitsentside ja nende Maintenance-tugilepingute süsteemi asemel. Meie eesmärk on kliente nõustada ja toetada selle ülemineku perioodi kestel.

AutodeskM2S

Alates 2017 aastast on võimalik tugilepinguga kindlustatud litsentsi (Maintenance Plan) soodustingimustel üle viia perioodi litsentsile  (Subscription).

Autodesk KKK M2S tingimuste kohta pdf-is saate lugeda siit >>

Käesolev erikampaania pakkumine on klientidele, kellel on kehtiv Maintenance-tugileping.

Hinnapoliitikast lähemalt:

M2S kampaania raames saab soodustustingimustel üle minna Subscription litsentsile kindlustades endale aastateks tunduvalt soodsama hinna kui püsilitsentsi tugilepingu pikendamine või uue Subscription litsentsi tellimine. Hiljuti teavitas Autodesk juba ka konkreetsematest hinna muutuse plaanidest litsentside pikendamisel aastani 2028.

M2S raames üleminekul enne 7. mai 2019 soodushind fikseeritakse ja sama hind kehtib ka litsentsi pikendamisel kuni kahel järgneval aastal. Alates 2021. aastast on määratud hinnatõusuks kuni 5% aastatel 2021, 2023, 2025 ja 2027. Aastatel 2022, 2024, 2026 ja 2028 hinnamuutust ei kaasne.

Kes antud hetkel ei soovi veel üle minna Subscription litsentsi süsteemile saavad oma Maintenance tugilepingut edasi pikendada 1 aasta kaupa. Tugilepingu pikendamise hind tõuseb aga 2019. aastal 20%.

Subscription vs. Maintenance, ehk mis vahe on püsilitsentsil ja Subscription perioodi litsentsil?

  • Autodesk perioodi litsents ehk Subscription

Autodeski Subscription litsentsi on võimalik tellida täpselt oma kasutusvajadusteks 1- või 3-aasta põhiselt. Seejuures hind katab nii litsentsi kui tarkvara toe osa kui ka litsentsikasutuse privileegid. Kokkuvõttes on see paindlikum ja soodsam viis tarkvara ülalpidamiseks võrreldes püsilitsentsiga, mille alginvesteering on kordades kõrgem ning mis vajab pidevalt uuendatavat tugilepingut.

  • Autodesk tugilepinguga püsilitsents ehk Maintenance Plan litsents

Tugileping on ainus viis püsilitsentsi ajakohasena hoidmiseks ja tarkvara toe kindlustamiseks. Kui tugilepingut ei pikendata, siis püsilitsentsi tugi lõpeb ja tarkvara uuendada rohkem pole võimalik. Ehkki täna enam Autodesk püsilitsentse soetada ei saa, on veel võimalik pikendada kehtivat tugilepingut aasta (12 kuud) põhiselt, seni kuni Autodesk seda võimaldab.
Kehtiv tugileping võimaldab kliendil osaleda alanud M2S kampaanias!

Arusaadav, et uute muutustega seoses võib tekkida mitmeid küsimusi. Kuidas teha õigeid otsuseid konkreetses olukorras ja konkreetseid ärivajadusi silmas pidades. Aeg-ajalt jagame veel lisainfot ülemineku tingimuste kohta, et saaksite teha parimaid otsuseid oma ettevõtte arenguks ja kasuks.

Soovides lisainfot, selgitusi ja pakkumist, võta meiega kontakti: arucad@arucad.ee, tel 6306 551, 6306 523.

06 Aug 2018