Character Generator

Character Generator on Cloud-lahendus, kus on lai valik tegelaskujude mudeleid, mida saab kergelt kohandada oma projekti jaoks. Mudelites saab muuta keha ja näo kuju, ilmet, värvi, riideid. Lisaks saab genereerida nii inimesi kui ka fantastilisi olendeid.

Genereeritud mudelid saab eksportida universaalsesse FBX formaati, otse Maya ja 3ds Maxi edaspidiseks rigginguks ja kasutamiseks. Samuti on otse eksport ka Unity mängumootorisse, nagu ka Stingray-sse.

On saadaval kahes variandis tasuta ja tasuline laiendatud võimalustega. Versioonide võrdlust saab vaadata SIIN>>>

Character Generator on saadaval Cloud Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Cloud teenusele ligipääs toimub läbi Autodesk Account keskkonna, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register