Autodeski uus ostusüsteemi mudel

25 Apr 2024

Autodesk on lansseerimas uut ostusüsteemi mudelit

Autodesk on samm-sammult kasutusele võtmas tarkvarade ja teenuste uuendatud ostumudelit. Tänaseks on uus süsteem kasutuses Austraalias ning laiendatakse juunikuus USA ja Kanada partneritele. Järgmises etapis planeerib Autodesk uut ostusüsteemi rakendada EMEA tsoonis, kõigile EÜ maadele.

Uus ostumudel

Peamiseks muudatuseks on tellimusarvete suunamine otse Autodeskist lõppkliendile*. Sarnane ostumudel toimib juba täna Flex-tokenite tellimisel ning laieneb lähiajal ka teistele Autodeski Subscription tarkvaratoodetele. *Erandiks on riigiasutused ja riigiettevõtted, kellele tarnime Autodesk tarkvara tavapärase arvelduse alusel, st arve esitab AruCAD Süsteemid.

AruCAD Süsteemid kliendina saate endiselt vajalikku tarkvaratuge

Autodesk Gold Partnerina toetame kliente jätkuvalt Autodesk tarkvaralahenduste soetamisel ja tellimisel. Osutame kõigile oma klientidele tehnilist tuge, sertifitseeritud koolitusi ja ekspert konsultatsioone, tarkvara lokaliseeringuid ning muid CAD ja BIM digilahendusi.

Mida peaksite kliendina täna teadma ?

Kliendi jaoks ei muutu hetkel midagi. Kui Autodesk avaldab info, millal uus ostusüsteem Eestis kasutusele võetakse, anname sellest teada oma uudiskanalites.

Lisainfo soovi korral võtke ühendust: arucad@arucad.ee või telefonil 6306 523