Maya LT

Autodesk Maya LT® – 3D modelleerimis ja animatsioonitööriist on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega stuudiotele, kes loovad mänge personaalarvutitele ja mobiilseadmetele. See tarkvara põhineb juhtival lahendusel – Autodesk Maya LT®.

Autodesk Maya LT® tarkvara võimaldab teil luua mustreid, valgustada stseene, animeerida 3D-märke ja kohandada mänge. Microsoft DirectX tehnoloogia suudab mängu kvaliteedi otse tööaknas kuvada. Maya LT®-il ei ole mitte ainult suur mängukogemus, vaid ka taskukohane hind.

Miks valida Autodesk Maya LT®?

  • Toode on konstrueeritud ja kohandatud nii, et mänguarendajad saaksid neid luua ilma aja raiskamata;
  • Spetsiaalsed 3D-modelleerimis- ja animatsioonivahendid;
  • Kohandatav Stingray, Unity 3D ja Unreal mängumootorite jaoks;
  • Kvaliteetne renderdamistehnoloogia tööaknas;
  • Mängumudelite tekstuuride ettevalmistamine.
 • Lisainfo ja pakkumised: arucad@arucad.ee, Tel. 6306 551

  Maya LT on saadaval tarkvara Subscription litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3-aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
  Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.
  Parema ülevaate Maya ja Maya LT versioonide erinevuse saate siin - http://www.autodesk.com/products/maya/compare/compare-products

  Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

  Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register