Maya LT

Autodesk Maya LT on 3D modelleerimis- ja animeerimistarkvara, mis on loodud spetsiaalselt indie-mängude arendajatele (web & mobiilsed mängud). Maya LT on arendatud Oskariga auhinnatud Autodesk Maya baasil ning pakub kasutajatele tuttava kasutajaliidese ja tööprotsessi taskukohase hinnaga.

Maya LT on saadaval tarkvara Subscription litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1-, 2- või 3-aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.
Parema ülevaate Maya ja Maya LT versioonide erinevuse saate siin - http://www.autodesk.com/products/maya/compare/compare-products

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register