Power Path

Power Path on elektriliinide projekteerimistarkvara

Power Path on võimas õhuliinide CAD-projekteerimistarkvara, mis ühendab elektrilevi projekteerimiseks disaini ja dokumentatsiooni töövood.

Power Path lahendust kasutatakse elektri ülekande- ja jaotussüsteemides. Selle eesmärk on pakkuda kiiremat töövoogu ja automatiseerimist dokumentatsiooni 2D loomisel, mehaanilistel arvutustel (pinge- ja koormusaruanded) ja 3D BIM-mudelite väljatöötamisel. See töötab CAD-is (Computer Aided Design), mis on kõigile inseneridele tuttav keskkond.

Power Path tarkvaralahendus on spetsiaalselt loodud selleks, et pakkuda mitmeid eeliseid kasutajatele, sealhulgas:

 • info jagamisel ebakõlade vähendamiseks
 • projekti läbipaistvuse suurendamine
 • projekti visualiseerimise täiustamine
 • 2D-disain ja täiustatud 3D-modelleerimine
 • arvutusaruannete genereerimine
 • lokaliseerimine erinevate projekteerimisstandardite kaudu
 • planeeritud kulude kokkuhoid

Power Path on tarkvaralahendus elektrijaotus- ja ülekandeliinide projekteerimiseks ning digitaalse kaksiku loomiseks vastavalt BIM metoodikale.

 

Funktsioonid

2D ja 3D projektiarendus
Uute ja olemasolevate elektriliinide projekteerimine.
Kasutajale orienteeritud lahendus
Tarkvara on arendatud inseneridele, kes on seotud projekteerimisega ja toiteliinide toimingutega.
OpenBIM-i lähenemisviis ja liitreaalsus
Uute tehnoloogiate rakendamine tagab objekti elutsükli haldamise ja ehituseelse eelvaate.
Dünaamiliselt ühendatud projekti elemendid
Kogu info ja süsteemielemendid salvestatakse CAD/BIM keskkonda, ilma et oleks vaja täiendavaid väliseid faile.
Kohandatud erinevate maailmaturgude jaoks
Erinevate standardite, teekide ja elektriliini elementide arvutamise võimaluste juurutamine.
Tuttav CAD keskkond
Lihtsalt õpitav ja kasutuselevõetav lahendus digitaalse kaksiku loomisega vastavalt BIM-protsessile, mis toetab tarkvara demokratiseerimist.

Eelised

 • Vähendab riske, suurendab turvalisust ja säästab ressursse BIM-tehnoloogia kasutamisega elektriliinide projekteerimisel
 • Loodud elektriliinide mudelid pakuvad andmeid elutsükli juhtimiseks (toetatud on planeerimise, projekteerimise, ehitamise ja hoolduse etapid)
 • CAD-keskkonnas töötamine toetab koostööd teiste tarkvaralahendustega (toetatud on .dwg, .ifc, .dxf, .dgn, .skp, .rvt ja mõned muud sisendvormingud)
 • Intuitiivne “kiiresti õpitav ja lihtsalt kasutatav” liides

Power Path on saadaval kahes erinevas paketis

Power Path Pro
Power Path Pro pakub elektriliinide 2D ja 3D projekteerimist ning arvutuste ja aruannete genereerimist.

Power Path BIM
Power Path BIM pakub elektriliinide 2D ja 3D BIM projekteerimist ning arvutuste ja aruannete genereerimist. Selle paketi eeliseks on elektriliinide BIM-mudelite loomine.

Power Path Pro sisaldab

 • Joonise vorming (.dwg-failivorming)
 • 2D elektriliini disain
 • 3D elektriliini disain
 • CAD-käsud 2D-joonistamise ja 3D-modelleerimise jaoks*
 • Failivormingute importimine (.skp – SketchUp©, .dgn – MicroStation©)

Power Path BIM sisaldab

 • kõiki Power Path Pro funktsioone
 • Failivormingute importimine (.rfa, .rvt – Autodesk Revit©)
 • BIM-käsud BIM-i modelleerimiseks**
 • BIM-funktsioonid elektriliinide jaoks (BIM-i elektriliinide mudelite loomine)
 • .ifc-mudelite import ja eksport

* Power Path Pro-ga on kaasas elektriliinide projekteerimise funktsioonid ja kõik funktsioonid, mis on juba BricsCAD Pro© tarkvaralahenduses.
**Power Path BIM sisaldab elektriliinide projekteerimise funktsioone ja kõiki funktsioone, mis on juba BricsCAD BIM© tarkvaralahenduses.


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Power Path, tarkvara elektriliinide projekteerimiseks!

Webinar | Let's meet Power Path - a new solution for power line design

Subscription litsents

Pakub teile suurt paindlikkust ja kulude prognoositavust. Lühi- ja pikaajalised Subscription litsentsid, et saaksite valida oma projekti / ettevõtte vajadustele kõige parema. Kasutate alati tarkvara uusimat versiooni, millel on kõik uusimad funktsioonid ja ühilduvus erinevate CAD-platvormidega.

Subscription litsentsi müüakse perioodidele:  1 aasta ja 3 aastat

Single-user software litsents

Saab installida ainult ühte arvutisse ja korraga saab seda kasutada ainult üks kasutaja.

Network software litsents

Seda saavad kasutada kõik kohalikus võrgus olevad kasutajad, kellel on arvutisse installitud tarkvara, kuid korraga piiratud arv kasutajaid. Üht võrgulitsentsi saab korraga kasutada üks kasutaja, kolme võrgulitsentsi saab kasutada 3 kasutajat.

 


Lisainfo ja hinnapäring:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

Power Path on tarkvaralahendus elektriliinide projekteerimiseks ja digitaalse kaksiku loomiseks vastavalt VDC protsessile, mis toetab BIM metoodikat.
Power Path lahendust rakendatakse telekommunikatsiooni ja elektri õhutransmissiooni (kõrge- ja keskpinge) ja jaotusliinide (madalpinge) 2D ja 3D BIM projekteerimiseks.
Power Path on eraldiseisev (Windows©) lahendus, mis ei sõltu teistest platvormidest. Lahendus on välja töötatud Bricsys BricsCAD© platvormil nagu BricsCAD Solution Build mudel (BSB).
Power Path toetab erinevaid andmevahetuse vorminguid, näiteks importimise vormingud: .dxf, .dwg, .dae, .dgn, 3dm, .skp, .ifc, .rfa, .rvt. Power Pathis tehtud projektide ja jooniste salvestamise algvormingud on .dwg, .dxf ja .ifc.
Süsteemi miinimumnõuded on järgmised: – Operating System: Windows 10/8/7 – Free hard disk space: 2 GB free HDD – System Memory: 8 GB – Processor: Intel® Core™ i5, AMD Ryzen™ 5, or 2.5 GHz or higher – Display System: 1920 x 1080 True Color display and a graphics card with 1 GB VRAM Maksimaalse jõudluse ja kiirema töö tagamiseks on soovitatav kasutada minimaalsest nõutavast kõrgemat riistvara.
Power Path pakub testimiseks tasuta 30-päevast prooviversiooni. Kui soovite saada prooviversiooni, peate täitma päringuvormi (lehel https://www.power-path.com/#moreinfol) ja teile saadetakse installifaili, juhendi ja litsentsivõtme numbri. Süsteem saadab teile esimese e-kirja koos installifaili ja installimise ning litsentsimise juhendiga, seejärel saadetakse teile teise e-kirjaga litsentsi võtme numbri. Teine e-kiri võtmenumbriga saadetakse pärast teie andmete kontrollimist päringuvormilt.
Power Path saab osta kahele ajaperioodile (1 aasta või 3 aastat) ja kahes erinevas paketis (Pro ja BIM). Kasutaja saab valida, kas osta eraldiseisvat või võrgulitsentsi. Lisainfo saamiseks kirjutage arucad@arucad.ee .