AruCAD Süsteemid

AruCAD Süsteemid OÜ on insenertarkvarade IKT konsultatsioonifirma. Meil on kogemused ja kompetents 3D, CAD, BIM insenertarkvarade ning Ehitusinfo (BIM) koordineerimise lahenduste konsulteerimises. Pakume oma klientidele tarkvara alaseid konsultatsioone, koolitusi, tugiteenuseid, tarkvara arendust. Aitame leida ja välja töötada sobivaid IT terviklahendusi projekteerijatele, ehitusfirmadele, tootmis- ja tööstusettevõtetele.

AruCAD Süsteemid on Autodesk Gold Partner, omame Autodesk müügiõiguseid ehituse ja tootmise valdkonna tarkvaradele. AruCAD Süsteemid on Autodeski ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center) ja Autodeski ACC-testimiskeskus (Authorized Certification Center). Korraldame professionaalseid koolitusi ettevõtetele ja üksikisikutele.

Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Kõik Infoera grupi firmad omavad Autodesk Gold Partner ja Authorized Training Center staatust. InfoEra tegeleb tarkvara arendusega, omab Autodesk Authorized Developer staatust.

Meie missiooniks on tarnida taristute planeerimise ja projekteerimisega tegelevatele organisatsioonidele produktiivseid tooteid ning lahendusi, mis aitavad täiustada tööprotsesse. Koostöös partneritega töötame välja lokaliseeritud lahendusi ehituse ja taristute ettevõtete süsteemidele, inseneridele ja geodeetidele. Kliendi vajadused ja rahulolu on meile kreedoks.

AruCAD Süsteemid on Eesti Digitaalehituse klastri ja Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 Peamised tegevusvaldkonnad:

CAD, BIM, CAM ja 3D tarkvarade müük
Inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimise tarkvarade müük ja konsultatsioonid. Autodeski tarkvaralahendused jagunevad järgmisteks valdkondadeks:

  • Ehituse ja arhitektuuri lahendused (Architecture, Engineering, ConstructionAEC)
  • Tööstus ja tootmise lahendused (Manufacturing e MFG)
  • 3D ja visualiseerimise lahendused (Media & Entertainment e M&E)

Tarkvara koolitused
AruCAD Süsteemid on Autodeski ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center) ja Autodeski ACC-testimiskeskus (Authorized Certification Center).
Korraldame professionaalseid koolitusi firmadele ja üksikisikutele, koostöös Tallinna Arvutikooli õppekeskusega. Koolitusprogrammid on saadaval algajatele ja edasijõudnutele, nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

AruCAD Süsteemid on Eesti Töötukassa koostööpartner.