Trimble Connect

Koostöö on tehtud lihtsaks

Trimble Connect on avatud koostöö tööriist, mis ühendab õiged inimesed õigel ajal õigete andmetega – võimaldab teadlike otsuste tegemist ja suurendab projekti tõhusust.

Trimble Connect abil näevad kõik projektiga seotud inimesed suurt pilti kuni kõige väiksemate detailideni välja. Tooge inimesed, tehnoloogia ja teave kokku, et pakkuda teile vajalikku infot just siis, kui seda vajate.

Trimble Connect on nüüd saadaval 17 erinevas keeles ja  seotud 185 projektiga üle maailma!

Trimble Connect funktsioonid

Avastage, kuidas saate oma töövooge täiustada, pakkudes kõigile projekti elutsükli vältel koordineeritud ehitusteavet – mis võimaldab igal osapoolel jagada andmeterikaste hoonete mudeleid reaalajas, neid üle vaadata, kooskõlastada ja kommenteerida.

Andmed

Ehitusdokumentide ebaõige levitamine võib sageli põhjustada vananenud versioonide, mittetäielike andmekogumite ja valesti tõlgendamise tekkimist. Trimble Connect pakub ühte tõeallikat – see võimaldab teil kõrvaldada ümbertegemise ja jagamisega kaasnevad probleemid, salvestades, korraldades ja jagades oma andmeid turvalises, keskses pilvepõhises lahenduses.

Projekteerimine

Hoidke projekte õiges ajagraafikus ja eelarves, ühendades projekteerimis- ja ehitusprotsessid. See hõlpsasti kasutatav koostööriist integreerub paljude ettevõttesiseste ja muude tootjate laiendustega, nii et saate koguda, analüüsida ja suhelda mitmemõõtmeliste jooniste ja mudelitega – ilma et peaksite avama mitmeid erinevaid rakendusi.

Meeskonnad

Tehke koostöö sujuvamaks ja suurendage operatiivset tõhusust, hoides oma meeskonda ühenduses. Lubades kõigil projektiga seotud isikutel andmerikastele hoonemudelitele juurde pääseda, neid jagada, neid üle vaadata ja neid reaalajas kommenteerida. Saate kiirendada BIM-i haldusprotsessi ja pääseda paljudest tüütutest ülesannetest ja aeganõudvatest kooskõlastustega seotud koosolekutest, mis sageli viivad viivitusteni.

QA/QC

Vigade ennetamisega on võimalik rohkem aega ja kulusid kokku hoida, kui vigade parandamistega. Parandage oma kvaliteedijuhtimiskava, muutes projekti teave läbipaistvaks, jälgitavaks ja kogu projektimeeskonnale juurdepääsetavaks – see võimaldab teil kvaliteetset tööd pakkuda õige aja ja eelarvega.

Integratsioonid

Avatud API võimaldab andmevoogu mitmesugustest Trimble’i toodetest ja ka kolmanda osapoolte rakendustest. See võimaldab osapooltel kogu projekti elutsükli vältel pääseda juurde andmetele ja rakendustele, mida nad töö tegemiseks vajavad.

Trimble Connect lahendused

Trimble Connecti abil saate teha usalduslikku koostööd, kasutades nii täpseid andmeid, et kõik inimesed, faasid ja protsessid töötavad koos sujuvalt, optimeerides kogu plaani, kavandades, ehitades ja töötades läbi projektide, ehitiste ja rajatiste elutsükli.

Arhitektid

Projektijooniste, mudelite ja andmete jagamiseks pole vaja tugineda mitmesugustele erialarakendustele. Trimble Connect pakub juurdepääsu kõigile osapooltele, kõigis ehitusetappides. Info on kättesaadav nii, et kõik näeksid kõiki detaile 2D, 3D või isegi liitreaalsuses.

Insenerid

Jagage, tarbige, vaadake ja tehke mudeleid ja jooniseid sujuvalt reaalajas. Kontorist objektile täiustab Trimble Connect teie töövooge ja tagab projekti õigeaegse kohaletoimetamise, vähendades ümbertöötlemisele kuluvat aega ja järgmisse ehitusetappi  liikumisel tekkida võivaid  viivitusi.

Peatöövõtja

Kergesti ligipääsetav info võib kõrvaldada eeldused ja valearusaamad ning hoida aega kokku möödarääkimistest tulenevatest probleemidest, mis takistavad teie projekte õigel ajal ja eelarves lõpetamast. Kui hoiate oma meeskonna ühenduses, saate näidata kõigile tööl käijatele suurt pilti kuni kõige väiksemate detailideni välja igal ajahetkel, igas kohas.

Alltöövõtjad

Projektitoimikud ja -määrused muutuvad pidevalt – see põhjustab vananenud versioonide kasutamist ja ehituse viivitusi. Trimble Connect hoiab dokumentatsiooni korrastatuna ja ajakavas, halllates tõhusalt dokumente, jooniseid ja andmeid hõlpsasti kasutatavas koostöövahendis.

Omanikud ja ehitajad

Jätkake projekti edasiliikumist, ühendades ehituse kõik etapid ja kõik kaasatud osapooled. Reaalajas juurdepääsuga töö staatusele ja materiali kuludele saate tõhusalt riske juhtida ja teha teadlikke otsuseid – suurendades oma lõpptulemuse väärtust.

Trimble Connect Constructible

Constructible on hoonete ehitamisel eesmärgipärane lähenemisviis – protsess, mis koordineerib ja optimeerib kogu projekteerimist, ehitamist, elutsüklit ja seob iga etapi tööd, et aidata seda ettevõtetes rakendada.

Ühendused
Andmete vabastamise ja osadeks jaotamise abil parandatakse koordineerimist ja projektijuhtimist iga kontaktisikuga.
Sisu ja volitused
Hallatud sisu tagab, et töötate kõige ajakohasema tootja sisuga.
Konstrueeritavad mudelid ja töövood
Täpsed geomeetriad aitavad probleeme varem avastada. Konstrueeritavates töövoogudes kasutatakse ehitustöödesse suunamiseks vaid vajalikke objekti andmeid.

Teised tarkvarad, millega Trimble Connect integreerub

Meie avatud API võimaldab andmevoogu mitmesugustest rakendustest. Töövoogude kohandamistega on võimalik luua ühendused  Trimble’i integratsioonidega, partnerintegratsioonidega või integreerida olemasolevate ettevõttete lahendustega.

SketchUp

Avaldage 3D SketchUpi mudelid Trimble Connecti kaudu, kus projekti osapooled saavad parema koostöö tagamiseks mudeleid jagada, üle vaadata, koordineerida ja kommenteerida.

Loe täpsemalt

TerraFlex

Trimble TerraFlex ™ on pilvepõhine lahendus, mis pakub teile vahendeid andmete kogumise töövoogude sujuvamaks muutmiseks ja tagab ülitäpse positsioneerimise, kui seda vajate.

Loe täpsemalt

ProjectSight

Linkige ja avage RFI-d, muutke tellimusi, varasid ja dokumentatsiooni, kasutades ProjectSight-i integreerimist Trimble Connectiga.

Loe täpsemalt

Tekla Structures & EPM

Avaldage terase- ja betoonimudelid Trimble Connecti kaudu, kus Tekla Structures’i kasutajad saavad seotud mudeleid viidata konfliktide kontrollimiseks, ajastamiseks ja disaini koordineerimiseks.

Loe täpsemalt

Field Points

2D-jooniseid, 3D-mudeleid ja objekti ala punkte saab Trimble Connectioni ja Field Pointsiga sujuvalt kontori ja objekti vahel ühendada.

Loe täpsemalt

Trimble Access

Kavandatud toetama teie igapäevast tööd, sealhulgas topograafilisi uuringuid, panustamist, juhtimist ja palju muud; Trimble Access pakub tuttavat, hõlpsasti kasutatavat liidest, mis tagab suurema tootlikkuse ja säästab teie raha.

Loe täpsemalt

Trimble Clarity

Trimble Clarity on turvaline pilvepõhine süsteem, mis võimaldab geodeetidel jagada oma projektide ülevaadet mitteprofessionaalidega. Töödelge ja avaldage andmeid hõlpsalt Trimble Connectis, nii et teie kliendid saaksid oma veebibrauseri abil visuaale kuvada ja koostööd teha.

Loe täpsemalt

Trimble Sysque

Trimble Sysque pakub projekteerijatele ja teistele töövõtjatele sujuvat töövoogu alates projekteerimisest kuni ehitamiseni. Trimble® SysQue® võimaldab teil kujundada Autodesk® Revit®-is MEP-sisuga tootespetsiifilisi mudeleid, mida on hiljem võimalik ka reaalses maailmas valmistada.

Loe täpsemalt

Stabicad

Stabicad on elektri- ja masinaehituse projekteerimistarkvara number üks. Sõltumata platvormist (Revit või AutoCAD) ja töötatavast tasemest pakub Stabicad teile tööriistu, et osaleda mõeldavates BIM-projektides.

Loe täpsemalt

 

Vaadake, kuidas firmad Trimble Connecti kasutavad

VolkerWessels ja Trimble Collaborate teevad koostööd tehnoloogia uuenduste ja muudatuste edendamiseks kogu ehituse elutsükli vältel

Trimble-tehnoloogiad toetavad konstruktiivset protsessi, et parandada hoonete ehituse ja kinnisvaraprojektide juhtimist ja prognoositavust.

Coteccons hakkas Trimblet abistama Vietnami suurima hoone projekteerimisel ja ehitamisel

Pärast 2015. aastal BIM-i juurutamist otsustas nende meeskond kasutada keeruliste hoonete jaoks Trimble Connecti ja Teklat, koordineerides täpseid armatuurkonstruktsioone, valmistades jooniseid ja luues täiustatud 3D-armatuuride kokkupanemismudeleid.

Loe täpsemalt

Barton Malow ja Trimble on partnerid, kes tahavad tööde efektiivsust tõsta 2 korda aastaks 2024

Trimble tööriistakomplekti uusim lisa on Trimble Connect – avatud pilvepõhine koostöökeskkond, mis on loodud integreeruma mitme tehnoloogiaga, nii et neile oleks hõlpsasti võimalik ligi pääseda ja neid saaks hallata ühel tsentraliseeritud platvormil.

Loe täpsemalt


Lisainfo:
e-mail: arucad@arucad.eetel: +372 6306 523

The Constructible Process

Lae alla prooviversioon