AutoCAD Map 3D

AutoCAD Map 3D on universaalne projekteerimistarkvara nii CAD kui GIS projektide teostamiseks. Avastage AutoCAD Map 3D innovatiivsed töövahendid infrastruktuuride projekteerimiseks!

Map 3D on platvormlahendus nii planeerijale, projekteerijale kui geodeedile. Sellega liituvad Autodeski ‘Geospatial’ tooted nagu Raster Design, MapGuide Enterprise, Topobase, GeoMap (geodeedile, planeerijale) ja WEB GIS GeoMap (‘Open Source’ tarkvaralahendus).

GIS analüüsivahendid AutoCADi kasutajale

AutoCAD Map 3D sisaldab järgmisi võimalusi:

• AutoCAD 2D ja 3D projekteerimise töövahendid
• Georuumiliste vektor- ja rasterandmete tugi
• Geograafilised koordinaatsüsteemid
• Teemakaartide loomine
• Maapinnamudeli renderdus
• Joonise geomeetriate korrastusvahendid (‘Drawing Cleanup’), näiteks dublikaatide, joonte ülekatete ja vahemike eemaldamiseks
• Ligipääs georuumilistele andmebaasidele üle FDO, sh. ArcGIS Oracle Spatial ja MySQL andmetele
• Ruumilise info kuvamine internetis või avaldamine kaardiraamatutena (map books)
• Automaatne töövoogude (workflows) loomine ja haldamine.

Samas paljud ei ole teadlikud AutoCAD Map 3Ds sisalduvatest GIS-analüüsi tõhusatest võimalustest. Andmepäringudteemakaardistusedpuhveranalüüsidtopoloogilised analüüsid tehnovõrkudele, kattuvusanalüüsid (overlay analysis) ja 3D pindade analüüsid – siin on terve hulk tasemel töövahendeid, mida AutoCAD Map 3D lisaks võimaldab GIS-spetsialistidele. Loetletud võimaluste rakendatavuse kohta täpsemalt saab lugeda Michael Schlosseri ülevaatlikust artiklist, mis on avaldatud ajakirjas Cadalyst >>.

AutoCAD Map 3D tarkvara saab tellida kas AutoCAD Toolsets tarkvara litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit.

Lisainfo: tel 6306 523, arucad@arucad.ee

AutoCAD Map 3D on nüüd AutoCAD Map 3D Toolset

Sissejuhatus AutoCAD Map 3D tarkvarasse

Sissejuhatus AutoCAD Map 3D tarkvarasse

Kuidas AutoCAD Map 3D tarkvaras luua andmebaasi ühendusi

Kuidas AutoCAD Map 3D-s lisada ja siduda projektiga dwg jooniseid

AutoCAD Map 3D on saadaval AutoCAD Toolsets tarkvara Subscription-litsentsina. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saada myyk@arucad.ee.
Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga. Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register.