AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture on tarkvara arhitektile – ehituslikuks projekteerimiseks. Arhitektuurne projekteerimine tuttavas AutoCAD keskkonnas kiirendab oluliselt tööd.

Eelkõige ehituslikuks joonestuseks arendatud töövahendid aitavad luua projektdokumentatsiooni kiiremini ja tõhusamalt, tuttavas AutoCAD töökeskkonnas. Elemendid AutoCAD Architecture’s on kolmemõõtmelised ning projekteerimise tulemust on võimalik eksportida IFC formaati.

Mõned AutoCAD Architecture omadused:

AutoCAD Architecture tarkvara saab tellida kas AutoCAD Toolsets tarkvara Subscription perioodi litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit.

Lisainfo: tel 6306 523, arucad(@)arucad.ee

Vaata veel omadusi siit

 

AutoCAD Architecture on nüüd AutoCAD Achitecture Toolset

AutoCAD Architecture 2017 ülevaade

Katuse kuju seadistamine, redigeerimine

Create Type funktsiooni tutvustus

Lõigetes ja vaadetes disaini muutmine

AutoCAD Architecture tarkvara saab tellida kas AutoCAD Toolsets 2019 tarkvara Subscription litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register