Sirkel & Mall OÜ edulugu REVIT ja BIM 360 Design Cloud tarkvaralahendusega

AEC Collection blogi Autodesk blogi BIM blogi Revit blogi Terje Korberg
20 Nov 2020

Autodesk on hiljuti avaldanud oma saidil Sirkel & Mall OÜ põneva eduloo: https://www.autodesk.com/customer-stories/sirkel-and-mall-national-library. Teemaks, kuidas REVIT ja BIM 360 Design Cloud tarkvaralahendusi edukalt rakendada suuremõõdulistes projektides. Tegemist on tõenäoliselt Eestist esmase eduloo juhtumiga tarkvaragigandi ametlikus kajastuses. AruCAD Süsteemid OÜ tiim aitas jõudumööda kaasa kommunikatsioonis kui ka eduloo pidepunktide leidmisel.

Artiklis kirjutatakse, kuidas Sirkel & Mall vastutavad Eesti Rahvusraamatukogu renoveerimisprojekti eest ning kuidas on võimalik sujuv koostöö ka suuremõõdulistes projektides.

Sirkel & Mall töötajate kommentaare artiklis:
– „Kuna projekt ja mudel on nii suured, jagas meeskond selle mitmeks osaks. Mudeli eri osade jaoks on meil erinevad arhitektuurimeeskonnad, seega on koostöö väga oluline,” selgitab Anni Veske, Sirkel&Malli arhitekt ja BIM-spetsialist.

-„Me arvame, et kui meeskond ei kasutaks Revit-it ja BIM 360 Design-i, oleksime ajagraafiku täitmiseks vajanud kahe kuu jooksul kolme täiendava arhitekti abi. See tähendab kokkuhoidu umbes 20 000 eurot.“ — Simo Sirk, Sirkel&Mall projektijuht.

Loe lisaks veel artiklist, kuidas Sirkel & Mall koordineeris renoveerimisprojekti Covid kevadise eriolukorra ajal, mil arhitektid pidid tegema tööd kodus.

Artikkel on avaldatud Autodeski kodulehel: https://www.autodesk.com/customer-stories/sirkel-and-mall-national-library