Lumion 11 uuendused

Lumion blogi admin
17 Nov 2020

Ortograafilised vaated, täiustatud kasutajaliides, uued objektid ja materjalid. Lumion 11 sisaldab uusi põnevaid funktsioone ja tööriistu, mis aitavad teil renderdamisele elu sisse puhuda ja ilusaid tulemusi luua.

 

 

Lumion abil pole oma visiooni realiseerimine kunagi varem olnud lihtsam. Uued funktsioonid, näiteks ortograafilised vaated, vähendavad vaeva, et luua plaani- ja lõike vaateid, mis on täis elu, värve ja teie unikaalset maitset. Ehitamise etappide animeerimise abil saate näidata, kuidas teie hoone on osadest kokkupantud.

Vihma tilgad langevad mööda klaasi alla, tuli heidab pehmet sära. Muru on pehmem, valgus ja vari on täpsemad. Alates töövoo ja jõudluse täiustamisest kuni uuenduslike funktsioonideni, mis kajastavad elu nüansse, annab Lumion 11 energiat teie professionaalsele väljundile, toob renderdamisprotsessi rõõmu ja aitab arhitektil keskenduda sellele, mis on neile tegelikult oluline.

 

Ülevaade Lumion 11 uuendustest

Orthographic views

 

Plaani vaated. Külgvaated. Kõrgustest kuni isomeetriani.

Lumion 11 uus ortograafilise vaate funktsioon võimaldab lisada elu, värvi ja tekstuuri kõigisse renderdustesse. Muutke oma standarddokumendid koheselt lihvitud, ainulaadseteks piltideks ja videoteks ning säilitage teiste renderduste järjepidevus, ilma et peaksite lootma muule tarkvarale.

Saate teha vaid mõne klikiga põnevaid ja elavaid plaane, lõikeid, kõrgendikke ja isomeetrilisi vaateid ning väljendada oma visiooni lihtsalt.

Animated phasing (Lumion Pro-s)

Mudeli on loonud Centric Bamboo ja Gorilla Design

Alustage tühja maastikuga. Aeglaselt tõusevad puud maast üles. Elumaja seinad materialiseeruvad justkui õhust ning elutuba, magamistuba ja köögimööbel langevad taevast oma kohale.

Uue animatsiooni abil saate näidata protsessi, mis on väljatöötamisel või ehitamisel. Rakendage erinevaid üleminekuid, muutke oma hoone osad nähtavaks või peitke ning tõstke esile see, mis muudab teie hoone ainulaadseks.

 

Langevad vihmapiisad aknal (Lumion Pro-s)

Kui vihma sajab ja teil pole vaja õue minna, saate end sooja teega diivanil mõnusalt tunda, sisse lülitada mõne pehme muusika ja vaadata, kuidas vihmapiisad klaasil langevad.

Sellistel hetkedel on lihtne tunda rahu, lohutust või rõõmsat melanhooliat. Ja nüüd Lumion 11-s saate seda universaalset meeleolu jäädvustada sademefekti osana. Ainult liuguri vähese liigutamise korral liiguvad kümned dünaamilised, intelligentsed vihmapiisad klaaspinnalt alla, haarav detail, mille õigeks saamiseks kuluks muidu tunde.

 

Mahuline kaminatuli (Lumion Pro-s)

Pehme tulekuma toob inimesi kokku ja Lumion 11-s saate uue mahulise tuleobjektiga lisada ruumi külalislahkust. Lisage kaminatuli, et anda sisemisele ja välisele rendusele hubasus ja soojus ning looge meeliülendava meeleolu.

 

Varjude detailsus 

Kui lülitate Lumion 11-s peen detailidega varjud sisse, aktiveerivad uued kohtvalgustite mikrovarjud ja tõmbavad pehme varju kõikidesse pisematesse detailidesse kõikjal, kus valgustus on.

Lisasammu pole vaja. Vaid ühe klõpsuga saate luua sügavustunde ja realismi.

Mudeli on loonud Angello Marques Arquitetura e Design.

 

Parem muru valgustus

Mudeli on loonud Beehive & King Crab.

Lumion 11-s aitab improved grass lighting tehnoloogia ühendada teie hoone kujunduse maaga, kus see seisab, muutes teie renderduste visuaalse põnevuse sensoorseks.

Ilma sinult nõutavate jõupingutusteta näivad kõik murumaterjalid, sealhulgas kohandatav 3D-muru ja maastikurohi, justkui oleksid pehmemad ja esindaksid tegelikke maastikke.

 

Metallik vari autole (Lumion Pro-s)

Lumion 11 Pro uue metallik varjuga saavad renderdatud autod muljetavaldava realistliku välimuse, muutes need vaevu tegelikust eristatavaks. Kõik elemendid, kõik valgused kogu renderduse ajal peegelduvad auto kerelt ja akendelt, integreerides auto koheselt ja orgaaniliselt projekti ümbrusesse.

 

401 uut objekti (mõned Lumion Pro-s)

Renderdamine tähendab enamat kui nelja seina ja katuse visualiseerimine. See tähendab, et esitlete maja lehtpuude või Kanada paplite metsas. See tähendab lapse magamistoa näitamist pehmete loomade ja mööbliga või avatud ruumi tabamist stiilsete toolide, laudade, raamaturiiulite ja muuga.

Mõned Lumion 11 Pro uued objektid:

– 61 detailset loodusmudelit
– 177 sisustus mudelit
– 49 inimest ja looma (mõned animeeritud)
– Ja paljud teised…

Kõik uued objektid on HD-kvaliteediga ja hiljutiste lisanduste abil on Lumion 11 Pro sisukogus üksuste koguarv 6224 *.

 

63 uut materjali

Mudeli on loonud Angular Lab.

Lumion  63 uue materjaliga saate oma kliente meelelahutusse süvendada, süütades puudutuste, lõhna, heli ja nägemise mälestused. Lumion 11 uute kvaliteetsete materjalide hulka kuuluvad:

– 17 puitpõrandat
– 5 vaipa
– 5 tellist
– 3 kiltkivist paneeli
– 3 liivakiviplaati
– 2 asfaltit
– 2 lund
– Ja paljud teised…

Paljud Lumioni materjalid on kõrge kvaliteediga ja neid saab muuta nihke, ilmastiku, pehmete servade (ainult Lumion Pro-s) ja muu abil. Uute täiendustega on Lumion 11 materjalide koguarv 1292 *.

 

OSM-i satelliitkaardid (Lumion Pro-s)

Renderda terve linn maastiku kõrguste ja kõik väiksemate detailidega, mis moodustavad ümbritseva maastiku.

OpenStreetMapsi funktsioon teeb Lumion 11 Pro-s veel ühe hüppe, et lisada kaunilt detailseid satelliitkaarte. Uute OSM-i satelliitkaartide abil on reaalse maastiku, jõgede, põllumaa ja muu kättesaadav kogu maailmast vaid ühe klõpsuga, kui laadite oma hoone asukohale alla OpenStreetMapi.

 

Kohandatud IES valgustid

Lumion 11-s saate nüüd importida oma kohandatud IES-valgusteid, et ühendada oma objektid Illuminating Engineering Society (IES) valgustusprofiilidega.

Kohandatud IES valgustite abil ei pea te enam oma valgusteid muutma ja kohandama; laadige lihtsalt üles asjakohane IES-profiil ja looge täpselt vajalik valgustuse paigutus, valgustades teie projekti parimaid osi.

 

RAL-värvivalija

Lumion 11-l on nüüd RAL-värvivalija, mis hõlbustab teie värvivalikut ja ühendab selle täpselt Euroopa värvistandardiga. Enam pole vaja ära arvata ja muretseda,et pole piisavalt lähedasi värve. Näidake oma renderdust ilusate, täpsete värvidega, et lisada kujundatud ruumidele elu ja emotsioon.

 

High-quality viewer ja theater preview

Uuendatud kvaliteetse eelvaateefektiga saate oma renderdamise lõplikule väljanägemisele veelgi lähemale. Lumion 11-s saate nüüd rakendada kvaliteetset eelvaadet režiimis Lumion Theatre ja Lumion Viewer, mis võimaldab teil enne renderdamisnupule vajutamist näha oma renderduse kvaliteetset versiooni.

 

Kunstilised panoraamefektid

Lumion 11-s saate nüüd 360-panoraamidele rakendada mitmeid kunstilisi efekte, mida saate kogeda mobiiltelefoni, tahvelarvuti või paljude tavaliste VR-peakomplektide abil. Transportige oma klient elamu eskiisi elutuppa; kogege oma ärihoone kõrgust, rakendades lõbusat maaliefekti.

Pole tähtis, mida panoraamiga kavatsete teha, paljastavad uued kunstipanoraami efektid teie projekti kontseptsiooni ja selle teile antud tähenduse.

Lumion 11 ülevaade:

Lumion 11 teised uued funktsioonid

Lisaks ülaltoodud funktsioonidele on Lumion 11 uuendatud kasutajaliides, mis on loodud intuitiivse ja kasutajasõbraliku kogemuse loomiseks, kui töötate Lumion Editoris või renderdate pilti, filmi või 360-panoraami.

Kui kasutate Lumioni esimest korda, saate nautida programmisiseseid põhijuhendeid ja vähendada Lumioni niigi lühikest õppekõverat.

Kõigi Lumion 11 uuenduste kohta saate lugeda siit ->