Revit 2023 - nutikamad funktsioonid ja koostöö

AEC Collection blogi Revit blogi admin
13 Apr 2022

Mis on Revit 2023-s uut? Parem jõudlus, rohkem teie soovidest lähtuvaid tootlikkuse funktsioone ja nutikamad viisid andmetega töötamiseks nii töölaual kui ka pilves.

Uus Revit on tõhusam, intuitiivsem ja teie tööviisile paremini kohandatud. Seda kontrollitakse pidevalt teie vajadusi arvestades ning Revit Ideas pärineb enam kui 30 funktsioonipäringust. See tasakaalustab väikseid täiustusi suurte uuendustega : täiendused, mis parandavad tänast elukvaliteeti (hello, Swap views on a sheet), koos tulevikku suunatud mängumuutjatega, nagu uued üksikasjalikud andmevahetuse töövood, mis on lubatud Revit 2023 ja Autodesk Docs-ga. See Revit teeb tõesti pöördeid koos paljude jõudluse täiustustega, mis on suunatud kiiremale andmetöötlusele, eriti kui töötate suurte mudelitega.

Modelleerimis- ja dokumenteerimistööriistu laiendatakse ja viimistletakse

Sarnaselt eelmise aasta versioonile on 2023. aastal täis täiustusi, mis on suunatud dokumentatsiooni töövoogudele disainile. Parandati teile juba tuttavaid tööriistu, nii et näete oma töös kohest kasu. Sheet in schedules filtreerimine on hea lisand, et tagada õigete andmete sisestamine teie dokumentatsiooni. Families ja types mõeldud graafikutele lisati tingimusvormingud, mis on Revit community soovitud täiustus. Samuti leiate uusi funktsioone displaced elements kuvamise ja tagging juhtimiseks, tuues keerukatesse märkustesse rohkem selgust. Vaatefiltrites on rohkem kategooriaid ja uus 3D-tööriist Measure ning see tähistab Reviti kui professionaalset disaini-dokumentatsiooni laiaulatuslikku edasiminekut.

Suurem paindlikkus ja kontroll ehitusinseneridele analüütilise modelleerimise abil

Suurem kiirus, vajalik mitmekülgsus ja kvaliteedikontroll ehitusinseneride. 2D- ja 3D-vaadetes määra projekteerimise eesmärk iseseisvalt füüsilisest mudelist või alusta parameetrilisest, „analüüsieelsest” lähenemisviisist, et arendada analüütilist mudelit hoonete, katusekonstruktsioonide, paviljonide, treppide ja paljudele teistele. Tänu teraseühenduste kogu suuremale automatiseerimisele ja paljudele armatuuri täiustustele, sealhulgas adaptiivne paigutus ja parem visualiseerimine, on Revit 2023 terviklikum tööriistakomplekt ehitusinseneride.

Plaanipõhine koormusanalüüs elektriinseneridele on projekti varases staadiumis aja kokkuhoid

Uus elektrilise analüüsi töövoog on mõeldud lingitud DWG-de, PDF-ide või Reviti mudelite kasutamiseks Revitis. Load takeoffs koos uute võimalustega elektrisüsteemi elementide kontseptuaalseks määratlemiseks võimaldavad teil lisada hoone esialgse koormuse ja koormuse põhiseadmete komponentidele otse Reviti keskkonnas.

Täpsemad andmed alates vormi loomisest kuni dokumenteerimiseni tänu 3D Sketchile Revitis ja FormIt Pro’s

FormIt Pro to Revit 3D Sketch töövoog ühendab FormIt Pro vabakäelise ja arvutusliku vormi loomise Reviti disainiarenduse ja dokumenteerimisega. Säästke modelleerimisaega ja ümbertegemist ning kasutage varajase etapi analüüsi, et hinnata disainikontseptsioone ja neid sujuvalt üle viia disainilahendusteks. Samuti ootab Autodesk teie tagasisidet uue Reviti lisandmooduli Spacemakeri kohta, mis on nüüd saadaval beetaversioonis Euroopa kasutajatele ja Spacemakeri prooviversioonidega. Rohkem infot leiate allpool ↓

BIM-andmed uuel tasemel Revit 2023 ja Autodesk Docs-ga

Autodesk Docs uued funktsioonid viivad Reviti andmed koostöö, koostalitlusvõime ja automatiseerimise uuele tasemele. Revit 2023 esitleb uusi viise andmete haldamiseks ja jagamiseks, kasutades Autodesk Docs andmevahetust. Revit 2023 esitleti esmakordselt kahte töövoogu: arhitektuur ja tööstus töövoog Reviti ja Inventori vahel ning peagi tulekul Revit to Microsoft Power Automate ühendus, mis toob disainiandmed äriprotsesside automatiseerimisse Microsofti rakenduste ökosüsteemis. Need uued töövood koos Reviti võimalustega tehnoloogia eelvaates sillutavad teed tõhusamale, õigeaegsemale ja turvalisemale andmehaldusele AEC Collection abil.

Tutvuge Generative Designi, Dynamo Playeri ja Dynamo 2.13 värske välimusega.

Visuaalne värskendus tagab Generative Designi ja Dynamo Playeri järjepidevuse, mille eesmärk on muuta nii uued kui ka vanad arvutuskonstruktorid edukamaks. Generatiivse disaini ja Dynamo Playeri liidese uuendused hõlmavad liugureid, numbrilisi sisestuskaste, rohkem menüüsiseseid kirjeldusi ning hõlpsamini leitavat tooteabi ja tuge. Dynamo 2.13 jaoks on palju värskendatud üksikasju, sealhulgas rühmade versiooniuuendused, Wiresi kerimistoimingud ning sõlmede ja graafikute kinnitamise, jälgimise ja korraldamise võimalus.

Revit 2023 videod

REVIT DOKUMENTATSIOONI TÕHUSUS

 

Revit täiendavad dokumentatsiooni uuendused:

 • Täiendavad Taggable kategooriad
 • Lehekülgede järjekord PDF-i eksportimisel ja printimisel
 • Jõudlus printimisel, avaldamisel ja eksportimisel
 • View/Sheet API
 • Label Dialog muutmise täiustused
 • Ühisvara Model Group ja RVT Link jaoks
 • Elektriseadmete vooluringi numbriteave
 • Säilitage põhiplaanides pindala ja ruumi väärtused
 • Armatuuri kate plaanides ja siltides

REVIT DISAINI TOOTLIKKUS JA OPTIMEERIMINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Revit täiendavad tootlikkuse täiustused:

 • Jõudluse täiustused suurte valikute, muudetud plaatide kuju, üksuste laadimise tüübivalijasse, suure hulga elementide kopeerimise, DWG-failide linkimise, pilve hostitud armatuuri kuva, optimeeritud ruumi jõudluse ja kuva jõudluse abil
 • Temporary Dimensions for Shared Nested Families
 • Uuendatud AISC Type tabelid
 • Rehost MEP Connectors
 • Dubleeritud materjal ja selle varad
 • British Rebar Shapes värskendus
 • Raudbetoonist mittekandvad vaheseinad

REVIT SIMULATSIOON JA ANALÜÜS

 

 

REVIT KOOSTÖÖ VÕIMALUSED

REVIT PILVE- JA PROJEKTIANDMED

 

 

 

 

Täiendavad pilve- ja andmetäiustused: Remember Last Account for Revit Cloud Models

TOOTEUUDIS: SPACEMAKER TO REVIT ADD-IN BEETAVERSIOON

Laadige Spacemakeri tasuta prooviversioon juba täna:
https://www.autodesk.com/products/spacemaker/free-trial

Autodesk lähendab Revit* ja Spacemaker** uue lisandmooduliga, mis teisaldab teie töö Spacemakerist Revitisse vaid paari klõpsuga. Lisandmoodul on avatud beetaversioonis, mis annab teile võimaluse proovida töövoogu, mis on suunatud kõrge täpsusega andmete edastamisele Spacemakeri varajasest vormi loomisest ja analüüsist Reviti dokumentatsioonimootorisse. Spacemaker pakub võimsaid analüütilisi ja generatiivseid disainitööriistu, mis aitavad hinnata teostatavusuuringuid ja mahulist programmeerimist, andes teile väärtusliku edumaa teie ettepanekute jaoks asukoha konteksti, maastiku, olemasolevate tingimuste ja potentsiaalse hoone jõudluse mõistmisel. See on alles esimene samm Reviti ja Spacemakeri vahelise koostöö arendamisel, tuginedes Spacemakeris olemasolevale OBJ/IFC impordi- ja ekspordifunktsioonile.

Laadige juba täna tasuta Spacemakeri prooviversiooni ja laadige tootesiseste laienduste menüüst alla lisandmoodul, et seda uut funktsiooni proovida. Soovime kuulda teie tagasisidet Spacemakeri foorumis. Kui teil on küsimusi või probleeme, on kõigil kasutajatel juurdepääs Spacemakeri tootesisesele toele.