Muutke oma Reviti projektid kauniteks ja meeldejäävateks renderdusteks

AEC Collection blogi Lumion blogi Revit blogi admin
30 Aug 2022

Lumioni ühendamine ja reaalajas renderdamine Revitis

Kui rääkida BIM-ist ja selle uuenduslikest intelligentsetest 3D-joonestusvõimalustest, jääb Autodesk Revit üheks peamiseks disainitööriistaks arhitektuuri-, inseneri- ja ehitustööstuses.

Lumioni renderdustarkvara on mõeldud eelkõige arhitektidele, kes soovivad edasi anda oma Reviti projektide ilu ja visiooni. Isegi kui teil pole 3D-renderdamise kogemust, loob Lumion teie Reviti projektiga kohe reaalajas ühenduse.

Vähem kui tunniga saate jäädvustada oma projekti reaalses keskkonnas või kontseptuaalses kontekstis mõjuval ja kaasahaaraval viisil.

Saate kiiresti luua pilte, videoid ja 360-kraadiseid panoraame (sobib VR-ile) ning näidata oma projekti sellisena, nagu see näeks välja metsas, mere ääres või tupiktänava lõpus. Kui kujundate interjööre, aitab Lumioni valgustus- ja varjutehnoloogia luua ruumile ja materjalidele emotsioonid.

Reaalajas renderdamine Lumion LiveSync for Revitiga

Lumion LiveSync on tasuta pistikprogramm, mis loob reaalajas ühenduse teie Reviti modelleerimis- ja Lumioni renderdusprojektidega. Mida see tähendab? Laadides alla LiveSynci pistikprogrammi (allpool) ja installides selle Revitisse, saate need kaks programmi kohe ühendada, nii et kõik Reviti mudelis tehtud muudatused kajastuvad koheselt Lumioni kaunis keskkonnas.

Näiteks kui olete projekteerimisprotsessi varases staadiumis, annab LiveSync teile võimaluse alati vaadata, kuidas teie BIM-valikud mõjutavad teie projekti fotorealistlikku või kontseptuaalset esitlust.

Vaadake, kuidas elutoa mõõtmete muutmine võib valgusvoogu muuta. Proovige katuse kujunduskontseptsioone ja veenduge, et see sobib projekti tegeliku naabruskonnaga.

Kogege maastikukujundust vihmasel hommikul või kontorihoonet selgel ööl. Laadige alla LiveSync for Revit ja vaadake, kuidas reaalajas renderdamine võib teie töövooge positiivselt mõjutada.

Kuidas Lumion töötab?

Kui olete oma mudeli Lumionisse importinud, sisenete intuitiivsesse maailma loovasse keskkonda, mis muudab teie disaini ilu reaalses või kontseptuaalses kontekstis lihtsalt.

Saate kujundada mägesid, kujundada künkaid ning luua jõgesid ja järvi. Sisseehitatud sisuteegi 6900+ mudeliga kulub elutruu välis-, sise-, linna- või maastseenide loomiseks vaid mõni minut.

Sisuteegi 1350+ kohandatava materjaliga saate disainile elu sisse puhuda, tugevdades selle tegelikku mõju ja jättes oma klientidele püsiva mälestuse.

Kaks võimalust Reviti mudelite importimiseks Lumionisse

1. Reaalajas renderdamine LiveSynciga

Sujuva töövoo loomiseks Reviti ja Lumioni vahel soovitame kasutada tasuta Lumion LiveSynci pistikprogrammi.

Kui teil on Lumion 7.3 või uuem, võimaldab LiveSync teil kohe seadistada oma Reviti mudeli reaalajas visualiseerimise. Enne LiveSynci nupul klõpsamist valige kindlasti perspektiivne 3D-vaade ( perspective 3D View).

Kui olete ühenduse loonud, saab renderdamisest ja modelleerimisest reaalajas kogemus, mis viib teid esialgsest ideest lõpliku kauni renderduseni kiiremini kui kunagi varem.

 

2. Ekspordi Revitist Lumionisse

Lumion ühildub kõigi CAD- ja 3D-modelleerimisprogrammide ning failivormingutega. Kuigi LiveSync loob kiirema ja sujuvama kogemuse, saate oma projekti eksportida ka Collada .DAE-failina.


Loe lisaks Lumioni tootelehetl  ja Lumion blogist