Civil 3D 2021.1 uuendused

AEC Collection blogi Civil 3D blogi Martin Saarnak
19 Aug 2020

Autodesk Civil 3D 2021.1 uuendused

Civil 3D 2021.1 pakub koos uute töövõtetega (navigeerimises, suhtlemises ja raportite genereerimises) märkimisväärselt suuremat tootlikkust.  iustatud on survetoruvõrgustike, raudteede ja teiste objektide projekteerimiseks vajalike tööriistu. 

Survetoruvõrgustikud

Uute funktsioonidega on mugavam muuta survetoruvõrgustike projekte. Parema kontrolli ja täpsuse saavutamiseks täiendati Feature line ja grading funktsioone  .

 

Projektihalduri kasutuselevõtt 

Civil 3D Project ExplorerKlientidele, kes on tellinud AEC kollektsiooni või ettevõtte ettevõtluslepingu on võimalus kasutada Project Explorer tehnoloogiat projekti haldamiseks. Selle kaua oodatud Civil 3D laienduse varased kasutuselevõtjad on juba paremini mõistnud oma disainilahendust ja säästnud projekti Exploreris aega. Civil 3D uuendustega sai juurde ka Project Explorer laiendeid/rakendusi. Lisateavet Project Exploreri võimaluste kohta leiate siit. 

 

Raudtee projekteerijatele

Raudteede projekteerijatele pakub Civil 3D 2021.1 palju uusi võimalusi. Nüüd saab lisada profiiliga seotud infot näiteks rööpakalle ja projekteerimiskiiruse kohta, et pakkuda terviklikumat rööpa- ja profiilikujunduse lahendust.

 

Parandused maa-alade kujundamisel

Planeerijatele ja taristu projekteerijatele on loodud uusi funktsioone BIM ja GIS andmete integreerimiseks. Autodesk Connector for ArcGIS pakub kasutajale suurt paindlikkust GIS andmete tõhusal loomisel, värskendamisel ja haldamisel.

 

BIM 360 Design 

Autodeski kõige kiiremini arenev pilve koostöölahendus pakub Civil 3D-mudelite jaoks turvalist reaalajas disaini koostööd programmiga Collaboration for Civil 3D.  Koostöö tegemine Civil 3D 2021.1 abil sujub veel paremini, sest lisati mitme failivormingu tugi. See kasutajate tagasiside põhjal loodud värskendus võimaldab MMS-faile varasemast palju kiiremini säilitada, jagada ja töödelda. Lehtede komplektidele või DST-failidele saab juurde pääseda ja need lukustada. Tehti ka palju muid uuendusi kasutajate kogemuste ja soovide alusel, et muuta koostöö sujuvamaks.