Autodesk University 2020

Autodesk blogi admin
01 Sep 2020

Autodesk-University-2020Soovitame liituda novembris Autodesk University 2020 ülemaailmse digitaalse üritusega, mis toob kokku innovaatorid üle kogu maailma – disainerid, insenerid, ehitajad, mängu- ja filmi maailma tegijad – et uurida uusi võimalusi projekteerimiseks, loomiseks ja koostööks.

Autodesk University 2020 annab võimalse õppida koos teiste sama ala tegijatega(arhitektuur, insener, ehitus, tootmis ning meedia ja meelelahutus valdkondadest). Avasta uusi tehnoloogiaid ja suundumusi, mis aitavad saavutada rohkem.

 

Õpi ekspertidelt
Saa uusi oskusi ja teadmisi sessioonide abil, mida juhivad tööstuse ja tooteeksperdid. Sajad erinevad sessioonid toimuvad klassi ja otsesuhtluse, ümarlaudade ning Q&A stiilis.
Suhtle Autodeskiga
Räägi Autodeski tootespetsialistide ja ekspertidega. Jaga tagasisidet ja vaatenurki toodete kohta, mida igapäevaselt kasutate.
Avasta uus võimalusi
Saa teada tehnoloogilisest arengust, suundadest ja uusi ideid oma valdkonnas. Kuula inspireerivid kõnesid, vaata dünaamilisi intervjuusi ja kasulike tehnikatrende.

 

Autodesk University 2020 sessioonid

EXPERT-LED CLASSES
Saa uusi oskusi ja õpi parimaid tavasid. Vali sadade klassi sessioonide hulgast endale sobiv.
CLASS Q&A SESSIONS
Liitu reaalajas interaktiivsete “Küsimuste ja vastuste”-sessioonidega, kus vastavad ja arutavad Autodesk University eksperdid.
ROUNDTABLES
Osale ümarlaua aruteludes, kus räägitakse valdkondade võimalustest ja väljakutsetest.
PRODUCT BRIEFINGS
Hangi uusimad värskendused ning saa ülevaade Autodeski lahenduste portfellist.

 

Osale tasuta

Autodesk University 2020-l osalemine on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik registreerimine.

 

Üks ülemaailmne digitaalne sündmus

AU 2020 algab 17. novembril Ameerika ülekandega ja jätkub kogu maailmas. Kui asute sel ajal Euroopa, Vaikse ookeani, Lähis-Ida või Aafrika ajavööndites, liituge 18. novembrist.

 

Tutvu üritusega Autodeski lehel ja registreeri ->