AutoCAD 2024 - kiirem koostöö, suurem tootlikus ja uued masinõppe funktsioonid

AEC Collection blogi AutoCAD blogi PDM Collection blogi Aruc
10 Apr 2023

AutoCAD 2024 on loodud töövoogude kiirendamiseks ja ideede sujuvaks jagamiseks.

AutoCAD pakub igaühele midagi, alates keerukatest projektidest ja lõpetades lihtsate märgistustega.

AutoCAD

Uued AutoCAD 2024 funktsioonid ja abistav masinõppetehnoloogia aitavad meeskondadele õppida uusi teadmisi ja avastada automatiseerimise võimalusi.

Kohandage AutoCAD oma ettevõtte vajadustele ja konkreetsele tööstusharule kohandamiste kaudu – sealhulgas APId, tuhanded kolmanda osapoole rakendused ja seitse spetsiaalset tööriistakomplekti enam kui 750 000 sümboli, osa ja detaili komponendiga.

Autodesk jätkab tööstusharu juhtivate disainitarkvarade (sealhulgas Revit, Civil 3D, Inventor ja Autodesk Docs) arendamist viisil, et koostöö sujuks hõlpsalt AutoCAD 2024 tarkvaraga.

AutoCAD 2024 tutvustab uusi masinõppevõimalusi, et nihutada tootlikkuse piire ja kiirendada meie klientide töövooge, säästes nende aega ning tutvustada neile uusi töö- ja loomise viise” ütles Dania El Hassan, Director of AutoCAD Product Management. “Uute funktsioonide, nagu Smart Blocks: Placement and Replacement ning Markup Assist puhul oleme uhked pidevate uuenduse üle, mida suudame oma klientidele pakkuda.

Siin on mõned uuendused, mida leiate AutoCAD 2024 tarkvarast.

Activity Insights

Aktiveerige koostöö teavitused AutoCADi töövoogudes ja püsige ühenduses oluliste andmetega kogu projekti elutsükli jooksul. Activity Insightsi abil olete kursis asjakohaste failimuudatustega kogu projekti jooksul, näidates DWG-failis mitme kasutaja tegevuste üksikasju.

Enne AutoCAD 2024 Activity Insightsi kasutamist pidime otsima ja kontrollima teavet, nagu failide salvestamise ja avamise aega. Mõnikord võib selleks kuluda 30 minutit aga nüüd näeme seda kohe. Muude ülesannete puhul võib see meil siin-seal minuti või paar säästa aga see kõik kokku säästab tõesti palju aega.”– Michael Shurgalla, Senior Design Technology Specialist, Merrick

Smart Blocks: Replacement

Leidke kiiresti vajalikud plokid ja asendage üks või mitu plokki masinõppepõhiste soovituste, hiljuti kasutatud plokkide ja käsitsi asendusplokkide valiku abil. Need võimsad automatiseeringud võimaldavad teil säästa aega, mille oleksite kulutanud käsitsi plokkide otsimisele ja iga eksemplari asendamisele, suurendades seeläbi tootlikkust.

Smart Blocks: Placement

Asetage plokid joonisele automaatselt, tuletades järgmise ploki asukoha selle põhjal, kuhu olete samad plokid oma DWG-failis seni sisestanud, vähendades klõpsude arvu ja säästes protsessi käigus aega.

Markup Import ja Markup Assist Enhancements

Muutke oma märgistamistööd kiiremaks laiendatud masinõppevõimaluste ja täiustuste abil, mis võimaldavad teil oma jooniseid ohutult ja turvaliselt töölaua-, veebi- või mobiilseadmetes jagada ja märkmeid teha. Märgistuste importimise abil saate lisada tagasisidet PDFilt või prinditud paberilt ja automatiseerida oma jooniste muudatusi. Täiustatud Markup Assisti abil saate nüüd värskendada olemasolevat joonise teksti ja automaatselt tuhmistada adresseeritud märgistusi. AutoCAD kasutab masinõpet, et tuvastada märgistustekstis teatud juhised, võimaldades otseteed sellistele käskudele nagu “MOVE,” “COPY,” ja “ERASE.”

AutoCAD 2024 märgistuse import ja märgistusabi säästab nüüd muudatuste tegemisel vähemalt 10–15 minutit.” – Brett Graverholt, Drafting Coordinator, Electronic Contracting Company (ECC)

Performance Enhancements

AutoCAD 2024 sisaldab uusi 2D-graafika jõudluse täiustusi ning suuremat stabiilsust ja täpsust, sealhulgas kuni 9 korda kiiremat vahekaartide vahetamist võrreldes AutoCAD 2023-ga.* AutoCAD 2024 installimist täiustatakse ka kuni 2x kiirema installiga võrreldes AutoCAD 2023*.

AutoCAD LT

AutoCAD LT 2024 pakub oma klassi parimat 2D-disainikogemust. Sarnaselt AutoCADiga on kaasas Smart Blocks: paigutuse funktsioon. Esimest korda sisaldab AutoCAD LT 2024 nüüd ka AutoLISP-i, mis võimaldab organisatsioonidel veelgi sujuvamaks muuta töövooge, rakendada CAD-standardeid ja kasutada AutoCAD-põhiste programmide jaoks tuhandeid juba olemasolevaid automatiseerimisi.

AutoCAD Web

Hiljuti välja antud AutoCAD Web pakkumisega saavad kasutajad veebis luua olulisi CAD-projekte ning vaadata, redigeerida ja märgistada jooniseid veebibrauseris või mobiilirakenduses.

AutoCAD 2024 ja AutoCAD LT 2024 litsents sisaldab juurdepääsu AutoCADile veebis ja mobiilis, võimaldades töötajatel liikvel olles tõhusalt ideid meeskonnale edastada.

AutoCAD litsentsi omanikud saavad eksklusiivseid veebi- ja mobiilifunktsioone, sealhulgas AutoLISP-i mis võimaldab automatiseerida käskude jada veebis, juurdepääsu kohalikele failidele näiteks draivile või kohtvõrku salvestatud DWG-failidele, muuta käsuriba asukohta veebis, batch plot PDFi, vaadata või redigeerida MTEXT-objekte ja avada linke otse mobiilis.

AutoCAD for Mac 2024 ja AutoCAD LT for Mac 2024

AutoCAD for Mac 2024 ja AutoCAD LT for Mac 2024 on nüüd saadaval ka M-seeria kiipide toega.


Võtke uus versioon kasutusele juba täna ja avastage uusi funktsioone, logides sisse oma Autodeski kontole ja laadides alla uusima versiooni. Kui teil ei ole veel litsentsi, siis kasutage AutoCAD 2024, AutoCAD LT 2024 ja AutoCAD Web tasuta 30-päevaseid prooviversioone.

AutoCAD hinnapäring

  Tarkvara hinnapäring

  Nimi (vajalik)

  Ettevõte nimi (vajalik)

  E-mail (vajalik)

  Telefoninumber

  Soovitud tarkvara ja litsentside arv (vajalik)


  Avastage rohkem

  AutoCAD 2024 funktsioonid leiate juhendist What’s New in AutoCAD 2024 guide jaotisest Help.


  *Nagu kõigi jõudlustestide puhul, võivad tulemused kasutajakogemuse, masina, operatsioonisüsteemi, filtrite ja isegi lähtematerjali põhjal erineda. Kuigi on tehtud kõik endast oleneva, et testid oleksid võimalikult õiglased ja objektiivsed, võivad teie tulemused erineda. Tooteteavet ja spetsifikatsioone võidakse ette teatamata muuta. Autodesk esitab selle teabe “nagu on”, ilma igasuguse otsese või kaudse garantiita. © 2023 Autodesk, Inc. Kõik õigused kaitstud.