AruCAD Süsteemid on nüüdsest Bluebeam edasimüüja Eestis!

06 Juu 2017

AruCAD Süsteemid alustas koostööd tarkvaratootjaga Bluebeam, kes arendab laialt kasutuses olevat tarkvara ehitus/arhitektuuri valdkonna tarbeks. AruCAD Süsteemid on ametlik tarkvara edasimüüja Eestis.

Bluebeam on asutatud 2002. aastal ning arendatakse ehitus/arhitektuuri valdkonnale tarkvara, mis võimaldab uskumatuid tegevusi PDF failidega. PDF failides projektimuudatuste võrdlemine, koostöö tarbeks miitingute korraldamine PDF failide põhjal, erinevat tüüpi hüperlinkide loomine, mõõtude, mahtude võtmine ning automaatsete tabelite genereerimine on vaid üksikud märksõnad, mis seda tarkvara kirjeldavad. Bluebeam on keskendunud ettevõttepõhiseks lahenduse välja töötamiseks.

Bluebeam´i kõrgkvaliteetne PDF printer võimaldab PDF salvestada ka MS Office tarkvaradest ning pluginad AutoCAD, Revit, Navisworks, Sketch Up tarkvaradele tagavad nii 2D kui 3D PDF genereerimise ülimalt kõrgel tasemel, tänu erinevatele seadistustele, mida valida saab.

Bluebeam tarkvara ehitus/arhitektuuri valdkonnas on kasutatav arhitektide, inseneride, ehituse peatöövõtjate, eelarvestajate, eritöövõtjate, järelvalve ja omanike poolt. Praeguseks kasutab Revu tarkvara üle 1 miljoni inimese üle maailma. Eestile lähim kontor asub Rootsis.

Tegemist on lihtsa kuid väga võimsa ja taskukohase PDF failidega töötamise lahendusega. Kui olete huvitatud tarkvara demost või lisinfost, siis palun võtke ühendust arucad@arucad.ee või +3726306551

Bluebeam Revu funktsionaalsust vaata siit