AutoCAD Plant 3D

AutoCAD Plant 3D – tarkvara tööstuslikuks projekteerimiseks

AutoCAD Plant 3D tarkvara kasutusvaldkonnaks on tööstuslik tipp-projekteerimine. Tarkvara võimaldab luua torustikke ja selle toruarmatuuri P&ID, 3D mudeleid ja koostada tehnilist dokumentatsiooni. Torustike projekteerimine on spetsifikatsiooni kataloogidel põhinev.

Tänu integreeritud AutoCAD P&ID funktsionaalsusele on võimalik kasutada P&ID’is olevad objektid referentsina 3D mudelite loomisel ja kontrollida nende omavahelist vastuvust valideerimise teel. Tarkvara mootor on parameetriline ja seega erinevad andmed 2D ja 3D elementide kohta on võimalik eksportida seadistavasse raportisse.

Tehnilise dokumentatsiooni koostamisel on võimalik automaatselt genereerida detailsed isomeetrilised ja ortograafilised teostusjooniseid. Tarkvaras on ka olemas 3D metallkonstruktsioonide loomise töövahendid ja lai metallprofiilide andmebaas.

Erinevate seadmete (mahutid, pumbad jne.) loomiseks on tarkvaras olemas seadistavad seadmete šabloonid, mille abil saab vajalikud seadmete mudelid kiiresti luua. Samas ka spetsifikatsiooni kataloogid on seadistavad ja vajadusel on võimalik ise luua uued torude/fittingute tüübid juurde.

Spetsifikatsioonide kataloogid –  ANSI/ASME (B16) ja DIN/ISO

NB! (Kataloogide andmebaas pidevalt uuendatakse ja on allalaetav internetist)

P&ID objektid –  PIP, ISA, JIS, ISO/DIN

Metallprofiilid – AISC, CISC, DIN

Tellimine:
AutoCAD Plant 3D tarkvara saab tellida AutoCAD Toolsets tarkvara litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit.

Lisainfo: tel 6306 523, arucad@arucad.ee.

AutoCAD Plant 3D on saadaval Subscription-litsentsina AutoCAD Toolsets tarkvara paketis või Autodesk AEC Collection paketis. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register