AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical omab kogu AutoCAD funktsionaalsust ning lisaks veel eritöövahendid spetsiaalselt elektriprojekteerijatele.

Autodesk AutoCAD Electrical on mõeldud elektri- ja automaatikasüsteemide projekteerimiseks. See hõlmab kogu AutoCAD-i funktsionaalsust, lisaks spetsiaalsete elektrisüsteemide projekteerimise tööriistad ja elementide raamatukogud. Üle 700 000 elektrisüsteemide- ja elektroonikatootjate sümboli ja komponendi võimaldavad kiiret ja professionaalset tööprotsessi. Automatiseerida saab skeemide loomist, kaablite nummerdamist ja materjali spetsifikatsioonide koostamist. Autodesk Electrical-i on sisseehitatud vea otsing. Samuti on olemas koostöö võimalused, kasutades ühilduvust Inventor tarkvaraga. AutoCAD pakub konkurentsieelist, hoides kokku töötunde ja kasutades seda aega, et teha innovatsiooni.

AutoCAD Electrical tarkvara saab tellida kas AutoCAD Toolsets tarkvara litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit.

Lisainfo: tel 6306 523, arucad(@)arucad.ee

ACAD Electrical
Elektriseadmete projekteerimine, modelleerimine

AutoCAD Electrical on nüüd AutoCAD Electrical Toolset

AutoCAD Electrical ülevaade

Automaatsed raportite genereerimised

Location View näitab faile ja elemente

Elektripaneelide layout jooniste koostamine ja automaatne muudatuste sisseviimine

Koostöövõimalused

AutoCAD Electrical tarkvara saab tellida kas AutoCAD Toolsets 2019 tarkvara Subscription perioodi litsentsina või Autodesk AEC Collection paketis, mis sisaldab kõiki peamisi BIM projekteerimiseks vajalikke tarkvarasid, k.a Revit. Tellimisel valitakse periood, kas 1 aasta või 3 aastat. Subscription perioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register