V-Ray 5 for Revit uuendused

Revit blogi V-Ray blogi admin
25 Vee 2021

V-Ray 5 for Revit

Uue V-Ray 5 for Revit abil saavad arhitektid ja disainerid ära kasutada hulga uusi töövoo optimeerimisi funktsioone. V-Ray Vision annab kasutajatele võimaluse oma disaini luua, uurida ja esitada reaalajas kvaliteetse visuaalse tagasisidega. Chaos Cosmose pakub fotorealistlikku kogu interjööri ja eksterjööri ehitamiseks minimaalsete jõupingutustega . Uued materjalitööriistad võimaldavad kasutajatel realistliku ilme kiiresti saavutada. Ümberkujundatud Frame Buffer annab kasutaja käsutusse olulised järeltöötlusvõimalused. Kõiki neid funktsioone pakutakse otse Revitis, mis teeb V-Ray 5-st ideaalse tööriista, mis tahes etapis töötavatele kasutajatele.

 

Reaalajas V-Ray for Revit – kiirendage oma töövoogu

V-Ray Visioni abil saate töötamise ajal oma mudelist realistlikku vaadet vaadata. Oma disaini paremaks mõistmiseks ja paremate otsuste tegemiseks võite ringi käia.

Materjalide või seadistustulede rakendamisel näete, kuidas disain kiiresti areneb, võimaldades kiiret kordamist. Kinnitamisprotsessi kiirendamiseks saate kiiresti pilte toota ja isegi 360-panoraame eksportida. Ja kui olete valmis oma disaini oma klientidele esitama, saate oma mudeli hõlpsasti fotoreaalseks kvaliteediks muuta.

 

Kasutage Chaos Cosmos objekte- tee täiuslik mudel

Nüüd on V-Ray for Revitis kaasas uhiuus – Chaos Cosmos, mis aitab teil oma lugu paremini rääkida. Looge hõlpsasti reaalses kontekstis oma mudeli sise- ja välisruum, lisades kvaliteetsetid objekte – mööbel, aksessuaarid, valgustus, taimestik, sõidukid ja inimesed.

Otsige ja importige otse V-Ray seest ning kulutage seadistamisele null aega – Cosmose objektidel on täpne füüsiline skaala, automaatne detailsusaste ja need on renderdamiseks valmis.

Loe lisaks Chaos Cosmos kohta ->

 

Renderdamine – tee lõppviimistlus V-Ray-s

Avasta uus valgustus

Uue funktsiooniga Light Mix saate pärast renderdamist katsetada kõiki oma mudeli valgusallikaid. Rühmitage oma tuled, muutke nende heledust või muutke nende värvi, et leida see, mis teie ruumile kõige paremini sobib.

Järeltöötlus Revitis

Frame Buffer tuleb uute võimsate funktsioonidega, mis viivad teid renderdamisest kaugemale. Komponeerimise või värviparanduste jaoks pole vaja eraldi rakendust – neid saab muuta V-Ray abil ja salvestada tulevaste projektide eelseadetena.

 

Uued töövood tõhususe suurendamiseks

Visandage oma ideed ühe klõpsuga

Uus globaalne Contours seade aitab teil oma kontseptsioonidele visandilaadse välimuse anda. Rakendage need kogu mudelile automaatselt või kasutage neid teatud objektide esiletõstmiseks valikuliselt.

Sujuv Proxy Material seadistamine

Lihtsustatud materjali määramise protsessi V-Ray Asset Editoriga. Määrake redaktoris üks kord materjalid, salvestage need koos võrgusfailiga ja saate seda konfiguratsiooni igas projektis uuesti kasutada.

 

Lisage Reviti materjalidele realism

Nüüd ei piirdu Displacement ainult V-Ray materjalidega – see on omaette funktsioon, mida on lihtne kasutada kohalike materjalide jaoks.

Loomevabadus päikse ja taevaga

Oma disainile loomuliku valgusega lisamine pole kunagi varem olnud nii lihtne. Taeva genereerimise parameetreid on rohkem kontrollitud. Tänu sellel on teie päikesetõus ja loojang täiuslikud.

 

Realistlikumad materjalid

Randomiseerige tekstuurid realismi jaoks

Kasutage UVW paigutust, et juhuslikult randomiseerida V-Ray materjalide mustreid ja värve, nagu need reaalses maailmas tunduksid.

Karva ja läike kihid

Uue kihi Coat abil saate kiiresti oma materjalidest poleeritud pindu luua. Uue Sheeni kihi abil saate luua realistlikke kangaid nagu samet, satiin või siid.

Mustus ja ilmastikuolud

Täiustatud V-Ray Dirt tekstuuriga saate oma mudeli igale pinnale ilmastikuefekte lisada.

Täiustatud materjalide kogu

Säästke aega, laadides alla renderdamiseks valmis materjalide kogu, mis sisaldab üle 500 kõrge eraldusvõimega 4K tekstuuri, nagu klaas, metall, puit ja palju muud.

Loe lisaks V-Ray for Reviti kohta ->