V-Ray 5 for Revit uuendused 2

Revit blogi V-Ray blogi admin
10 2022

V-Ray 5 for Revit uuendus pakub võimsaid tööriistu teie kõige ambitsioonikamate projektide sujuvamaks visualiseerimiseks ja oma töö kaasahaaravamaks esitlemiseks. Kohandage hõlpsalt lingitud failides kasutatavaid materjale ja objekte otse projektis. Kasutage uut objektide hajutamise tööriista, et oma mudelit kiiresti rikastada ilma Revit või V-Ray Visioni koormamata. Ja jagage oma V-Ray Visioni tulemusi oma stseeni video või interaktiivsete 3D-versioonide kaudu.

Viimistlege lingitud faile

Nüüd pääsete juurde oma mudeli lingitud failides olemasolevatele V-Ray materjalidele ja perekonna asendustele ning saate neid muuta. See võimas uus töövoog võimaldab teil varasemat tööd uuesti kasutada ja parandab oluliselt koostööd kaaslastega.

Loe lisaks Chaos lehelt Materials Tab ja Revit Subtab

Hajutamine

Tänu uuele hajutustööriistale on teie mudelite maastiku ehitamine oluliselt sujuvam. Rikastage oma disaini konteksti realistlike detailidega, lisades intuitiivsel ja mälutõhusal viisil mis tahes pinnale sadu, tuhandeid või miljoneid objekte ja Chaos Cosmose perekondi. Maksimaalse realistlikkuse saavutamiseks kontrollige nende suurust, suunda ja tihedust.

Loe lisaks Chaos lehelt Scatter ja Scatter Subtab

Chaos Vantage Live Link

Viige oma disain Chaos Vantage’iga järgmisele tasemele. Live Linkiga saate nullseadistuseta puhtalt kiirjälgitavas reaalajas uurida isegi oma kõige keerukamaid mudeleid. Navigeerige ja suhelge oma disaini tõelise valgustuse ja materjalidega ning looge hõlpsalt animatsioone ja pilte.

Loe lisaks Chaos lehelt Chaos Vantage

V-Ray materjali täiustused

Tänu V-Ray materjali uuendustele on lihtne luua realistlikke poolläbipaistvaid ja läbipaistvaid materjale, näiteks klaasi. Lisaks saate SSS ja Volumetric translucency kaudu kiiresti ja lihtsalt luua materjale, nagu plastik ja vaha.

Loe lisaks Chaos lehelt Generic Refraction

Rohkem kunstilist kontrolli

Lõplike renderduste viimistlemisel lisage V-Ray kaadrisse populaarsed teravustamise ja hägustamise efektid.

Loe lisaks Chaos lehelt Layers

Chaos Cosmos materjalid

Chaos renderdamisvalmis 3D-kogu sisaldab uut kategooriat: materjalid. Kasutage oma järgmise projekti jaoks 200 uut materjali, sealhulgas katuseid, plaate, puitpõrandaid ja palju muud. Kasutage neid koheselt või muutke nende värvi, konarusi ja läiget, et need sobiksid teie nägemusega.

Kohandatavad valmis mudelid

Laiendage loomingulisi võimalusi Cosmose 3D-mudelitega, kasutades erinevaid materjale. Soovitud välimuse saamiseks muutke materjali parameetreid (nt värvi) või asendage materjal täielikult.

Täiustatud UX

Kõik Cosmos family´d on nüüd mugavalt korraldatud vahekaardil Families, et saaksite neile hõlpsasti juurde pääseda ja neid eristada.

V-Ray Visioni uued võimalused

Eraldiseisva rakenduse eksport

Nüüd saate oma kujundust oma klientidega jagada, et seda igal ajal ja igal pool uurida. Litsentsi pole vaja.

Loe lisaks Chaos lehelt V-Ray Vision

Päikese animatsiooni tugi

Laadige päikeseanimatsioonid Revitist Visioni kiireks ja lihtsaks valgustusuuringuteks ning eksportige need WebM-vormingus videotena.

Loe lisaks Chaos lehelt Render Solar Study

Muru tugi

Lisage eelseadistatud muru mis tahes pinnale, et luua tõhusalt realistlik maastik.

IES valgustuse tugi

IES valgusprofiile saab nüüd kasutada Visionis realistlikumate esitluste jaoks.

Keskkonna valguse tugi

Kasutage ümbritsevaid valgustusi, et anda heledam esitus vähevalgustatud ruumidest, näiteks interjööridest, kus puudub otsene päikesevalgus.

 

V-Ray 5 for Revit terviklik uuenduste nimekiri on nähtav Chaos lehel