Uus Lumion 12

Lumion blogi admin
08 Nov 2021

Arhitektuurne visualiseerimine ületab vormi ja funktsiooni näitamise. See on emotsioonide edastamine. Tunde sütitamine. Näitab, kuidas ruumid mõjutavad inimesi sügavamal tasandil. Lumion 12 annab teile võimaluse rääkida oma disainist lugu, mis liigutab ja inspireerib.

 

Näita oma disaini parima valgusega

 

Volumetric spotlights effect (Pro versioonis)

Lumion 12 Pro abil on lihtsam kui kunagi varem valgustada oma disainide atmosfääri ja näidata nende kõige tähelepanuväärsemaid elemente nende parimas valguses.

 

Uus prožektoriefekt võimaldab teil lisada nähtava valgusvihu kogu stseenile, lisades atmosfääri ja dimensiooni kauni filmiliku õhkkonna jaoks.

 

Saate kasutada prožektoriefekte, et valgustada siseruume, välialasid ja isegi basseine, andes ruumidele rohkem sügavust ja realistlikkust.

 

Prožektoriefekt on uusim lisand Lumion 12 valgustusvalikute laiale valikule, alates omni-valgustitest kuni ala- ja joonvalgustiteni, mida kõike saate värvi, heleduse, varjude ja palju muu põhjal kohandada.

 

Koos Real Skies, uduefekti ning vihma ja lumega aitab uus prožektoriefekt teil oma disaini kaasahaaravas kontekstis esitleda.

 

Valguse värvitemperatuur (Kelvin)

Loo meeleolu uue ümbritseva valguse värvitööriistaga. Kasutades Kelvini skaalat, mis mõõdab värve soojast (3000K) kuni külmani (7000K), valgustate interjööri hubase ja kutsuva meeleoluga ning looge karge ja elava tunnetusega välisvalgustus.

Jäädvusta elu peeneid detaile

Lumion 12 puhul on kõige väiksemad detailid olulised. Uute pindade, numbrimärkide ja mitmekesise materjalide, esemete, tegelaste ja loodusesemete sisukogu abil saate oma disaini üllatavate detailidega ellu äratada.

 

Surface decals (Pro versioonis)

Andke oma visualiseeringutele iseloomu, stiili ja isikupära 142 uue pinnakujunduste abil. Vaid ühe klõpsuga muudate pinnad ebatäiuslikkuks ja lisate seinakunsti, katmata tellised, sambla, kriidijoonised, värvi, teemärgistusted ja palju muud.

 

Koos muude funktsioonidega, nagu ilmastikuolud, displacement maps ja edges, on teil lai valik tööriistu pinna ebatäiuslikkuse kuvamiseks ja tekstuuride esiletõstmiseks rohkem kui kunagi varem.

 

Sõidukite numbrimärgid

Uus fine-detail nature (Pro versioonis)

Jaapanist Saksamaale. Hiinast Ameerika Ühendriikidesse. Lumion 12 uued numbrimärgid aitavad teil väikese, kuid väga kaasahaarava detailiga oma disaini kindlasse kohta määrata. Lumion 12-st leiate mitmesuguseid numbrimärkide stiile 10 erinevast riigist ja kõigist 50 USA osariigist. 41 uut peene detailidega loodusobjekti, sealhulgas hulga uusi palmipuid erinevates kasvufaasides, oivaliselt üksikasjalikke lilli, muru, umbrohtu, hundinui ja muid väikeseid taimi, aitavad teil jäädvustada päriselu maastike elujõuga.

 

Uued esemed, inimesed ja materjalid

570 uut objekti (mõned on ainult Pro versioonis*)

Avaldage tõelisi kogemusi, mida inimesed teie disainitud ruumis saavad. Näidake, kuidas mööbel annab teatud meeleolu, kuidas puud ja loodus võivad teie disaini elavamaks muuta. Lumioni tohutute objektide abil saate muuta iga ruumi ainulaadseks, isikupäraks ja värvikalt intiimseks. Uute täienduste hulka kuuluvad:

• 86 stiilset mööblit sise- ja välistingimustes, sealhulgas diivanid, istmed, lauad ja palju muud
• 31 aiakaupa, sealhulgas uus aiakategooria
• 15 uut transpordiartiklit, mida saab numbrimärkidega lokaliseerida
• Päikesepaneelid, päikeseküte ja elektriauto laadija
• Moodsamad televiisorid, arvutid ja muud seadmed
• Uued inimesed elutruus poosis ja uued karakteranimatsioonid
• Erinevaid esemeid, nagu seinakunst, garaažiesemed ja voodid

Kõik uued objektid on HD-kvaliteediga, spetsiaalselt välja töötatud ja täielikult Lumioni jaoks optimeeritud. Uued täiendused suurendavad Lumion 12 Pro objektide koguarvu 6903-ni*.

65 uut materjali

Materjalid võivad muuta hooned elavaks, avades teie meeli ning andes ruumidele iseloomu ja isikupära. Lumion 12-st leiate 65 uut materjali:

• Akustiline vaht
• Papp
• Päikesepaneelid
• Puutetundlikud sillutised
• Kork
• Tellised
• Betoon
• Lainelised terasplekid
• Plaatide mustrid
• Liivakiviplokid
• Pillirookatus
• Muud katusekatted ja sindlid
• Kivi ja puit
• Ja paljud teised

Paljud Lumionis olevad materjalidon kõrgeima kvaliteediga ja neid saab muuta pinna, ilmastikutingimuste, pehmete servade (ainult Pro) ja muu abil. Uute täiendustega on Lumion 12 Pro materjalide koguarv 1357.

Nautige lihtsamat ja intuitiivsemat töövoogu

Aastate jooksul on Lumion saanud laialdaselt tuntuks oma kasutuslihtsuse poolest, võimaldades arhitektide võimalikult sujuvalt ja intuitiivselt renderdada . Lumion 12 tugineb sellele juhtpõhimõttele ja keskendub veelgi enam sellele, et kasutajakogemust ja  töövooge lihtsustada . Kogu programm on kiirem ja sujuvam, et saaksite nautida loomeprotsessi.

 

LiveSync for Autodesk FormIt Pro

Lumion LiveSync loob reaalajas ühenduse Lumioni detailirikka, elutruu keskkondade ning populaarseimate 3D-modelleerimis- ja CAD-programmide vahel. Nüüd on Lumion 12-s LiveSynci lisandmoodulite valikut laiendatud, et hõlmata Autodesk FormIt Pro – sujuvat 3D-visandikeskkonda, mis tagab sujuva ühenduse kontseptsiooni kujundamiselt BIM-iga, et muuta vähem tööd.

 

Improved OpenStreetMaps (Pro versioonis)

Näidake oma disaini selle tegelikus kontekstis. Renderdage kogu linnavaade. Selle maastiku kõrgused. Ja kõik väiksemad detailid, mis moodustavad seda ümbritseva maastiku. Funktsioon OpenStreetMaps teeb Lumion 12-s järjekordse hüppe edasi, võimaldades teil oma projekti ümbritsevat topograafiat paremini juhtida, pöörata ja importida.

 

Täiustatud stseeni ehitamine

Lumion 12 abil on renderdamine puhtam, sujuvam ja tõhusam. Nüüd on lihtsam 3D-mudeleid liigutada, suures sisukogus navigeerida, objektikogusid luua ning imporditud mudeleid ja lemmiküksuste rühmi korraldada. Vaadake rohkem kasutatavuse täiustusi.


Lumion 12 videod ja õpetused: