Revit Roadmap – November 2020

AEC Collection blogi Revit blogi admin
25 Nov 2020

Tähelepanekud:

  • Tänaseks on avatud uus interaktiivne roadmap, et leiaksite mugavalt Reviti tegevuskava: The Live Revit Public Roadmap
  • Tavalised roadmap põhireeglid on, et see annab ülevaate Autodeski toodete ja teenuste uuendustest ning ideedest arendustegevuse kohta. Revit Roadmap kajastab Autodeski praeguseid ideid, mis põhinevad sellel, mida nad täna planeerivad. Autodeski plaanid ei ole mõeldud toodete, teenuste või funktsioonide edaspidise uuenduste lubaduseks ega garantiiks ning nende otsuste põhjal ei tohiks ostuotsuseid langetada. Me ei vastuta selle roadmapi värskendamise eest, et kajastada sündmusi või olukordi, mis esinevad pärast selle roadmapi avaldamise kuupäeva.
  • Reviti arendamisel on teie ideed Autodeskile olulised. Selle postituse lõpust leiate võimalused, kuidas oma ideid jagada Autodeskiga.
  • Selleks, et te oleks kursis kõigi Reviti värskendustega tellige Autodeski Reviti Blogi uudiskiri.

 

Kõigile

 

Arhitektidele

 

Ehitusvaldkonna inseneridele ja konstruktoritele

 

Tehnosüsteemide inseneridele

 

Koostööks


Kuidas jagada oma ideid Autodeskiga

Töövoogude ühendamisel alates projekteerimisest kuni valmistamiseni ja kaugemal on ka palju muid arutelusid ja töid. Kui te ei näe midagi siin loetletut, ei tähenda see, et seda pole Autodeskil plaanis. Kui teil on konkreetseid ettepanekuid toote paremaks muutmiseks, soovitame teil need edastada saidile Revit Ideed.

Kui soovite nende võimaluste kohta tagasisidet anda, kaaluge osalemist beetaprogrammis (Revit Preview). Revit Preview liitumiseks paluge ühendust aadressil revit.preview.access@autodesk.com ja autodesk vaatab teie taotluse üle.

Samuti võite liituda  Product Research Community-ga, et anda tagasisidet AEC-tarkvara arendusele. Samuti saate küsimusi esitada Reviti foorumis või postitada uue funktsiooni idee saidile Revit Ideas.

Jätkatakse perioodiliste värskenduste tegemist ja teie tagasiside aitab!