Eelarve prognoosimine Bluebeam Revu tarkvaras

Bluebeam blogi admin
15 Apr 2021

Spetsiaalsed töövõtjad saavad ehitada kohandatud tööriistu pakkumiste tegemiseks, jälgida paigaldamist ja QA/QC ning seda kõike ühel joonisel.

Pole saladus, et Bluebeam Revu on üks võimsamaid tarkvarasid, mida kasutatakse disaini- ja ehitustööstuses. Nagu Troy DeGroot oma Bluebeam juhendaja ja blogija karjääri jooksul on täheldanud, kasutavad kõigi erialade ja ametite ehitusspetsialistid Revu spetsiifilisi funktsioone ja tööriistu, et maksimeerida oma töövoogude tõhusust. Ta on teinud koostööd Bluebeam blogiga Built, et teha seeria selle kohta, kuidas kõik valdkonna spetsialistid saaksid Revu-st rohkem kasu.

Kuna tehnoloogiast on kiiresti saanud tööstuse standard, pole eritöövõtjad sellest palju maha jäänud.

Tootjana võib pakkumine projekti algatada või selle lõpetada enne selle algust. Materjalide ja tööjõu üksikasjalik ning täpne loendamine on tegelike kulude teadmiseks ülioluline. Kuna projektid on nii konkurentsivõimelised, võivad lohakad pakkumised kiiresti viia ettevõtte põhja.

Millised on veel takistused? Kuidas oleks, kui meeskonna igal eelarvestajal oleks erinev süsteem või meetod, samuti erinev protsent kulutust või kasumimarginaalist. Kuidas on järjepidevus üldse võimalik joonlaua, märkmiku ja kalkulaatori abil ?

Muidugi, kohe kui olete lõpetanud, tulevad teie töölauale parandused. Kuidas saaksime eelarvet vastavaks ajakohastada, kui kõik märkmed, matemaatika ja märgistused on prügikastis?

Alustame pakkumise osaga. Selle näite puhul teeskleme, et oleme akende tootja, kes teeb pakkumist poele akende süsteemi kohta.

Andmete kogumine

Arvestades kõiki aknasüsteemi osi, kuidas kõike kiiresti ja täpselt mõõta ning kokku lugeda? Vastus on kohandatud mõõtmisvahendid – ja väike loovus.

Kõigepealt jagagem lahti poe akna süsteemi osad ja tööriistad, mida materjali ja tööjõukulude hindamiseks kasutatakse.

Estimates for AssembliesArea Measurement: SF Install kogumõõt koos ruutjala hinnaga annab meile paigaldustööde summa.

Count: Counting Joints (Store-Front Joint) annab kasutatud materjalide summa.

Area Measurement: Erinevad klaasitüübid (SF-G1, SF-G2 jne), mida kasutatakse jällegi materjalide maksumuse arvestamiseks. Perimeetri pikkus annab ka kinnitamise summa.

Spaces: Seda tööriista kasutatakse traditsiooniliselt märgistuste tähistamiseks “alal” või ruumis. Kasutame seda siiski sõlme loomiseks, nii et kõik osad on seotud kindla Mark Number-ga.

Ausalt öeldes tegi Troy parima aja-, kulu- ja paigaldamistavade valemit Markups List kohandatud veergudesse. Kohandatud tööriistade loomisel on Troy jaoks ülitähtis töövoogude arvestamine ja nende mõistmine. Ta pole mingil juhul Store-Front Glass’i ekspert. Revu lõputu paindlikkuse tõttu on tema ülesanne Revu-t kohandada vastavalt eksperdi töövoole.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nõutavate komplektide nägemiseks navigeerige poe kõrgusele, mis on arhitektuurijoonisel.

Estimates for Assemblies

Siin näete poe esikülge SF-8. Nüüd liigume edasi kohandatud tööriistade rakendamisesse:

Kui funktsioon Snap to Content on sisse lülitatud, joonistage iga üksiku klaaspaneeli ala. Materjalitüübile vastamiseks kasutage kindlasti erinevaid tüüpe (GL-1 Standard, GL-1T Tempered).

Estimates for Assemblies

Järgmisena kasutame Joint Count ja lisage sümbol (SF-J)

Seejärel kasuta SF Install , et mõõta kogu ala (võite ka klõpsata ja lohistada).

Estimates for Assemblies

Nüüd parimast osast. Minge ruumide paneelile ja looge uus ruum osade ümber, nimetades selle Mark Number (SF-8) abil. Sel juhul on Space helelilla, raamist veidi suurem. On oluline, et kõik üksikud osad oleksid täielikult ala sees.

Estimates for Assemblies

Nüüd, kui kulus osade sildistamiseks vähem kui minut, vaatame Markups List-is materjalide summat vasakult paremale. Revu võimaldab teil ka veergude järjekorda kohandada.

Estimates for Assemblies

Space: Sorteerige Markups List-i Space veeruga ja näete, et kõik osad jäävad komplekti Mark Number (SF-8) alla.

Subject: Selgelt märgistatud üksikute osade loend. Selle võiks jagada segmentideks – näiteks seadistamine, andmete kogumine ja andmete töötlemine.

Width: Horisontaalse raami pikkus ja kokku (34,6646 in). Pindala mõõtmine annab selle teabe automaatselt.

Height: Vertikaalse raami pikkus ja kokku (27,1659 in). Pindala mõõtmine annab selle teabe automaatselt.

Measurement: Iga osa mõõdud või kogus

Layer: Kuna Troy on AutoCAD ja Revit tarkvara kasutanud tootmises rohkem kui 20 aastat, meeldib talle lisada kihid kõikidesse oma kohandatud tööriistadesse, et Markups List vaatamisel või filtreerimisel oleks suurem paindlikkus.

Fab:See on valemi veerg “Tootmise tunnid”, kasutades pindala mõõtmist koos teguriga kaks tundi ruutjalga kohta, töötasu määraks 35 dollarit tunnis, korrutades viis komplekti (57 589 dollarit maksab paigaldamine).

SF Caulking: Pakutavate vertikaalsete ja horisontaalsete raamide pikkuse korral sisesta lihtsalt valem, et arvestada klaasi sise- ja väliskülgede kinnitamist, 23 in kinitamist 8 dollariga tuub, korda viis (430,12 dollarit maksab kinnitamine kokku).

SF Hours:See on valemi veerg “Paigaldamise tunnid”, kasutades kogu pindala mõõtmist koos koefitsiendiga 0,17 tundi ruutjala kohta, kohapealse tööjõukulu 50 dollarit tunnis, korrutatuna viiega (6865,46 dollarit maksab paigaldamine kokku).

# Thus: Pärast Visual Search abil Mark Number plaanidele lisamist, saab neid esile tõsta, viidates sellele, et neid on arvestatud, ja sisesta käsitsi mitu korda see komplekt projektis eksisteerib. Kuna ei saa lahtrisse „Spaces” kogust sisestada, sisesta iga üksiku osa arvuks „5”.

TOTAL: Kogu maksumus Fab, SF Caulking ja SF Hours kohta(64 884.58 dollarit kogu maksumus viie SF-8 toote eest)

Andmete töötlemine

Nüüd, kui olete kogu selle teabe omandanud, on andmete kasutamiseks paar erinevat viisi.

Mõnikord jätab Tony kõik kohandatud veerud ja valemid välja ning kasutab Quantity Link-i, et viia kõik andmed Exceli prognoosivormi. Sel juhul näidame, kui võimsad kohandatud veerud võivad olla otse Revu sees. Teine võimalus: saab Markups List-i eksportida CSV-failina, et hiljem importida mõnda teise tarkvarasse hindamisse.

Vaid mõne kohandatud tööriista abil on Revu-s võimalikud kokkupanekud, kui need kogused ühinevad hinnakujundusvalemitega Markups List-is.

Selle artikli eesmärk on jätta teid inspireerituks ja mõelda, et “kas see võiks kehtida ka minu erialal”. Ükskõik, kas see on kontori / tehase eelarvestaja, terasdetailid, elamu- või kaubanduslikud põrandakatted, madalpinge audio / visuaalsed seadmed või turvalisus, saab neid lihtsalt rakendada. Või võib-olla kokkupandavad paneelid või elektrilised, mehaanilised ja sanitaartehnilised seadmed enne tootmist.


Vastava video ja boonusenõuande saamiseks oma eelarve lisade või paranduste rakendamiseks vaadake Troy blogi aadressil www.BluebeamAndBurgers.com

Troy DeGroot on Bluebeam sertifitseeritud konsultant, Bluebeam sertifitseeritud juhendaja ja rakendusspetsialist. Ta reisib riigis, koolitades igal aastal üle 2000 õpilase kohandatud Revu tööriistade ja töövoogudega.