Inventor 2021 uuendused

Inventor blogi PDM Collection blogi Terje Korberg
05 Mai 2020

Inventor Professional 2021 olulisemad uuendused:

• Täiustatud kasutajaliides ja tarkvara jõudlus
• Täiustatud koostöö teiste tarkvaradega
• Uuendatud joonestusfunktsioonid
• Kasutajate soovitud täiendused

Loe lisaks uuenduste kohta ↓

 

Täiustatud kasutajaliides ja tarkvara jõudlus


Eelmisel aastal tutvustatud “Hele teema” andis Inventorile värske ilme aga paljud kliendid soovivad kasutada “Tumedat teemat”. Autodesk tegi koostööd paljude kasutajatega, et valmiks hästi toimiv “Dark Theme”.

Inventor Dark Theme

 

Lisaks Dark Theme’ile jätkati juhtpaneeli täiendamist. Nüüd näete paneele modelleerimise, torude ja voolikute ning raami generaatori keskkonna jaoks.

Inventor juhtpaneel

 

Fimade siseselt on suurenenud Inventori kasutajate arv ja tarkvara hea jõudlus on olulisem kui kunagi varem. Inventor 2021 tarkvara jõudlust parendati optimeerides osade, koostude, raami generaatori ning torude ja voolikute funktsioone. Uues versioonis saate projekte kiiremini avada, värskendada, arvutada ja graafiliselt navigeerida. Inventor 2021 pole lihtsalt kiirem. Optimeeriti veel nähtamatute komponentide arvutamise protsessi ja mälu laadimist. See tähendab, et programm kasutab vähem mälu ja suure andmemahuga töö kulgeb sujuvamalt.

Inventor parem jõudlus

 

Parem koostöö teiste tarkvaradega

Alates Inventor 2016 versioonist on toetatud AnyCAD-tehnoloogia abil ühenduvust teiste tarkvaradega. Valige impordi korral lihtsalt viide ja seejärel saate hõlpsasti kohandada muudatusi Inventori koosseisus, joonistes, simulatsioonis jne. Viimastel aastatel on lisanud vormingud nagu STEP, SolidEdge ja Fusion 360. Täiustatud on ka 2D ja 3D ühenduvust AutoCAD-iga.

Autodeski Inventori meeskonnad teevad üha enam koostööd arhitektuuri-, inseneri- ja ehitustööstuse ettevõtetega. Need kliendid peavad sageli looma hoone kontekstis kohandatud kujundusi. Inventor 2021-ga saab luua uusi Revit AnyCAD projekte. Reviti andmetest saab tuua üle mudeli info ning selle abil saab hoonest korraliku kujunduse, mis teeb navigeerimise lihtsaks.

Inventor AnyCAD

 

Uuendatud joonestusfunktsioonid

Joonestamise produktiivsust ja funktsioone on täiustatud uue Sheet Format-ga ja laiendatud iLogic joonestusfunktsioonidega. Inventor 2021 lubab viia joonestamise automatiseerimise uuele tasemele, mis aitab 2D-jooniseid luua, muuta ja lõpule viia. Inventor 2021 abil on 2D-jooniste loomine kiirem kui kunagi varem.

Inventor joonestusfunktsioon

 

Kasutajate soovitud täiendused

Lisaks kõigele – Inventor 2021 on üle 60 täienduse, mis põhinevad klientide tagasisidel! Autodesk keskendus täiustusi tehes sellele, mida kasutajad soovitasid ja kommenteerisid Inventori foorumis ja tagasiside kogukonnas. Täiustati funktsioone, mis olid esile tõusnud ideede lehel. Kliendikesksed täiustused on esindatud kogu Inventor tarkvaras – osade, koostude ja joonistena. Klientide soovitud täienduste kohta lugege Inventor 2021 veebiabist.

 


Saada hinnapäring või lisaküsimus:

  Teie nimi (vajalik)

  Ettevõte nimi (vajalik)

  Teie e-mail (vajalik)

  Teie telefoninumber

  Soovitud tarkvara (vajalik)

  Autodesk tarkvara püsilitsentside omanikud saavad olemasoleva litsentsi vahetada uue 1-aastase Subscription litsentsi vastu 20% soodustusega või 3-aastase Subscription litsentsi vastu 25% soodustusega.

  Soodustus kehtib enamikele Autodeski tarkvaradele ja sealjuures ei pea uus tarkvara olema sama, mis olemasolev loovutatav püsilitsents.


  Alates 1. septembrist saavad kliendid 1-aastast subscription litsentsi pikendada 3-aastasele litsentsile. Seega ei pea kliendid pikemale perioodile üleminekul enam ostma uut litsentsi, ei pea kulutama aega kasutajate uuesti määramiseks.

  Miks 3-aastane subscription litsents on ärile mõistlik otsus?

  • Säästab raha – kliendid, kes lähevad üle 3 aastasele subscription litsentsile, säästavad 10% iga aasta pealt.
  • Parandab tõhusust – hankeosakonnad saavad lühendada iga-aastaste tarkvarahankega seotud aega ja kulusid.
  • IT-haldurid saavad litsentside haldamist sujuvamaks muuta – kindlustatud on pidev juurdepääsu tarkvarale, uuendamisele kulub vähem aega.