Veebinar "Bluebeam Revu - hinnapakkumiste tegemiseks ja koostööks" 30-03-2022

Veebinarid
02 2022

Veebinar “Bluebeam Revu  – hinnapakkumiste tegemiseks ja koostööks”

Bluebeam Revu annab teile nutikad tööriistad, mida vajate oma meeskonna sünkroonis hoidmiseks ja töö korrektselt tegemiseks – igal ajal ja igal pool. Veebinaril näitab meie konsultat Eva Lomp, kuidas luua täpseid hinnapakkumisi, teha prognoose ja kuidas kasutada Studiot koostööks.

Vaata salvestust ->

Revu mõõtmisvahendid aitavad teil saada projektist täielikku ülevaadet ja luua paremat pakkumist – see annab teile konkurentsieelise.
• PDF MEASUREMENT TOOLS
Mitte ainult pikkust, laiust ja pindala – Revu mõõdab rohkem, näiteks mahtu, sügavust, raadiust, seinapinda, nurka ja kaari ning teostab ala ja mahu väljalõikeid.
• MARKUPS LIST
Kõik teie märgistused kuvatakse integreeritud, kohandatavas loendis, et hõlpsasti jälgida ja hõlpsalt luua PDF-, CSV- või XML-aruandeid.
• QUANTITY LINK
Linkige mõõtmise kogusummad mitmest PDF-ist sujuvalt Exceli töölehtedele automaatsete pakkumiste arvutamiseks, kasutades oma etteantud valemeid ja vorminguid.

Dokumendihaldus ja reaalajas koostöö on sisse ehitatud otse Revu-sse. Studio Projects annavad teile ühe tsentraliseeritud asukoha dokumentide – isegi tervete hooneprojektide – pilves hoidmiseks. Ja Studio Sessions võimaldab projektimeeskondadel samu faile korraga üle vaadata, märgistada, muuta ja värskendada. Nii saavad partnerid üle kogu maailma koheselt ühenduse luua sama dokumendikomplektiga.

Lisainfo: arucad@arucad.ee, tel 6306551.