Tutvu Autodesk User Group veebilehega!

Augi uudised
19 Jaa 2017

Autodesk User Group International ehk AUGI on veebileht, kus on Autodesk tarkvarade kasutajatel võimalik omavahel ideid vahetada või probleeme lahendada kasutades foorumit.

AUGI ühendab endas ca 400 000 kasutajat üle maailma, erinevatest valdkondadest. Selle keskkonna abil on kasutajatel võimalik kaasas käia sektori trendidega ja saada infot tarkvara uuendustest. Lisaks on sealt võimalik kasutajatel õppida uusi nippe ja trikke.

Kui aga teil on tekkinud idee, kuidas võiks AutoCAD, Civil3D, Inventor, Navisworks Manage, Revit tarkvarasid arendada ja paremaks muuta mingi konkreetse funktsiooni või täiustuse abil, siis ka neid ideid saab postitada ja teiste postitustele hindeid anda.

Lisaks foorumile avaldab AUGI iga kuu ajakirja AUGIWorld, kus leidub väga asjalikke ja professionaalseid artikleid. Kirjastatakse nii Reviti, AutoCAD, Civil3D kui Inventori funktsioonide toimimist, nippe ja muud vajalikku õpet.

Vaata ajakirja jaanuarikuu väljaannet

 

Ajakirjast võib lugeda töövõtetest, kuidas muuta oma igapäevased protsessid kiiremaks ja tõhusamaks. Tegemist on professionaalse ja asjakohase ajakirjaga, kust Autodesk tarkvarade kasutajad saavad kasulikke viiteid ja nõuandeid.

Selles numbris on kaetud järgmised teemad:

  • Revit Architecture Pannes “I” sõnasse BIM, kuidas töötada informatsiooniga, mida vajab ehitusinfo modelleerimine.
  • Revit Structure Terasest silluste ja tag´ide automatiseerimine
  • 3ds Max Detailne valgustus: Valguse balansseerimine 3ds Max-ga
  • AutoCAD 2017 ja AutoCAD tulevik
  • AutoCAD Architecture Punktipilved 
  • Civil 3D 2017 v1 uuendus ja selle ära kasutamine oma tööks
  • Infraworks 360 Kavandatud maastiku loomine mõne minutiga