Autodesk erikampaaniad kuni 22.4.2016 - säästa uue rendilitsentsiga kuni 70%

autocad uudised kampaania Q1 uudised
15 2016

Seoses Autodesk tarkvara muutuvate litsenseerimisreeglitega peale 31. jaanuari 2016 on käimas mitmed sooduskampaaniad.

Veel on VÕIMALUS tellida uusi Autodeski püsilitsentse Design Suite tarkvarapakettides – kuni aprilli lõpuni! Kliendid kellel on aktiivne Subscription-tugileping, jäävad ka edaspidi saama kõiki tarkvara uuendusi,

KÄIMASOLEVAD KAMPAANIAD!

 • Autodesk Design Suite kõiki tarkvarapakette saab püsilitsentsiga tellida veel kuni 2016 juulikuuni! Kliendid, kelle jaoks püsilitsents omab täna veel märkimisväärset eelistust, saavad kasutada seda valikuvõimalust kuni juulikuu lõpuni.
 • Autodesk uute rendilitsentside tellimisel kehtib: a) -5% soodustus kahe aastase ja b) -10% soodustus kolme aastase tarkvararendiga.
  Kampaania kehtib kõigile tarkvaradele, mis on tarkvararendis saadaval.
  Kampaania kestab kuni 22.4.2016.
 • Kliendid, kellel on vanemas Autodesk R2005-2015 versioonis püsilitsentse, saavad uue 3-aastase rendilitsentsi pealt 70% soodustust!
  Tegemist on litsentsivahetusega – vanema versiooni litsents eemaldatakse kasutusest. Kampaania kehtib kõigile Autodesk LT seeria toodetele, va. Autodesk Maya LT.
  Kampaania kestab kuni 22.4.2016.
 • Autodesk Vault sooduskampaania
  Tootmisvaldkonna kliendid, kes tellivad Autodesk Product Design Suite Premium, Ultimate või AutoCAD Mechanical tarkvara uue rendilitsentsi, saavad kaasa tasuta Vault Professional püsilitsentsi! Maksta tuleb seejuures vaid Vault Professional subscription-tugilepingu eest.
  Kampaania kestab kuni 22.4.2016.