Konverents “BILT EUROPE 2024”

Seminarid
30 Apr 2024

Anname teada, et rahvusvaheline BIM konverents “BILT EUROPE 2024” toimub esmakordselt Riias, 7.- 9. mai

Sellise mastaabiga üritus toimub Balti riikides esimest korda ja see annab võimaluse kohtuda valdkonna spetsialistidega üle kogu maailma!

Konverentsi korraldab Digital Built Environment Institute Europe – ülemaailmne mittetulundusühing, mille eesmärgiks on inimeste, protsesside ja tehnoloogiate arendamine, samuti ehitatud keskkonna ja ehitustööstuse tootlikkuse, efektiivsuse ja jätkusuutlikkuse parandamine.

BILT (Building, Infrastructure, Lifecycle, Technology) on iga-aastane üritus, mis on pühendatud neile, kes projekteerivad, ehitavad ja hooldavad meie ehitatud keskkonda. Professionaalide kogukonnana on see pühendunud mitmete tööstuse koostööviiside täiustamisele.

Ärge magage maha sündmust, mis ühendab palju võimalusi ja eeliseid ühes kohas – Radisson Blu Latvija Conference & Spa hotellis Riias. BILT on kasutajatevahelise üritusena parim koht, kust saada reaalset nõu inimestelt, kes tunnevad hästi erinevaid BIM-tarkvarasid ja BIM-protsesse ning jätkavad siiski iseseisvat õppimist. Ettevõttejuhid, uuendajad ja juurutajad on kõik osa kogukonnast ning valmis jagama oma saladusi, et harida ja arendada ehitustööstust ning luua jätkusuutlikumat elukeskkonda.

Ees ootab kolm täispäeva lugematuid seansse, mis toimuvad üksteisega paralleelselt, samuti on iga päeva lõpus kavandatud võrgustike loomise üritusi, nautides samal ajal head toitu ja meelelahutust.

Konverentsi programmiga saab tutvuda siin: https://bilteur2024.dekon.com.tr/schedule/

Rohkem infot ürituse ja registreerumise kohta leiab siit: https://www.dekon.com.tr/bilteurope2024/en/

AruCAD Süsteemide koostööpartner SIA InfoEra Latvia on BILT konverentsi koostööpartner ja nad pakuvad ka meie klientidele võimalust sellel üritusel osaleda erihinnaga – 900 EUR (hind sisaldab 3 päeva toitlustust), kasutades sooduskoodi: Dsct24