Fusion Disainivõistlus 2024

01 2024

AVATUD 3D TOOTEDISAINI VÕISTLUS


22.03.2024 kell 9.00 – 19.00
Eesti Maaülikooli Tehnikamajas, Metsanduse ja Inseneeria Instituudis, Ruum A204
F. R. Kreutzwaldi 56/1, Tartus


Tule ja pane oma Autodesk Fusion modelleerimise ja tootedisaini võimed proovile!

See on üritus kõigile Autodesk Fusion oskajatele, mis annab suurepärase võimaluse kogemuste jagamiseks, õppimiseks ja uute ideede genereerimiseks. Võistlusel tuleb igal meeskonnal lahendada praktiline ülesanne, luua 3D mudeli lahendus. Hinnatakse disani ja modelleerimise meisterlikkust Fusion paketiga.

Võistlusel osalevate meeskondade suurus on 2-4 liiget. Registreerunud kandidaatidelt ootame meeskonna liikmete tutvustust (haridus, kogemus, tegevusvaldkond). Tutvustuse juurde lisada võimalusel Fusion tarkvaraga koostatud 1-2 näidismudelit (võib esitada kuvatõmmisena või muus sobivas formaadis).

Taaskord saime tõestuse, et andekaid insenere ja disainereid leiab igas vanuses. Võistkonnad pidid lahendama kaks ülesannet. Esimese ülesande raames tuli modelleerida materjalide hoiustamise riiul tehnikamaja CNC õppelaborisse. Teise ülesande eesmärk oli konstrueerida voodi eriotstarbelises matkabussis (Peugeot Boxeri kaubabussis) kasutamiseks.

Registreerimine on lõppenud.

Võistlust korraldasid Eesti Maaülikool ja AruCAD Süsteemid. Toetasid tarkvaratootja Autodesk Inc, Revismo OÜ ja 3Dconnexion.

Loe lisaks ja registreeru