Esri Päevad 2022

09 Mai 2022

Esri Päevad 2022

ESRI Päevad 2022 konverents on toimumas 11.-12. mail Tallinna Õpetajate Majas ja lisaks toimub see aasta ka Esri Arendajate Seminar 13. mail Tallink Spa & Conference Hotelis.

AruCAD Süsteemid toetab konverentsi partner-sponsorina. Konverentsil osaleb meie koolituskonsultant Martin Saarnak, kes neljapäeval 12.05 koos Christopher-Robin Raitviir-uga (Tallinna Linnaplaneerimise Amet) teevad ettekande teemal “3D planeeringud ja BIM eskiisid Tallinna linnamudelis: vajalikud töövood ning üldised põhimõtted”. Ettekandes käsitletakse muuhulgas Autodesk Infraworks integratsiooni lokaalse Esri GIS süsteemiga.

ESRI Päevad 2022:

  • kolmel päeval 44 ettekannet – aktuaalsed teemad ja ettekanded GIS-i ja geoinformaatikaga seotud valdkondadest: kasutuslood ning tehnilised töötoad erinevate elualade praktikutelt ja tippspetsialistidelt.
  • Võimalus viia end kurssi GIS-tehnoloogia arengute ja trendidega – uued Esri ja partnerettevõtete rakendused ja lahendused.
  • Kohtu Esri esindajate, arendajate ja kasutajatega ning kogu kasulikke uusi ideid geoinfo ja kaardimaterjali efektiivseks kaasamiseks oma töödes/tegemistes.
  • Võimalus kohtuda vanade ja uute tuttavatega/kolleegidega riigiasutustest, kohalikest omavalitsustest, eraettevõtetest, kõrgkoolidest, teadusasutustest jpm.

Loe lisaks ja registreeru konverentsile ->