Designathon 2024 - online-disainivõistlus tudengitele

Veebinarid
03 Juu 2024

Tõsta oma Autodesk Fusion oskusi ja osale rahvusvahelisel võistlusel!

Kas oled tudeng ja soovid täiendada oma 3D-disaini oskusi? Tule ja osale Autodeski ja KnowledgePointi korraldataval kahepäevasel Designathonil, kus saad teada, kuidas digitaalsed disainitööriistad aitavad kaasa positiivsele keskkonnamõjule. Samuti saad võistelda teiste inseneri- ja tööstusdisaini tudengitega üle kogu maailma.

Mis on Designathon?

Designathon on kahepäevane rahvusvaheline online-disainivõistlus tudengitele. Õpid tundma Autodesk Fusionit ja selle olulisi töövooge ning võistled teiste tudengimeeskondade vastu.

Osale oma 2-3 liikmelise meeskonnaga Autodesk Designathon 2024 võistlusel, täites registreerimisvormi. Palun veendu, et sisestad kõigi meeskonnaliikmete nimed ja e-posti aadressid. Peale registreerimist saad paari päeva jooksul kinnituse ja olulise üritusega seotud info KnowledgePointi kaudu.

Arenda oma karjääri!

Sellel võistlusel õpid uusi 3D-disaini oskusi ja saad tuttavaks Autodesk Fusioniga, platvormiga, mida kasutavad tootjad üle maailma. See on suurepärane võimalus täiendada oma CV-d ja näidata oma oskusi ning disaine ekspertidest koosnevale žüriile.

Võta vastu väljakutse!

Näita oma loovust, luues rohelisi lahendusi parema maailma heaks. Saad hindamatu kogemuse, töötad oma meeskonnaga ja panustad jätkusuutlikuma tuleviku loomisesse. Ole osa rohelisema homse kujundamisest.

Auhinnad

Esikoht 1,500€

Teine koht 1,000€

Kolmas koht 500€

Lisaks toimub online-auhinnatseremoonia ja kõigile osalejatele jagatakse osalemistunnistused, mida saad oma portfoolios kasutada. Võitjatele antakse ka sertifikaadid, mis tõendavad nende saavutusi.

Infotund

Kutsume osalema Designathoni infotundi, mis toimub juba 11. juunil. Infotunnis anname ülevaate Designathoni võistlusest ja vastame tekkinud küsimustele. Lisaks tuleb rääkima Fusioni võimalustest ja olemusest AruCAD Süsteemide sertifitseeritud koolitaja Tõnu Leemet.

Infotunnile registreeru siin: https://us02web.zoom.us/webinar/register/2017174175257/WN_JpHLmkZfRwe2xolprwyBdw

Olulised kuupäevad

  • Infotund Designathoni võistluse ja Fusion tarkvara kohta: 11. Juuni
  • Registreerimise lõpp: 19. juuni
  • Online koolitus ja Fusioni töötuba: 26. juuni
  • Designathoni võistlus: 27. juuni
  • Auhinnatseremoonia: 18. juuli

Registreeru võistlusele

https://knowledgepoint.com/autodesk/designathon-2024/