Autodesk University 2022

23 Aug 2022

Autodesk University
27-29. september 2022

Taas on tulekul Autodesk University, tarkvaratootja tippsündmus. Konverentsiga saab liituda nii veebis kui ka kohapeal New Orleansis.

Tasuta AU 2022 digitaalse pääsmega (Digital Pass) näete erinevaid reaalajas ja salvestatud tunde, ettekandeid ja eriseansse. Ettekanded on inglise keeles ning subtiitrid on saadaval hiina, prantsuse, saksa, jaapani, korea ja hispaania keeles.

Vaadake suuri teadaandeid, inspireerivat mõttejuhtimist ja muutuste lugusid.

General Session 1.päev

27. September 2022 | 19:00 –20:30
Liituge Autodeski presidendi ja tegevjuhi Andrew Anagnostiga, et teada saada, kuidas koostöö ja andmete pilve viimine võib aidata luua paremaid lahendusi.

General Session 2.päev

27. September 2022 | 19:00 –20:30
Autodeski ärijuhid ja partnerid jagavad, kuidas nad on probleemidega silmitsi seistes muutuste teekonnal liikunud.

Õppige uusi oskusi ja saage uusi ideid

50 ekspertide juhitud tundi

Valige 32 reaalajas voogesituse ja 20 tellitava tunni hulgast, sealhulgas vestlused, paneelid ja juhtumiuuringud. Registreerimine avatakse septembri alguses.

 

13 ettekannet

Vaadake tellitavaid ettekannet, et kuulda, kuidas eksperdid ja uuendajad jagavad oma vaatenurki tänapäeva teemadel, alates digitaalsest transformatsioonist kuni arendaja ökosüsteemi investeerimiseni ja jätkusuutlikkuse eesmärkide saavutamiseni.

 

3 eriseansi

Vaadake lisateavet otseülekandes New Orleansist, sealhulgas Forge Developer Session ja Autodesk Construction Session. Ning osalege Autodeski programmis Tech Trends, et kuulda disaini ja tootmise tulevikust.


Tutvu kavaga: https://www.autodesk.com/autodesk-university/conference/agenda

Kasutage võimalust – õppige ekspertidelt arhitektuuri, inseneri, ehituse, disaini, tootmise ning meedia ja meelelahutuse valdkonnas.

Registreeru: https://www.autodesk.com/autodesk-university/conference/passes